Sari la conținut

masaj cu finalizare-- 0768057003


jaguar

Postări Recomandate


Bruneta 1.65,53kg 20 ani fac de toate,mai multe detali la telefon pret 70 ron finalizarea.nr 0768057003 0748455023

 

 

Salutare

 

Am gasit anuntul de mai sus in publitim si am sunat sa vad despre ce este vorba.Neavand chef sa ma deplasez de acasa,fiind o ora destul de tarzie am intrebat-o daca se deplaseaza la domiciliul clientului.Raspunsul fiind afirmativ ii ofer informatii cu privire la traseul pana la domiciliul meu stabilind la telefon 1 ora  cu masaj si doua finalizari cu cim =180 ron.negociez la 150 si o astept cuminte:-).Suna la interfon si o poftesc inauntru.Pozele sunt reale 100 %. este bruneta cu parul scurt 50-55 kg  la 163-166 inaltime dragutica la fata si cu dantura ok.O trimit la dus ,intorcandu-se in camera se dezbraca incet eu asteptand in pat inceperea filmului".Am hotarat sa incep cu un masaj de relaxare avand destul timp la dispozitie.Apoi trecem la oral neprotejat executat frumos cu lins pe coaie eu inspectandu-i pizda epilata frumos.Nu am detectat nici un miros suspect "era si culmea,tocmai iesise de la dus".are o pizda frumoasa cu buze" mari care te indeamna sa o futi .imi pune prezervativul si o pun deasupra .Spre surprinderea mea se misca bine cu alternari de viteza si cu sarutari pe piept=foarte ok! petrecem asa cateva minute apoi schimbam cateva pozitii si la final o pun cu pizda in sus cu spatele la mine si pompez tare admirandu-i si funduletul ,introducandu-i si un degetel in fund.Cu ea in genunchi avand gurita cascata finalizez glorios pe buzele ei.Dusul de dupa actiune,apoi o pun sa imi faca un masaj din cap pana in picioare.care a durat 30min.Finalizarea  a doua nemaiavand loc din cauza mea fiind si putin obosit am considerat ca este de ajuns,Mentionez ca face un masaj bun!

 

Note:

Oral cu cim=7,5--foloseste putin mana

Normal=8.5---se implica,are initiativa,se misca bine

Masaj=9.5--ii dadeam 10 dar nu este maseuza profesionista.dar totusi super bine!

Atitudine=9

Gfe=8 --nu am incercat sa o sarut

 

Spor la futut!

 

post-44133-0-34260100-1386370590_thumb.jpg

post-44133-0-11582300-1386370595_thumb.jpg

post-44133-0-00632100-1386370599_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...