Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

🍑 🍑 ❗Jessiy New ❗🍑 🍑 0754551035

Guest maryamm

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutare confrati! Dupa cum am spus i.am facut o vizita la Jessiy😁era si timpul,de mult am vrut sa ajung la ea dar din pacate asa a fost filmul sa nu am noroc😅 Asa ca m.am programat pe whats

Haide la o poveste 🤤💘 Prima Universitatii 🌆 loc liber ora 14:00 ;15:00;16:00  😏😎  Sau programarii pt maine cei care nu pot ajunge azi...💞🍒 

Buna , Luni ma gasiti in Prima Universitatii❤👻 Dabea astept sa va revad 😇

Posted Images

2 hours ago, lakeflausatu said:

Alt prost. Nu aveti niciun haz. 😞

Ce noroc pe noi ca te avem pe tine alaturi🤨!.. Mr hazliu, Mr creativ si Mr original intr-o persoana😑

Uite o scurta recenzie despre prezenta  ta pe forum de pana acum⬇️

Ca troll: nota 1 (un punct din oficiu pentru prezenta) zero haz , zero creativitate ..etc😝! La timing esti paralel: "Cu pestele la felix"😂😂😂? Daca era noua pe Oradea si nerecenzata poate mai puneai pe ganduri cativa clienti, dar la ora actuala te-ai dovedit de a fi doar un copycat ieftin😉😉!

Ca labar stangaci: 10*😂😂😂! Te-ai pisat pe tine de cateva ori dar un orgasm adevarat inca nu ai reusit sa storci din maciuca😐!

• Like 1
Acum 49 minute, lakeflausatu a spus:

Imi dati cu fruntea in buric. 😥 Si tu, si fraieu' ala de deasupra ta. 🥺

Lasă fraieri să meargă la femei, ție dacă ți-a plăcut pizda trebuia să rămâi în pizda mătii😂😋!