Sari la conținut

🍑 🍑 ❗Maryam New ❗🍑 🍑 0761442676


Vizitator maryamm

Postări Recomandate

Acum 5 ore, ursuletulpanda a spus:

Salut! Felicitări, în sfârșit o recenzie. Fii bun te rog scrie-ne cât ai plătit, cum te-ai programat, în ce zonă stă mândra? Mă interesează dacă te-a taxat suplimentar pentru oral neprotejat și ce înseamnă gfe, include fk, săruturi pe corp etc? Întreb pentru că în anunț nu scrie că ar face, iar tu ai fost la ea și știi. Ai dat 8 pentru corp, ? Mersi!

nu stie varul o stat 5 minute si o data 200

Link spre comentariu
Acum 16 minute, maryamm a spus:

 Hei , uite vreau sa va spun si eu ceva ! Cam inteleg acum de ce fetele pleaca de pe aici.. 

 

1 primesc apeluri ciudate..

Cum am mai spus imi aleg oamenii care imi intra in casa. Asa cum voi vreti niste femei frumoase etc asa si eu vreau un barbat adevarat care sa stie sa vorbeasca , si sa respecte !! Daca eu iti vorbesc frumos fa-o si tu.. Si eu stiu sa injur si asa mai departe. 

2   intalniriile noastre sunt pe baza a unei programarii .

Cineva m-a sunat si ma lua la misto ( da ce sunt la medic ) ..

 

Ei bine imi pierd rabdarea cand cineva  imi vorbeste flegmatic etc..  Nu am nevoie de asa ceva !!  Credeam ca in sec 21  un barbat stie sa vorbeasca cu o femeie.. 

Nu suntem la piata .. 

o sa planga oradea dupa ele 

apropo ai bagat ceva bani in orasul asta sau doar ai luat?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 10 minute, extraterestru78 a spus:

Bag de seama ca tie ti-a dat eject de esti asa suparat, bea frumos un ceai de tei sau un lăptic cald si sa vezi ce te calmezi 🫖&🍼

auzi matrix 

1 nu merg la viinituri 

2 nu merg la prima onesti 

3 mai citeste odata 

bea tu lapte eu bea ce vreau eu nu ce imi zice un oligrofen

Acum 10 minute, extraterestru78 a spus:

Bag de seama ca tie ti-a dat eject de esti asa suparat, bea frumos un ceai de tei sau un lăptic cald si sa vezi ce te calmezi 🫖&🍼

Acum 34 minute, maryamm a spus:

 Hei , uite vreau sa va spun si eu ceva ! Cam inteleg acum de ce fetele pleaca de pe aici.. 

 

1 primesc apeluri ciudate..

Cum am mai spus imi aleg oamenii care imi intra in casa. Asa cum voi vreti niste femei frumoase etc asa si eu vreau un barbat adevarat care sa stie sa vorbeasca , si sa respecte !! Daca eu iti vorbesc frumos fa-o si tu.. Si eu stiu sa injur si asa mai departe. 

2   intalniriile noastre sunt pe baza a unei programarii .

Cineva m-a sunat si ma lua la misto ( da ce sunt la medic ) ..

 

Ei bine imi pierd rabdarea cand cineva  imi vorbeste flegmatic etc..  Nu am nevoie de asa ceva !!  Credeam ca in sec 21  un barbat stie sa vorbeasca cu o femeie.. 

Nu suntem la piata .. 

o sa planga oradea dupa ele 

apropo ai bagat ceva bani in orasul asta sau doar ai 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0

  😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈

 

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 6 minute, inspire2025 a spus:

bine ca stii tu lingau ce esti

Lingaul cui, ca nu am vizitat-o inca pe maryamm, deci nu o cunosc.... m-am bagat ca nu suport ciumpalacii ca tine, care sunt batman in spatele unei tastaturi... daca ai ceva cu fata, spune direct, fii asumat... daca nu, cauta-ti alta aratură... nu cred ca baietii de aici sunt curiosi de o asemenea conversatie cum am facut noi

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Inspire 2025. Eu am fost la Maryam în Cluj, merg destul de des ea, nu o cunoști, te iei de ea tot timpul, bănuiesc nu ai fost la ea, ești un om ieftin!!  Maryam nu i lua în seama!  După se miră, ca toate fetele frumoase și elegante ocolesc Oradea!!  Bafta! Te pup! 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0
Acum 12 minute, mourino a spus:

Inspire 2025. Eu am fost la Maryam în Cluj, merg destul de des ea, nu o cunoști, te iei de ea tot timpul, bănuiesc nu ai fost la ea, ești un om ieftin!!  Maryam nu i lua în seama!  După se miră, ca toate fetele frumoase și elegante ocolesc Oradea!!  Bafta! Te pup! 

 Buna , nu mai spun nimic pentru ca  vorbesc degeaba..

Multumesc  mult , m-am calmat .. 

Dar pe viitor voi alege cu atentie unde voi  merge.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 34 minute, maryamm a spus:

  😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈

IMG_20210226_115046.jpg

Mamă, bună ești! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

fetele care au stat mai mult in Oradea pot confirma ca grosul barbatilor sunt super ok, adevarat ca sunt cativa ciudati care nu isi permit femei adevarate financiar sau sunt impotenti si atunci frustrati fiind fac fapte reprobabile. Daca esti fata desteapta si pari a fi, judeca putin situatia si reactioneaza cum trebuie, primul pas este bun si anume sa nu mai raspunzi provocarilor. Bafta

 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0
Acum 1 minut, discret74 a spus:

fetele care au stat mai mult in Oradea pot confirma ca grosul barbatilor sunt super ok, adevarat ca sunt cativa ciudati care nu isi permit femei adevarate financiar sau sunt impotenti si atunci frustrati fiind fac fapte reprobabile. Daca esti fata desteapta si pari a fi, judeca putin situatia si reactioneaza cum trebuie, primul pas este bun si anume sa nu mai raspunzi provocarilor. Bafta

 

 Am renuntat de mult  sa raspund la persoane gen ..poate ai vazut si tu pe cineva care se baga ca musca.... 

 

 Doar ca primesc apeluri ciudate..

Si unii nu inteleg ca inseamna o programare..

Sunt obisnuiti  acum vreau acum merg.. :) multumesc mult  pentru sfaturii apreciez 😇😇

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 1 minut, maryamm a spus:

 Am renuntat de mult  sa raspund la persoane gen ..poate ai vazut si tu pe cineva care se baga ca musca.... 

 

 Doar ca primesc apeluri ciudate..

Si unii nu inteleg ca inseamna o programare..

Sunt obisnuiti  acum vreau acum merg.. :) multumesc mult  pentru sfaturii apreciez 😇😇

Probabil fiecare zonă are obiceiul propriu. În Oradea ne programăm, confirmăm, ne întâlnim. Mai mult ca sigur au vrut doar să te enerveze. Fii fată deșteaptă și nu te enerva. Așa cum scrie colegul discret74 grosul bărbaților din Oradea au un comportament ok. Spor! 😘

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0
Acum 3 minute, ursuletulpanda a spus:

Probabil fiecare zonă are obiceiul propriu. În Oradea ne programăm, confirmăm, ne întâlnim. Mai mult ca sigur au vrut doar să te enerveze. Fii fată deșteaptă și nu te enerva. Așa cum scrie colegul discret74 grosul bărbaților din Oradea au un comportament ok. Spor! 😘

   Multumesc mult 😇 

 Din fericire de ieri pana azi  cine mi-a calcat pragul doar barbati cu caracter  . fiecare padure are si uscaciunii.. 😇 

Eu zic doar atat azi si maine mai sunt deci sa ne simtim bine 😈

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 3 minute, maryamm a spus:

   Multumesc mult 😇 

 Din fericire de ieri pana azi  cine mi-a calcat pragul doar barbati cu caracter  . fiecare padure are si uscaciunii.. 😇 

Eu zic doar atat azi si maine mai sunt deci sa ne simtim bine 😈

😘😘😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
2 hours ago, maryamm said:

 Hei , uite vreau sa va spun si eu ceva ! Cam inteleg acum de ce fetele pleaca de pe aici.. 

 

1 primesc apeluri ciudate..

Cum am mai spus imi aleg oamenii care imi intra in casa. Asa cum voi vreti niste femei frumoase etc asa si eu vreau un barbat adevarat care sa stie sa vorbeasca , si sa respecte !! Daca eu iti vorbesc frumos fa-o si tu.. Si eu stiu sa injur si asa mai departe. 

2   intalniriile noastre sunt pe baza a unei programarii .

Cineva m-a sunat si ma lua la misto ( da ce sunt la medic ) ..

 

Ei bine imi pierd rabdarea cand cineva  imi vorbeste flegmatic etc..  Nu am nevoie de asa ceva !!  Credeam ca in sec 21  un barbat stie sa vorbeasca cu o femeie.. 

Nu suntem la piata .. 

Draga mea, te rog nu generaliza bazandute pe cateva apeluri ciudate, tara asta e plin cu nesimtiti.. Nu le poti evita din pacate😒, concentreazate pe oameni care merita😉😘 o dupamasa cracanata iti doresc🤭😉😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0
Acum 2 minute, nickname90 a spus:

Draga mea, te rog nu generaliza bazandute pe cateva apeluri ciudate, tara asta e plin cu nesimtiti.. Nu le poti evita din pacate😒, concentreazate pe oameni care merita😉😘 o dupamasa cracanata iti doresc🤭😉😘

 Uhh, multumesc 😇

Link spre comentariu

Vizitator maryamm
Reputație: 0
Acum 37 minute, nickname90 a spus:

Asi participa si eu la dupamasa ta, dar din pacate nu is acasa🥺poate ma revii pe la noi sa ne vedem 😊 😘 

 Ne vom vedea 😇 daca voi fi chemata voi veni..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...