Sari la conținut

Pentru amatori de young and skinny


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost recent la ea in zona Titan. Tipa este scrântită bine. La telefon mi-a lăsat o impresie buna dar cu cât mă apropiam mai mult de ea parca îi creștea tensiunea. Are ceva probleme cu dantura dar nu se compara cu problemele pe care le are cu nervii. Experiența a fost în cel mai bun caz mediocră. O întâlnire reușită din punctul ei de vedere probabil este una in care îi lași banii pe masă, tragi o labă la baie îți iei la revedere și pleci. Nu recomand sa o vizitați și ei îi recomand calmante și o altă meserie.

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 6/17/2021 at 9:54 AM, mrroundtree said:

Am fost recent la ea in zona Titan. Tipa este scrântită bine. La telefon mi-a lăsat o impresie buna dar cu cât mă apropiam mai mult de ea parca îi creștea tensiunea. Are ceva probleme cu dantura dar nu se compara cu problemele pe care le are cu nervii. Experiența a fost în cel mai bun caz mediocră. O întâlnire reușită din punctul ei de vedere probabil este una in care îi lași banii pe masă, tragi o labă la baie îți iei la revedere și pleci. Nu recomand sa o vizitați și ei îi recomand calmante și o altă meserie.

Si cat te-a costat? Din poze tipa e chiar pe gustul meu. M-as duce si eu la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la domnita!

Mi a placut la nebunie cum a prestat oralul, buzele ei se vedeau bestial pe pula!

Achitat 100 de lei pentru o finalizare!

chiar am fost multumit, si as mai trece pe la ea😋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 6/19/2021 at 4:34 PM, mk1234 said:

Am fost si eu la domnita!

Mi a placut la nebunie cum a prestat oralul, buzele ei se vedeau bestial pe pula!

Achitat 100 de lei pentru o finalizare!

chiar am fost multumit, si as mai trece pe la ea😋

Salut, cum ai intrat în contact cu ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.Sunt @matriuska,dar nu ma mai pot loga,asa ca am facut cont nou.Cei vechi ma cunosc.Deci,modalitate de contact pentru fata,0737643336.Dar,dispare si cateva zile din peisaj.Astaeptati anuntul pentru a o putea contacta.Sfaturi: daca doriti sa o futeti,aveti grija la felul in care vorbiti cu ea.Fata a avut deziluzii mari in viata,care se resimt puternic prin stari nervoase,generate de orice fel de discutii in care dvs.doriti sa aveti ultimul cuvant.Asa ca,duceti-va sa futeti,nu sa intrati in polemici.Dati-i dreptate in orice ar spune si veti avea parte de o partida buna de sex.E stramta, chiaar daca n-are tate,face un oral bun,eu personal am cambrat-o pe perete.Doamne,ca in asiansex diary!!!!!Merita din plin la banii astia.Si respecta timpul.MI-a spus ca are nevoie de pula tanara ca de aer.Dar si pentru cei de varsta mea,e un "must have".Si,daca ii vorbiti f.frumos,cu calmitate,ba poate s-o si laudati putin ca si fizic,va ofera si FK.Parol!Zile frumoase!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut.De obicei nu raspund la intrebari de genul asta.Dar,nu e chiar asa cum se vorbeste.Nu ii fac reclama,dar se ingrijeste de sanatatea ei.Merge si la un cabinet stomatologic.E vorba de carii,nimic altceva.Eu sunt mai batran.Nu mi-am protejat dentitia.Acum am lucrare.Ideea este ca se fute bine si nu te face" la timp".Capisci ?Fara ofensa !!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 hours ago, matriusk said:

Salut.De obicei nu raspund la intrebari de genul asta.Dar,nu e chiar asa cum se vorbeste.Nu ii fac reclama,dar se ingrijeste de sanatatea ei.Merge si la un cabinet stomatologic.E vorba de carii,nimic altceva.Eu sunt mai batran.Nu mi-am protejat dentitia.Acum am lucrare.Ideea este ca se fute bine si nu te face" la timp".Capisci ?Fara ofensa !!!!!!

Tu cum ai contactat-o?

Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
4 hours ago, maverick69 said:

Tu cum ai contactat-o?

Tot el explica mai sus. O sa pun quote sa apara tot in mesajul asta:

11 hours ago, matriusk said:

Va salut.Sunt @matriuska,dar nu ma mai pot loga,asa ca am facut cont nou.Cei vechi ma cunosc.Deci,modalitate de contact pentru fata,0737643336.Dar,dispare si cateva zile din peisaj.Astaeptati anuntul pentru a o putea contacta.Sfaturi: daca doriti sa o futeti,aveti grija la felul in care vorbiti cu ea.Fata a avut deziluzii mari in viata,care se resimt puternic prin stari nervoase,generate de orice fel de discutii in care dvs.doriti sa aveti ultimul cuvant.Asa ca,duceti-va sa futeti,nu sa intrati in polemici.Dati-i dreptate in orice ar spune si veti avea parte de o partida buna de sex.E stramta, chiaar daca n-are tate,face un oral bun,eu personal am cambrat-o pe perete.Doamne,ca in asiansex diary!!!!!Merita din plin la banii astia.Si respecta timpul.MI-a spus ca are nevoie de pula tanara ca de aer.Dar si pentru cei de varsta mea,e un "must have".Si,daca ii vorbiti f.frumos,cu calmitate,ba poate s-o si laudati putin ca si fizic,va ofera si FK.Parol!Zile frumoase!!!!

 

Link spre comentariu

Salutare, am fost si eu la ea acum vreo 3 săptămâni, sunat pe nr de aici, a raspuns cred ca a 4 a oara. Mi a spus ca e pe stop si ca face doar oral daca vreau, am zis ok. Oralul a fost neprotejat, bun, umed, fără DT, fără CIM. Daca treceți peste faptul ca pare mereu supărată, cred ca puteti avea parte de ce va doriti de la ea in materie de sex. Incerc zilele următoare să dau din nou de ea ca vreau sa o si fut bine de tot. Sper sa fie de folos recenzia mea. Ciocane tari! 

  • Like 1
Link spre comentariu

O sa reapara. Deocamdata vad ca a scos anuntul de pe publi dar revine.

Eu am lasat de fiecare data mesaj pe whatsapp si asa am reusit sa fac programare.

In rest daca o lasi in treaba ei si mai glumesti putin e chiar de treaba. Cand am fost eu era vesela si m-am simtit bine in compania ei  nu a comentat oa aproape noci o pozotie. La LOT a spus ca a obosit dar in rest nu a comentat

Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0
1 oră în urmă, poparad a spus:

are recenzie..

 

 

Ziceam in sensul ca i-a gasit numarul de telefon dupa ce disparuse. Eu am fost in seara asta si da, e sparta rau fata dar inca e un futut decent daca nu o iei prea tare. Dar nu recomand oricui.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, razielduke a spus:

Ziceam in sensul ca i-a gasit numarul de telefon dupa ce disparuse. Eu am fost in seara asta si da, e sparta rau fata dar inca e un futut decent daca nu o iei prea tare. Dar nu recomand oricui.

Dar zicea ca e la perioada ieri.. cum draq? Mi-a tras mie teapa?! 

😅

Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0
Acum 19 minute, marius.mihai1985 a spus:

Dar zicea ca e la perioada ieri.. cum draq? Mi-a tras mie teapa?! 

😅

Era dar eu m-am riscat. Nu i-a curs sange.

Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0
Acum 23 minute, popeyes a spus:

Esti ok bro? Dupa atatea ai ramas sanatos? Inca tin minte topicu tau de pe reddit 😂

Yes my dude. Am folosit preservativ asa ca nu avea de ce sa imi fie frica 🤔

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...