Sari la conținut

Prima dată la voi in oras.Mirela 0735581409


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Prima dată la voi in oras.Mirela 0735581409
  • Oras:Pe unde apuc
  • Oras:Pe unde apuc

Am fost și eu la Mirela. A fost o idee bună. Atras de prezentarea ei, de oferta de Happy Hour și de recenziile șogorilor am apelat-o cu interes pe această domniță cu nume muzical. Am comunicat prin SMS. A fost pronto în răspunsuri, am stabilit ora, modalitatea de confirmare totul okay. Ajung la adresa indicată, am confirmat, m-a sunat și mi-a indicat apartamentul. Ajung sus, ea îmi deschide ușa încetișor, misterios și mă invită înăuntru. Mi-a oferit o apa un suc, am optat pentru apă, am stat , am povestit, eu i-am pus banii pe masă dar ea nu a văzut, mi-a cerut banii înainte…

-Dar am pus banii deja pentru o oră!

- Oh, scuze, nu am văzut.

Mai târziu, după ce ne-am „împrietenit” i-am sugerat să nu mai facă din acestea, mai degrabă să scrie pe forum că solicită în mod expres ca banii să-i fie dați înainte, e de dorit decât să spună unor clienți „- banii jos!”, pentru unii mai gingași s-ar putea să fie moartea pasiunii.

Am mers în dormitor, unde s-a dezbrăcat. M-am instalat confortabil pe patul care avea un cearșaf schimbabil (fapt pe care l-am notat, pozitiv) iar ea a procedat la un oral neprotejat de care am fost fooooarte mulțumiiiit și în timp ce insista și insista- la junior & ouțe, eu am ajuns la o plăcere de nedescris, fiind pe punctul să mă termin. Aproape de gloriosul sfârșit al plăcerii am întrebat-o unde e finalizarea, ea  nu mi-a putut răspunde fiind cu gura ocupată dar mi-a făcut semn să continui liniștit indicându-mi prin semne că e în regulă finalizarea CIM. Aceasta a venit imperios, șuvoaie. Mireluța mea a supt tot, cuminte și răbdătoare, apoi a plecat la baie în timp ce eu savuram momentele și îi spuneam că o iubesc.

Ce să mă fac, așa sunt eu, le iubesc pe toate fetele care își fac de lucru cu mine. Când am câte o experiență de acest fel cu câte o eroină pe frontul plăcerilor, îmi vine să iubesc pe toată lumea și încep, firesc, cu fetița de lângă mine.

Am uitat să spun că în timp ce ea își făcea de lucru cu juniorul meu eu tot piscăleam prin păsărica ei cu piercing, mi-a spus să nu bag degetele înăuntru, doar să o mângâi la suprafață, ceea ce am și făcut.

După primul episod am povestit, mi-a spus despre ea, despre viața ei, mi-a arătat poze, am ajuns să o consider o prietenă bună, pe care abia aștept să o mai vizitez. Prins de povești, nu am mai avut timp de tura nr. 2 dar am rămas cu relația… acum, pentru că o cunosc și suntem prieteni, am să mai trec pe la ea cu drag.

Note:

Loc: 10. Blocurile noi ARED, zona Tudor Vladimirescu, relativ discretă intrarea,

Fata: e okay, nota 7/8. Poate mai mult fitness ar tonifia-o.

ON: 9/10. Mi-a plăcut că a dat atenție la oo și dedicația cu care făcea oralul, se vede treaba că își ia munca în serios. Profesionistă, chiar!

NP: nu am apucat. Ne-am luat cu vorba.

Preț: eu i-am lăsat 200 RON, la 30 de minute are tarif de 100 de RON, mi se pare extrem de avantajos. Problema e că s-ar putea să fie prea asediată de solicitări.

De revenit: da, desigur!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 10 ore, karaemir a spus:

Am fost și eu la Mirela. A fost o idee bună. Atras de prezentarea ei, de oferta de Happy Hour și de recenziile șogorilor am apelat-o cu interes pe această domniță cu nume muzical. Am comunicat prin SMS. A fost pronto în răspunsuri, am stabilit ora, modalitatea de confirmare totul okay. Ajung la adresa indicată, am confirmat, m-a sunat și mi-a indicat apartamentul. Ajung sus, ea îmi deschide ușa încetișor, misterios și mă invită înăuntru. Mi-a oferit o apa un suc, am optat pentru apă, am stat , am povestit, eu i-am pus banii pe masă dar ea nu a văzut, mi-a cerut banii înainte…

 

-Dar am pus banii deja pentru o oră!

 

- Oh, scuze, nu am văzut.

 

Mai târziu, după ce ne-am „împrietenit” i-am sugerat să nu mai facă din acestea, mai degrabă să scrie pe forum că solicită în mod expres ca banii să-i fie dați înainte, e de dorit decât să spună unor clienți „- banii jos!”, pentru unii mai gingași s-ar putea să fie moartea pasiunii.

 

Am mers în dormitor, unde s-a dezbrăcat. M-am instalat confortabil pe patul care avea un cearșaf schimbabil (fapt pe care l-am notat, pozitiv) iar ea a procedat la un oral neprotejat de care am fost fooooarte mulțumiiiit și în timp ce insista și insista- la junior & ouțe, eu am ajuns la o plăcere de nedescris, fiind pe punctul să mă termin. Aproape de gloriosul sfârșit al plăcerii am întrebat-o unde e finalizarea, ea  nu mi-a putut răspunde fiind cu gura ocupată dar mi-a făcut semn să continui liniștit indicându-mi prin semne că e în regulă finalizarea CIM. Aceasta a venit imperios, șuvoaie. Mireluța mea a supt tot, cuminte și răbdătoare, apoi a plecat la baie în timp ce eu savuram momentele și îi spuneam că o iubesc.

 

Ce să mă fac, așa sunt eu, le iubesc pe toate fetele care își fac de lucru cu mine. Când am câte o experiență de acest fel cu câte o eroină pe frontul plăcerilor, îmi vine să iubesc pe toată lumea și încep, firesc, cu fetița de lângă mine.

 

Am uitat să spun că în timp ce ea își făcea de lucru cu juniorul meu eu tot piscăleam prin păsărica ei cu piercing, mi-a spus să nu bag degetele înăuntru, doar să o mângâi la suprafață, ceea ce am și făcut.

 

După primul episod am povestit, mi-a spus despre ea, despre viața ei, mi-a arătat poze, am ajuns să o consider o prietenă bună, pe care abia aștept să o mai vizitez. Prins de povești, nu am mai avut timp de tura nr. 2 dar am rămas cu relația… acum, pentru că o cunosc și suntem prieteni, am să mai trec pe la ea cu drag.

 

Note:

 

Loc: 10. Blocurile noi ARED, zona Tudor Vladimirescu, relativ discretă intrarea,

 

Fata: e okay, nota 7/8. Poate mai mult fitness ar tonifia-o.

 

ON: 9/10. Mi-a plăcut că a dat atenție la oo și dedicația cu care făcea oralul, se vede treaba că își ia munca în serios. Profesionistă, chiar!

 

NP: nu am apucat. Ne-am luat cu vorba.

 

Preț: eu i-am lăsat 200 RON, la 30 de minute are tarif de 100 de RON, mi se pare extrem de avantajos. Problema e că s-ar putea să fie prea asediată de solicitări.

 

De revenit: da, desigur!

 

Mersi mult de vizită cat si de recenzie si de cuvintele frumoase...te mai astept oricand dorești in compania mea :*

PS.Disponibilă până în jurul orei 18,apoi voi lipsi o zi,adică mâine,marți revin...va astept cu programări...Pussy :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 16 minute, fustangiu4 a spus:

Ești super fata draga servicii și prețul pe măsură să stai cât mai mult la noi

Voi sta cat se poate de mult...voi lipsi doar mâine atât.

Si apropo de ce a zis "colegul" in recenzia de mai sus referitor la bănuți pentru prestația oferită,da,cum dați banii la cinematograf inainte,asa am si eu pretenția de a imi da bănuți inainte...

PS.Va pup,va îmbrățișez si va astept in continuare cu programări  :* :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 55 minute, fustangiu4 a spus:

Corect banii înainte ca după ce fute băieții fac figuri ori ca nu I sa sculat ori ca e frer el taxează primul lucru

Păi e cel mai bine asa,pentru nu a creea.stres pe durata vizitei ;)

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Rescriu nr meu deoarece vad ca nu ma ajută nici un administrator sa mi-l pună la titlu pentru a fii mai usor pentru voi să nu mai căutați...

0735581409

Ma puteti contacta prin what's app sau prin apel.Va pup si va aștept cu drag :*

Link spre comentariu

  • Oras:Brațul Orion
  • Oras:Brațul Orion

Am fost la Mirela cand era pe Onestilor cu pretul de 150/nr. Locul curat, am fost singuri in apt.
Nimic extraordinar in experienta dar nici ceva negativ de semnalat. Putin cam dornica sa povesteasca chestii personale. Cu dantura trebuie neaparat sa faca ceva. E subtirica dar nu mi s-a parut prea fit, in pofida acestui fapt.

Oralul fara guma, facut cu grija si rabdare, m-am excitat greu pentru ca nu am simtit o atractie fizica speciala pentru ea. Dar a reusit sa produca erectia, nu m-a deranjat pierce-ul din limba.
Normalul este corect, cooperanta, a stat cum am solicitat.
O nota per general este 8.

La pretul actual de 100 este oferta foarte corecta, dar la 150 pentru mine se gasesc oferte mai bune pe piata.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...