Sari la conținut

0737210423 Chantal


Postări Recomandate

  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Buna dragii mei, de maine voi fi disponibila la voi in oras!!! Pentru programari ma puteti contacta la numarul de telefon din anunt. Va astept cu mare drag 💋💋💋

Servici:

Sex normal protejat 

Sex oral protejat 

Diferite pozitii

Masaj de relaxare si erotic 

69

Uro

Sarutari corporale 

Preturi:

100 de lei 15 min 

150 de lei 25 30 min 

250 de lei ora 

Mai multe detalii depre mine puteti gasi si pe forum-ul din sibiu 

 

Link spre comentariu

Buna, 

Am avut placerea de a o cunoaste in seara aceasta pe titulara topicului. Sincer, nu ma asteptam sa fie asa de frumoasa, desi citisem anterior alte recenzii. Mi-a adus aminte de vremea cand eram la facultate si umblam cu fete in genul ei. Este foarte sociabila si deschisa, desi eu am fost mult prea emotionat pentru prima intalnire. Ca si desfasurare a actiunii: oral protejat foarte placut, exact pe gustul meu - nota 10 ; la actiune nu pot sa ii acord 10, dar din cauza dimensiunii mele, am incercat mai usor, dar am finalizat foarte rapid - nota 9. Chantal are ceva aparte, m-am simtit foarte bine cu ea si cu siguranta voi mai reveni. Te pup, fata faina 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 30 minute, ajstylez1 a spus:

Buna, 

Am avut placerea de a o cunoaste in seara aceasta pe titulara topicului. Sincer, nu ma asteptam sa fie asa de frumoasa, desi citisem anterior alte recenzii. Mi-a adus aminte de vremea cand eram la facultate si umblam cu fete in genul ei. Este foarte sociabila si deschisa, desi eu am fost mult prea emotionat pentru prima intalnire. Ca si desfasurare a actiunii: oral protejat foarte placut, exact pe gustul meu - nota 10 ; la actiune nu pot sa ii acord 10, dar din cauza dimensiunii mele, am incercat mai usor, dar am finalizat foarte rapid - nota 9. Chantal are ceva aparte, m-am simtit foarte bine cu ea si cu siguranta voi mai reveni. Te pup, fata faina 😘

Ma bucur ca te ai simtit bine si te astept cu mare drag si data viitoare! Te pup 💋💋💋

Link spre comentariu
Acum 1 oră, ajstylez1 a spus:

Buna, 

Am avut placerea de a o cunoaste in seara aceasta pe titulara topicului. Sincer, nu ma asteptam sa fie asa de frumoasa, desi citisem anterior alte recenzii. Mi-a adus aminte de vremea cand eram la facultate si umblam cu fete in genul ei. Este foarte sociabila si deschisa, desi eu am fost mult prea emotionat pentru prima intalnire. Ca si desfasurare a actiunii: oral protejat foarte placut, exact pe gustul meu - nota 10 ; la actiune nu pot sa ii acord 10, dar din cauza dimensiunii mele, am incercat mai usor, dar am finalizat foarte rapid - nota 9. Chantal are ceva aparte, m-am simtit foarte bine cu ea si cu siguranta voi mai reveni. Te pup, fata faina 😘

Arata ca in poza aia cu fata blurata?

Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

Hello. Am vizitat-o și eu pe drăguța Chantal, este o persoana foarte frumoasa, foarte de treaba,  comunicativa și dispusa sa experimenteze lucruri noi, m-am simțit in al nouălea cer în compania ei, parca am fost cu iubi. Ma bucur ca în ultimul timp am avut okazia sa întâlnesc și pe zona niște fetițe asa cum trebui să fie. 

Am petrecut împreună o ora, chiar puțin peste, nu m-a grăbit deloc, ne-am făcut de cap in toate felurile. Chiar arata bine, mai ales sânii, mi-a făcut placere sa ma joc cu ei. 

Recomand cu drag, de-abia aștept sa fiu din nou în compania ei. 

 

Te pup drăguțo, ma bucur ca am luat decizia sa te vizitez. 😘😘😍😍😉🤗🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

Am uitat sa precizez, 300 lei am plătit pentru servicii, chiar merită. Locație foarte curata, destul de discreta ținând cont ca pe hol a fost bezna, numai baubau te vede, a fost puțin mai greu de găsit dar ghidandu-ma prin telefon am găsit-o. dus - prosop curat. 👌👌

Se uită la tine cu o privire asa drăguță si provocatoare, ți-e drag sa o privești 🤪 🥰

In concluzie pentru mine a fost chiar o experienta foarte plăcută. 

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 7 ore, bossumare a spus:

Am uitat sa precizez, 300 lei am plătit pentru servicii, chiar merită. Locație foarte curata, destul de discreta ținând cont ca pe hol a fost bezna, numai baubau te vede, a fost puțin mai greu de găsit dar ghidandu-ma prin telefon am găsit-o. dus - prosop curat. 👌👌

Se uită la tine cu o privire asa drăguță si provocatoare, ți-e drag sa o privești 🤪 🥰

In concluzie pentru mine a fost chiar o experienta foarte plăcută. 

Te astept si data viitoare cu mare drag 💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0
La 20.02.2021 la 8:20, himmlerss a spus:

 

Frumoasă fată chiar merita apreciata recenzia o pun mâine mai am o vizita de făcut. Trebuie convinsa sa mai rămână pe aici.

Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0
La 20.02.2021 la 8:20, himmlerss a spus:

Acum sa scriu și recenzia promisă. Fata e de nota 10 după părerea mea.

1. E cea din poze .

2. Programat întâlnire, respectata de ambele părți. Aici ambele părți nota 10. La telefon o voce frumoasă și fără înflorituri gen ,,iubi ,, și alte nimicuri de genul ăsta.

3. Acțiune exact cum scrie in serviciile prestate. Fără apropouri și uitat pe ceas. 

4. Halat ,150 lei OP . NP alte servicii nu sunt interesat.

5. De revenit cu siguranță .

Mulțumesc frumoasă fată.

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 58 minute, remusgb a spus:
La 20.02.2021 la 8:20, himmlerss a spus:

Acum sa scriu și recenzia promisă. Fata e de nota 10 după părerea mea.

1. E cea din poze .

2. Programat întâlnire, respectata de ambele părți. Aici ambele părți nota 10. La telefon o voce frumoasă și fără înflorituri gen ,,iubi ,, și alte nimicuri de genul ăsta.

3. Acțiune exact cum scrie in serviciile prestate. Fără apropouri și uitat pe ceas. 

4. Halat ,150 lei OP . NP alte servicii nu sunt interesat.

5. De revenit cu siguranță .

Mulțumesc frumoasă fată.

Extinde  

Multumesc frumos  te mai astept cu mare drag 💋

Link spre comentariu
Vizitator himmlerss
Reputație: 0
Acum 6 ore, remusgb a spus:

Scuze himmlerss am greșit ceva și apari in titlu. Încă odată a mi de scuze nu am fost atent.

Recenzia e făcută de mine pentru titulara topicului.

Nu-i problema. Se mai întâmplă. Oricum nici eu nu prea le am cu saitu asta.😁

Link spre comentariu

  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 17 ore, remusgb a spus:
La 20.02.2021 la 8:20, himmlerss a spus:

Acum sa scriu și recenzia promisă. Fata e de nota 10 după părerea mea.

1. E cea din poze .

2. Programat întâlnire, respectata de ambele părți. Aici ambele părți nota 10. La telefon o voce frumoasă și fără înflorituri gen ,,iubi ,, și alte nimicuri de genul ăsta.

3. Acțiune exact cum scrie in serviciile prestate. Fără apropouri și uitat pe ceas. 

4. Halat ,150 lei OP . NP alte servicii nu sunt interesat.

5. De revenit cu siguranță .

Mulțumesc frumoasă fată.

Extinde  

Multumesc frumos  te mai astept cu mare drag 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...