Sari la conținut

Roxana 0734499430


RoxanaR

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna Dimineata,va multumesc de recenzii si sigur am sa revin cu drag aici🤗☺️ Programul meu de astazi este 12:00– 22:00,Din pacate ultima zi,Programari telefonic/Sms,va pup si va doresc un inceput de weekend minunat🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

De obicei nu scriu aici, că nu am talent la beletristică, dar azi când am fost la Roxana si mi-a deschis ușa o fată superbă am rămas mut, așa că voi fi scurt, fata asta pe lângă că este frumoasă foc, face o treabă extraordinară , este de nota 10++++, la toate capitolele. Îmi pare rău că nu am stat mai mult dar promit să stau mai mult data viitoare 🙂.  Te pup Roxana, sper să ne mai revedem

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 10 ore, cavaler_80 a spus:

De obicei nu scriu aici, că nu am talent la beletristică, dar azi când am fost la Roxana si mi-a deschis ușa o fată superbă am rămas mut, așa că voi fi scurt, fata asta pe lângă că este frumoasă foc, face o treabă extraordinară , este de nota 10++++, la toate capitolele. Îmi pare rău că nu am stat mai mult dar promit să stau mai mult data viitoare 🙂.  Te pup Roxana, sper să ne mai revedem

Multumesc de recenzie si te 🤗,am sa anunt cand ma voi intoarce,tot aici o sa fie,va doresc weekend placut si chiar imi face placere sa vin aici,va pup!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

De mult timp doresc sa ajung la tine si nu reusesc sa ne sincronizam. Sambata si duminica avem cununiile legate de neveste😁, iar luni mi-e teama ca nu voi prinde loc la tine, coada va fi pe 3 randuri psna la Primarie...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 26 minute, unsuflet a spus:

De mult timp doresc sa ajung la tine si nu reusesc sa ne sincronizam. Sambata si duminica avem cununiile legate de neveste😁, iar luni mi-e teama ca nu voi prinde loc la tine, coada va fi pe 3 randuri psna la Primarie...

Cam atat pot sta in Arad din Pacate🤷‍♀️

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 10 ore, asus_cok a spus:

Buna, lucrezi?

O actualizare de preturi si niste poze daca se poate te rog...🥰

Bună,da mai lucrez si maine pana la ora 21:00 preturile sunt: 200 fin 400 H(oralul nep este inclus in functie de igienă(epilat,fara iritatii,etc) servicii:oral,normal,masaj doar la H,69,dif pozitii!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...