Sari la conținut

⛔ Pentru cateva zile in orasul tau ⛔Zeya - 0790839469


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, 

Am vizitat-o zilele trecute pe Zeya așa ca o sa las o scurta descriere aici:

Locatia: in centru, Calea Victoriei 134, locuri de parcare cu plată in fata blocului, foarte ușor de ajuns la apartament. Este fosta locație a lui Oana miniona ce făcea skuirt. 

Apartamentul : cu doua camere, spațios, într-un bloc vechi dar este modern amenajat și foarte curat. Cearceafuri curate, baia ok. 

Fata: bruneta, frumoasă la fata, slim spre skini, desi sunt fan Slim parca ar merge 2-3 kg in plus. Inălțimea cam 1.60 iar vârstă de 28 ani, deci are puțină experiență. 

Am ales varianta cu o ora, totul a decurs ok, fără grabă, cu schimbare de poziții destul de des la cererea mea. A fost mai tot timpul atentă și mi-a făcut pe plac, este o companie placuta. 

Note orientative:

Locație : 10

Fata : 9

Normal 9.5

Oral : nu sunt fan, prefer sa nu dau nota de data asta

GFE: 9

Fata este ok, este de revenit, pentru mine ar fi perfecta la o varianta de 250h. 

 

 

 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 16 ore, bogdan1111 a spus:

Salutare, 

Am vizitat-o zilele trecute pe Zeya așa ca o sa las o scurta descriere aici:

Locatia: in centru, Calea Victoriei 134, locuri de parcare cu plată in fata blocului, foarte ușor de ajuns la apartament. Este fosta locație a lui Oana miniona ce făcea skuirt. 

Apartamentul : cu doua camere, spațios, într-un bloc vechi dar este modern amenajat și foarte curat. Cearceafuri curate, baia ok. 

Fata: bruneta, frumoasă la fata, slim spre skini, desi sunt fan Slim parca ar merge 2-3 kg in plus. Inălțimea cam 1.60 iar vârstă de 28 ani, deci are puțină experiență. 

Am ales varianta cu o ora, totul a decurs ok, fără grabă, cu schimbare de poziții destul de des la cererea mea. A fost mai tot timpul atentă și mi-a făcut pe plac, este o companie placuta. 

Note orientative:

Locație : 10

Fata : 9

Normal 9.5

Oral : nu sunt fan, prefer sa nu dau nota de data asta

GFE: 9

Fata este ok, este de revenit, pentru mine ar fi perfecta la o varianta de 250h. 

 

 

 

 

Mulțumesc frumos pentru recenzie 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut.

Am fost azi la ea. Locatie centrala, Calea Victoriei 134. Apartament curat, renovat modern.

Greu cu parcatul pentru ca e blocata zona de politie, in weekend.

Ajung rapid, ma primeste intr-un halat din matase neagra. Miniona, sexy. Ochi si gura superba.

Mergem in dormitor. Se dezbraca si ramane in neglige. Slim, dar fit. Un abdomen perfect. Talie de viespe. 

Incepe cu oral neprotejat. Nota 9 pentru executie si pricepere. As fi dat 10 daca ma lasa sa ejaculez asa.

69 de nota 10

Sex normal 9 din 10. E stramta dar se misca bine.

Am luat-o pe la spate. Se simte perfect. 

Per total, 9 din 10. Sigur mai revin.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator Dragomir2
Reputație: 0

Dacă Zeya a reușit să  te scoată din anonimat si tu să  scrii primele cuvinte după 2 ani și  alea o recenzie,  înseamnă că  Zeya este o fată extraordinară ....Bravo Zeya.

Link spre comentariu
  • Oras:Sin City
  • Oras:Sin City

Salut ! 

Vizitat si eu domnisoara, am contactat-o telefonic si am stabilit ora.

Locatia este pe calea Victoriei, greu rau de tot cu parcarea - mai bine un uber. Am urcat ma astepta in halat negru, dar fata e frumusica si placuta la chip si la corp ( e skinny nu slim, dar fiecare cu piticii lui). Arata bine pt o skinny, din punctul meu de vedere (aviz amatorilor).

Actiunea corecta, tipa e ascultatoare si incearca sa te faca sa te simti ok. Small talk intre numere despre caldura si una alta, acelasi comportament normal si la runda 2. Per total cred ca poate iesi o experienta ok daca vizitatorul e mai experimentat ( personal am fost putin stangaci ).

Toate cele bune si va recomand o vizita daca va plac skinny si cel mai bine va faceti singuri o parere.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 minute, caesare81 a spus:

Salut ! 

Vizitat si eu domnisoara, am contactat-o telefonic si am stabilit ora.

Locatia este pe calea Victoriei, greu rau de tot cu parcarea - mai bine un uber. Am urcat ma astepta in halat negru, dar fata e frumusica si placuta la chip si la corp ( e skinny nu slim, dar fiecare cu piticii lui). Arata bine pt o skinny, din punctul meu de vedere (aviz amatorilor).

Actiunea corecta, tipa e ascultatoare si incearca sa te faca sa te simti ok. Small talk intre numere despre caldura si una alta, acelasi comportament normal si la runda 2. Per total cred ca poate iesi o experienta ok daca vizitatorul e mai experimentat ( personal am fost putin stangaci ).

Toate cele bune si va recomand o vizita daca va plac skinny si cel mai bine va faceti singuri o parere.

Mulțumesc frumos pentru recenzie 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 02.08.2021 la 12:57, Zeyaaa a spus:

Buna nu știu sigur 😘😘😘

o intrebare nu te supara CIM exista in meniu  sau extra ? 

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Vizitat Zeya.

Programarea pe wapp respectata de ambele parti.

Locatia din C.V. arata ok, usor invechita insa totul curat.

Zeya foarte comunicativa, zambareata si mica cu totul(nu e cv de rau pentru adeptii de gen). Consider ca o avantajeaza foarte mult stilul asta vestimentar cu care te intampina, nefiind o tipa cu forme.

Actiunea banala.

locatie: 8

aspect: 7

op: 8

np: 7

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...