Sari la conținut

🍑 🍑 ❗Maryam New ❗🍑 🍑 0761442676


Vizitator maryamm

Postări Recomandate

Salut tuturor! În primul rand doresc sa fac o recenzie pentru a vedea și alții, la câte țepe sunt am zis ca ar fi bine venita o recenzie!  Pe Maryam o urmăream și pe Cluj, nu am reușit sa ajung la ea, când am văzut ca vine la noi la Oradea am zis clar trebuie sa ajung la ea! Și pe aceasta cale am decis sa îmi fac cont și sa i las o recenzie nu sunt genu de asa ceva. 

Sa trecem la subiect ce ne interesează pe toți. Vreau sa spun e o fata foarte, foarte, frumoasa eleganta, cu bun simt. Te face sa te simți bine din prima clipa când intri pe ușa.!  Din câte am   văzut e cu note, eu as da un 10 pe line, locație, aspect corp, implicare, oral. 

 

Toți cei ce suntem din Oradea asa fete trebuie respectate, sa avem griji sa revină cu drag. O zi frumoasa tuturor!  Maryam ești o Domnisoara, eleganta, frumoasa, și cu bun simt! Te pup am sa revin cu drag! 

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 21 minute, Mr.Ben a spus:

Salut tuturor! În primul rand doresc sa fac o recenzie pentru a vedea și alții, la câte țepe sunt am zis ca ar fi bine venita o recenzie!  Pe Maryam o urmăream și pe Cluj, nu am reușit sa ajung la ea, când am văzut ca vine la noi la Oradea am zis clar trebuie sa ajung la ea! Și pe aceasta cale am decis sa îmi fac cont și sa i las o recenzie nu sunt genu de asa ceva. 

Sa trecem la subiect ce ne interesează pe toți. Vreau sa spun e o fata foarte, foarte, frumoasa eleganta, cu bun simt. Te face sa te simți bine din prima clipa când intri pe ușa.!  Din câte am   văzut e cu note, eu as da un 10 pe line, locație, aspect corp, implicare, oral. 

 

Toți cei ce suntem din Oradea asa fete trebuie respectate, sa avem griji sa revină cu drag. O zi frumoasa tuturor!  Maryam ești o Domnisoara, eleganta, frumoasa, și cu bun simt! Te pup am sa revin cu drag! 

Mr.Ben pe mine m-ai convins. A mai rămas testul real cu Maryamm.

Cred că va citii și ea ceea ce ai scris, mă bucur însăvcă ai demonstrat că în Oradea mai sunt oameni valoroși pentru care merită să vină. 

O zi faină!

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0
1 oră în urmă, Mr.Ben a spus:

Salut tuturor! În primul rand doresc sa fac o recenzie pentru a vedea și alții, la câte țepe sunt am zis ca ar fi bine venita o recenzie!  Pe Maryam o urmăream și pe Cluj, nu am reușit sa ajung la ea, când am văzut ca vine la noi la Oradea am zis clar trebuie sa ajung la ea! Și pe aceasta cale am decis sa îmi fac cont și sa i las o recenzie nu sunt genu de asa ceva. 

Sa trecem la subiect ce ne interesează pe toți. Vreau sa spun e o fata foarte, foarte, frumoasa eleganta, cu bun simt. Te face sa te simți bine din prima clipa când intri pe ușa.!  Din câte am   văzut e cu note, eu as da un 10 pe line, locație, aspect corp, implicare, oral. 

 

Toți cei ce suntem din Oradea asa fete trebuie respectate, sa avem griji sa revină cu drag. O zi frumoasa tuturor!  Maryam ești o Domnisoara, eleganta, frumoasa, și cu bun simt! Te pup am sa revin cu drag! 

 Heheh Mr Bean ..un personaj care il indragesc  ( filme etc) 😂😂😂 

 

 Iti multumesc pentru frumoasa recenzie ,  sa ne vedem cu bine 😇 

Acum ai si tu cont sa vezi gagicutele si sa lasi recenzii.

Ajuta enorm .. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 oră în urmă, ursuletulpanda a spus:

Mr.Ben pe mine m-ai convins. A mai rămas testul real cu Maryamm.

Cred că va citii și ea ceea ce ai scris, mă bucur însăvcă ai demonstrat că în Oradea mai sunt oameni valoroși pentru care merită să vină. 

O zi faină!

 

 

😂😂😂😂Panda chiar asa de nehotarat ai fost!?😅eu zic ca nu te risti daca mergi.....indiferent de recenzia lui Bean😁

Spor sa ai,respecte😎

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 1 minut, rechinii77 a spus:

😂😂😂😂Panda chiar asa de nehotarat ai fost!?😅eu zic ca nu te risti daca mergi.....indiferent de recenzia lui Bean😁

Spor sa ai,respecte😎

Salut Rechinii!

Să înțeleg tu ai fost și nu ne spui nimic?

Of, of! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0
Acum 3 minute, nickname90 a spus:

Nu il baga in seama, ca nu are rost.. 😒 

 Dapoi sa isi mai vada in râmă.. Ca deja e inervant la toata lumea el comenteaza si cand postati voi ceva..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...