Sari la conținut

⛔ Pentru cateva zile in orasul tau ⛔Zeya - 0790839469


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Vizitat-o pe Zeya saptamana trecuta. Discutat pe whatsup, stabilit intalnirea, programat o ora si jumatate. 

Locatia a fost pe Calea Victoriei, frumoasa zona, dupa ce am plecat de la ea am descoperit o parte a Bucurestiului de care nu prea stiam. Apartamentul frumos, cladire veche, are un aer boem. Am ajuns si am facut cunostinta, prezenta placuta, am inceput sa discutam si chiar am avut cateva puncte comune. Inceput usor cu un Fk, mangaieri, atingeri, iar domnisoara mi-a propus sa mergem in dormitor. Intr-adevar Zeya este skinny si, nefiind amator, aveam cateva dubii, insa au fost rapid risipite; desi slabuta, fata are forme iar atitudinea ei te imbie. Am coborat la pasa, curata, epilata, ok. A continuat ea apoi cu un oral, apoi 69. Pot preciza ca oralul e facut bine, nimic deranjant cu aparatul, o ia, se joaca cu limba, nu e genul hard, dar stie cum sa faca sa te simti bine. Dupa 69 a trecut ea deasupra, stie ce face, se misca bine si e si stramta, nu am rezistat prea mult si am finalizat. Am mai fumat o tigara, dush apoi, am lasat cadoul si am plecat.

O experienta surprinzatoare si placuta, cum am spus, nefiind amator de skinny, experienta in mare parte datorata atitudinii sarmante a domnisoarei. Recomand pentru amatorii de GFE, desi cred ca ar duce si putin mai hard.

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, bancheru24 a spus:

Vizitat-o pe Zeya saptamana trecuta. Discutat pe whatsup, stabilit intalnirea, programat o ora si jumatate. 

Locatia a fost pe Calea Victoriei, frumoasa zona, dupa ce am plecat de la ea am descoperit o parte a Bucurestiului de care nu prea stiam. Apartamentul frumos, cladire veche, are un aer boem. Am ajuns si am facut cunostinta, prezenta placuta, am inceput sa discutam si chiar am avut cateva puncte comune. Inceput usor cu un Fk, mangaieri, atingeri, iar domnisoara mi-a propus sa mergem in dormitor. Intr-adevar Zeya este skinny si, nefiind amator, aveam cateva dubii, insa au fost rapid risipite; desi slabuta, fata are forme iar atitudinea ei te imbie. Am coborat la pasa, curata, epilata, ok. A continuat ea apoi cu un oral, apoi 69. Pot preciza ca oralul e facut bine, nimic deranjant cu aparatul, o ia, se joaca cu limba, nu e genul hard, dar stie cum sa faca sa te simti bine. Dupa 69 a trecut ea deasupra, stie ce face, se misca bine si e si stramta, nu am rezistat prea mult si am finalizat. Am mai fumat o tigara, dush apoi, am lasat cadoul si am plecat.

O experienta surprinzatoare si placuta, cum am spus, nefiind amator de skinny, experienta in mare parte datorata atitudinii sarmante a domnisoarei. Recomand pentru amatorii de GFE, desi cred ca ar duce si putin mai hard.

Mulțumesc frumos Pemtru recenzie 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
On 7/22/2021 at 9:34 AM, Zeyaaa said:

Buna băieți azi ma găsiți pana la ora 22:00 🦋🦋🦋mâine ultima zi 🦋🦋🦋

Iti multumesc ca mi-ai dat sansa de a rezolva misterul, sper sa mai avem ocazia, abia acum am vazut anuntul tau

1 hour ago, florin2k said:

O așa finețe de fată ,nu are ce căuta într-un oraș de sălbatici .

Asa este, inca am fantezii cu ea, intr-o casa pe still gotic imbracata in corset rosu, cu dresuri cu dantela negre, pantofi rosii, si o rochie neagra peste ea, machiata in stilul retro...

Un fel de Lady Dimitrescu dar opusul ei, varianta mignonia, doamne ochii aceia, i-ar fi putut aduce un rol ca o vampa intr-un film de Hollywood cu vampiri, ca una din vampele extra care seduce barbatii si ii pregateste pentru sacrificiul si ritualul de sange...

Ideea este ca... clar nu are ce cauta in Craiova

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...