Sari la conținut

Pentru amatori de young and skinny


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! Cu greu fac aceasta recenzie ca am fost nesigur daca e bine sa o fac la vremea respectiva, am fost la fata acum ceva timp.

Locatie: 10 - Undeva aproape de timpuri noi, locuri de parcare cu dus si tot ce era necesar

Aspect: 8 - Prea Young si Prea skinny pentru mine, totusi decenta.

ON: 7 - Nu prea simteam mare lucru si cred ca asta s-a intamplat din cauza povestii pe care o s-o spun.

NP: N/A - Nu am mai vrut.

La inceput dupa ce am gasit-o pe alt forum, am decis sa o incerc, a fost draguta la telefon. Am ajuns la ea, totul bine si frumos, ma descalt, ma dezbrac si ma dusez. ajung la ea si ea si-a aprin un joint intre timp, niciun fel de problema... m-am intins in pat si ea isi da halatul jos si se apuca de ON, dupa ce am vrut sa schimb pozitiile am vazut ca are vanatai cam peste tot pe unde nu se vede din prima, in prima instanta am vrut sa stau doua ore cu CIM, dupa toate astea nu am stiut foarte bine cum sa reactionez ca am verificat daca era vreun Fish in apartament, ma gandeam ca poate e in alt apartament, am decis sa nu fac nimic dupa putin timp de gandire si sa ii las 250 ron pentru maxim 10 minute ca ziceam ca daca e sa ma implic in faza asta si o ajut pe asta, o gaseste ala si ii face si mai mult rau, asa ca am ales doar sa ii dau banii pentru asa zisa ora si sa plec, la momentul ala nu am vrut sa fac recenzia asta ca nu voiam sa ii fac probleme dar daca tot nu a mai aparut in peisaj am zis sa va spun cum a fost.

Sincer eu as astepta si niste sfaturi ce sa fac in cazul asta pe viitor, eu ma descurc foarte bine pentru mine in conflicte si pot sa apar dar nu cred ca era bine atunci nici pentru mine si nici pentru ea.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 8.4 (reper Rond Alba Iulia)
Aspect: 8 (pustoaica undeva pe la 1.65 cm, satena, slim, sani mici aproape inexistenti, fund bombat, cateva tatuaje discrete, ceva probleme la dinti)
Oral: 6 (neprotejat, asa si asa, cu atentie la sateliti, fara deep, cativa cm si atat)
Normal: 7 (protejat, accepta pozitii, docila, foarte stramta, se uda natural)
Gfe: 7 (face FK din proprie iniativa)
Atitudine: 10 (politicoasa, atenta la tine, deschisa la discutii, mai "euforica") 
Igiena: 10 (nimic suspect)
Halat: 200 RON (pentru o ora) 

Naratiunea: 
Am contactat-o pe domnisoara Rebecca, asa se recomanda in anuntul publi24 de pe numarul 0733318145, programare facuta din scurt si respectata pe whatsapp. Intalnirea a avut loc undeva in a doua parte a lunii ianuarie, locatia in zona Rond Alba Iulia foarte accesibila. Gagicuta m-a asteptat intr-o tinuta de tip fishnet, zambitoare si euforica; m-a poftat in camera din dreapta, patul comod, mai in fata o masuta si 2 scaune confortabile. Mi-am lasat hainele pe mobilierul din dreapta, unde se afla si un TV, temperatura ambientala era numai buna de futing. Gagica arata bine la corp, slim, foarte pisicoasa, s-a dezbracat destul de rapid si m-a asteptat in pat foarte zambitoare. Oralul a fost asa si asa, la normal s-a implicat in LOT, e misto sa o prinzi de fundul ei bombat. Geme natural in functie de turatii, mi-a placut in misionar si doggy, foarte stramta. 
Spor

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Beatrice este fumatoare, iti cere voie daca poate fuma 

  • Like 11
  • Mersi 4
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 01.02.2022 la 12:04, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Locatie: 8.4 (reper Rond Alba Iulia)
Aspect: 8 (pustoaica undeva pe la 1.65 cm, satena, slim, sani mici aproape inexistenti, fund bombat, cateva tatuaje discrete, ceva probleme la dinti)
Oral: 6 (neprotejat, asa si asa, cu atentie la sateliti, fara deep, cativa cm si atat)
Normal: 7 (protejat, accepta pozitii, docila, foarte stramta, se uda natural)
Gfe: 7 (face FK din proprie iniativa)
Atitudine: 10 (politicoasa, atenta la tine, deschisa la discutii, mai "euforica") 
Igiena: 10 (nimic suspect)
Halat: 200 RON (pentru o ora) 

Naratiunea: 
Am contactat-o pe domnisoara Rebecca, asa se recomanda in anuntul publi24 de pe numarul 0733318145, programare facuta din scurt si respectata pe whatsapp. Intalnirea a avut loc undeva in a doua parte a lunii ianuarie, locatia in zona Rond Alba Iulia foarte accesibila. Gagicuta m-a asteptat intr-o tinuta de tip fishnet, zambitoare si euforica; m-a poftat in camera din dreapta, patul comod, mai in fata o masuta si 2 scaune confortabile. Mi-am lasat hainele pe mobilierul din dreapta, unde se afla si un TV, temperatura ambientala era numai buna de futing. Gagica arata bine la corp, slim, foarte pisicoasa, s-a dezbracat destul de rapid si m-a asteptat in pat foarte zambitoare. Oralul a fost asa si asa, la normal s-a implicat in LOT, e misto sa o prinzi de fundul ei bombat. Geme natural in functie de turatii, mi-a placut in misionar si doggy, foarte stramta. 
Spor

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Beatrice este fumatoare, iti cere voie daca poate fuma 

Salutare ! Poze cu d-ra avem pe undeva ?

Merci🍻

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 01.02.2022 la 12:04, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Locatie: 8.4 (reper Rond Alba Iulia)
Aspect: 8 (pustoaica undeva pe la 1.65 cm, satena, slim, sani mici aproape inexistenti, fund bombat, cateva tatuaje discrete, ceva probleme la dinti)
Oral: 6 (neprotejat, asa si asa, cu atentie la sateliti, fara deep, cativa cm si atat)
Normal: 7 (protejat, accepta pozitii, docila, foarte stramta, se uda natural)
Gfe: 7 (face FK din proprie iniativa)
Atitudine: 10 (politicoasa, atenta la tine, deschisa la discutii, mai "euforica") 
Igiena: 10 (nimic suspect)
Halat: 200 RON (pentru o ora) 

Naratiunea: 
Am contactat-o pe domnisoara Rebecca, asa se recomanda in anuntul publi24 de pe numarul 0733318145, programare facuta din scurt si respectata pe whatsapp. Intalnirea a avut loc undeva in a doua parte a lunii ianuarie, locatia in zona Rond Alba Iulia foarte accesibila. Gagicuta m-a asteptat intr-o tinuta de tip fishnet, zambitoare si euforica; m-a poftat in camera din dreapta, patul comod, mai in fata o masuta si 2 scaune confortabile. Mi-am lasat hainele pe mobilierul din dreapta, unde se afla si un TV, temperatura ambientala era numai buna de futing. Gagica arata bine la corp, slim, foarte pisicoasa, s-a dezbracat destul de rapid si m-a asteptat in pat foarte zambitoare. Oralul a fost asa si asa, la normal s-a implicat in LOT, e misto sa o prinzi de fundul ei bombat. Geme natural in functie de turatii, mi-a placut in misionar si doggy, foarte stramta. 
Spor

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Beatrice este fumatoare, iti cere voie daca poate fuma 

Te-ai riscat cu ON si FK daca ai vazut ca are probleme cu dantura ?

Link spre comentariu
  • Oras:Muntele Olymp
  • Oras:Muntele Olymp
La 01.02.2022 la 12:04, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Locatie: 8.4 (reper Rond Alba Iulia)
Aspect: 8 (pustoaica undeva pe la 1.65 cm, satena, slim, sani mici aproape inexistenti, fund bombat, cateva tatuaje discrete, ceva probleme la dinti)
Oral: 6 (neprotejat, asa si asa, cu atentie la sateliti, fara deep, cativa cm si atat)
Normal: 7 (protejat, accepta pozitii, docila, foarte stramta, se uda natural)
Gfe: 7 (face FK din proprie iniativa)
Atitudine: 10 (politicoasa, atenta la tine, deschisa la discutii, mai "euforica") 
Igiena: 10 (nimic suspect)
Halat: 200 RON (pentru o ora) 

Naratiunea: 
Am contactat-o pe domnisoara Rebecca, asa se recomanda in anuntul publi24 de pe numarul 0733318145, programare facuta din scurt si respectata pe whatsapp. Intalnirea a avut loc undeva in a doua parte a lunii ianuarie, locatia in zona Rond Alba Iulia foarte accesibila. Gagicuta m-a asteptat intr-o tinuta de tip fishnet, zambitoare si euforica; m-a poftat in camera din dreapta, patul comod, mai in fata o masuta si 2 scaune confortabile. Mi-am lasat hainele pe mobilierul din dreapta, unde se afla si un TV, temperatura ambientala era numai buna de futing. Gagica arata bine la corp, slim, foarte pisicoasa, s-a dezbracat destul de rapid si m-a asteptat in pat foarte zambitoare. Oralul a fost asa si asa, la normal s-a implicat in LOT, e misto sa o prinzi de fundul ei bombat. Geme natural in functie de turatii, mi-a placut in misionar si doggy, foarte stramta. 
Spor

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Beatrice este fumatoare, iti cere voie daca poate fuma 

Ce nr de tel are?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la domnisoara. 

Locatia: langa mall Vitan, zicea ca e in regim hotelier si ca in curand pleaca in uk. Nota 7-8. Era curat si cald insa am futut o in bucatarie pe canapea, in dormitor a zis ca e frig.

Aspect: micuta & skinny. Cam 1.60, si clar sub 50kg. Cur mic si frumos, piept plat, pielea frumoasa, n am ce reprosa. Arata ca o scolarita de 16 ani. Nota 9-10 la fizic

Actiunea: on + np. A supt o putin, apoi am futut o capra si mi am dat drumu repede pt ca e stramta. Nota 8-9

Atitudinea: aici se schimba placa pt ca fata e intr un fel. Clar era drogata, si cred ca asa e zilnic pt ca am mai sunat o de cateva ori. Bipolara / tripolara / paranoica, insa cuminte, relativ amabila, nu e tupeista, e linistita, insa absenta total. Rade singura, vorbeste singura, se trezeste razand de ce si aduce aminte... Ma rog. Iar GFE zero absolut. Deci nota pt atitudine per total ar fi un 6-7 pt ca e dusă, dar ii dau peste 5 pt ca nu e obraznica, si nu prea a comentat, a raspuns la comenzi. 

Igiena: fata parea curata, m a asteptat in pijamale, nu stiu daca se spala, nu parea ca ar depune prea multe eforturi gen sa se spele dupa fiecare client. Nu am simtit niciun fel de miros, prin casa era curat, ea parea curata... Ce nota sa i dau, nu stiu. O fata ca ea poate parea curata si daca are 10 clienti si nu face niciun duș. In acelasi timp, poate face dus dupa fiecare client doar ca nu se sinchiseste sa lase impresia necesara. Mi a dat si prosop, parea curat, bățos, dar din nou, nu pot baga mana in foc ca era nou sau era folosit de vreun client si uscat pe calorifer. Atitudinea ei haotica nu te poate lasa sa tragi concluzii clare si sa fii complet increzator. 

Deci de recomandat pt cine vrea sa futa ceva super skinny, si vrea sa se descarce. Pt cine are idei / pretentii, fata asta nu le va indeplini sub nici o forma, pt ca nici nu e in stare, si nici nu e interesata sa faca asa ceva. Fata vrea sa fumeze si sa vina banii, ceva de genu. 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...