Sari la conținut

✨💞Emma🍭TOTAL🍭 0759536142 💞✨


Postări Recomandate

Acum 2 ore, Emma112 a spus:

💖💘 Buna dimineata 💘💖

     🤗🍭 Disponibila 🍭🤗

4DCB6FD1-3C55-4297-ADD1-BC7A36DAEC0D.jpeg.a6ddd8b1f63f2afc08e6697a42f07958.jpeg5C5EE086-83CD-44F6-A439-4ECCF448A806.jpeg.b304b6631e02373e14f95566376848cf.jpeg

Emma❤  bine ca mi ai reamintit ce cur futabil ai 🤪😍😋🥰 trebuie neapărat sa te vizitez săptămâna asta sa te revăd și sa ma bucur de frumusețea aia de fundulet

Te pup Emma ești spectacol cea mai buna 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

💘🍭 Dragii mei mai am cateva locuri libere pentru astazi 🍭💘

☎️ 0759536142 ☎️
💋 va astept cu programari 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Colegilor, 

Dupa ce deja de prea mult timp (recunosc, mea culpa) i-am promis la @Emma112 ca-mi voi sintetiza intr-o recenzie nenumaratele vizite de pana acum (probabil peste 20 la numar, incepand cu primavara anului trecut) iata ca mi-am reactivat ancestralul (acum vad ca se apropie de 12 ani) cont de pe forum si, conform promisiunii, incerc sa sintetizez (pe larg probabil as avea nevoie de 2-3 pagini) esenta intalnirilor de pana acum. 

Nu pot incepe recenzia altfel decat mentionand ca o felicit pe @Emma112 pentru foarte meritata promovare la Top. E evident ca o apreciez la superlativ, altfel, cu siguranta, numarul vizitelor era de (zeci) de ori mai mic. 

Asadar, ca sa purced cu recenzia conform regulamentului, as spune urmatoarele:

Vizite: nenumarate, cu siguranta peste 20 la numar in ultimul an, vizitata singura sau in varianta duo impreuna cu @Mira1 sau mai demult impreuna cu colega anterioara, Camy. 

Locatia: In zona Lipovei, apartament in bloc nou, accesibilitate buna, retras de ochii lumii. Totul in apartament extrem de curat, bine mobilat, baie dotata cu tot ce e necesar. Am gasit locuri de parcare intotdeauna, indiferent de ora vizitei. 

Modalitate de contact: Intotdeauna prin Wapp la numarul din topic, raspuns prompt, programari respectate la secunda (de ambele parti - asta ca sa ma laud). 

Atitudine: Aici trebuie sa subliniez un big big like. Intotdeauna si fara exceptie prietenoasa, vesela, joviala si comunicativa. Exact, ba chiar mai mult decat ti-ai putea dori. Te face sa te simti bine si confortabil in orice moment, inca de la prima vizita comunicarea excelenta, din punctul meu de vedere click la prima vedere. Intotdeauna pozitiva si proactiva. 10 +

Aspect: !Frumoasa! Frumoasa la chip, frumoasa la corp. Zambet placut, pe care il foloseste din plin, ochii mari si jucausi, buze carnoase, forme bine proportionate, sani jucausi, fund "cum trebuie". Evident din nou nota 10 +

Actiune: serviciile din descriere. Evident, pe parcursul multor vizite, incercat multe dintre servicii. ON 10+, de fiecare data cu alte artificii, bonus privirea in ochii tai in timpul actiunii. NP 10+ (stiu, deja devin redundant) stramta, se misca genial in orice pozitie, proactiva in intreaga actiune. AP, incercat in destul de multe vizite, evident 10+ din nou, de fiecare data de senzatie. Asadar, usor de facut o medie si pentru actiune: cu siguranta si fara echivoc 10+

Cadoul: conform descrierii din topic, evident a variat de la vizita la vizita optand pentru a incerca o gama larga de servicii. In plus, ma straduiesc (aproape) de fiecare data sa incerc sa-i nimeresc ciocolata preferata. 

Concluzie: cred ca destul de simplu de anticipat: la superlativ. Medie generala 10+ cu maxime felicitari! 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 1/27/2022 at 9:07 AM, Emma112 said:

💖💘 Buna dimineata 💘💖

     🤗🍭 Disponibila 🍭🤗

4DCB6FD1-3C55-4297-ADD1-BC7A36DAEC0D.jpeg.a6ddd8b1f63f2afc08e6697a42f07958.jpeg5C5EE086-83CD-44F6-A439-4ECCF448A806.jpeg.b304b6631e02373e14f95566376848cf.jpeg

Felicitari Emma,pt promovare🤗😁!E ciudat sa nu te mai vad pe prima pagina cu ofertele random,dar acum esti la top🥇.Nu am mai ajuns la tine de anul trecut,dar cu siguranta o voi face in viitor.Pt mine,ai cea mai frumoasa priveliste...daca sti despre ce spun😁...Sa ramai neschimbata,ca atitudine pt ca tot timpul vei avea de castigat.Te pup acolo jos..😘

P.S. Scz de intarzierea cu felicitarile(oricum tu ai fost top tot timpul),nu vreau sa creez offtopic pe aici.(apropo Tyga a mai scos vreo mel faina?😍)

Multe succese!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 57 minute, texter a spus:

Colegilor, 

Dupa ce deja de prea mult timp (recunosc, mea culpa) i-am promis la @Emma112 ca-mi voi sintetiza intr-o recenzie nenumaratele vizite de pana acum (probabil peste 20 la numar, incepand cu primavara anului trecut) iata ca mi-am reactivat ancestralul (acum vad ca se apropie de 12 ani) cont de pe forum si, conform promisiunii, incerc sa sintetizez (pe larg probabil as avea nevoie de 2-3 pagini) esenta intalnirilor de pana acum. 

Nu pot incepe recenzia altfel decat mentionand ca o felicit pe @Emma112 pentru foarte meritata promovare la Top. E evident ca o apreciez la superlativ, altfel, cu siguranta, numarul vizitelor era de (zeci) de ori mai mic. 

Asadar, ca sa purced cu recenzia conform regulamentului, as spune urmatoarele:

Vizite: nenumarate, cu siguranta peste 20 la numar in ultimul an, vizitata singura sau in varianta duo impreuna cu @Mira1 sau mai demult impreuna cu colega anterioara, Camy. 

Locatia: In zona Lipovei, apartament in bloc nou, accesibilitate buna, retras de ochii lumii. Totul in apartament extrem de curat, bine mobilat, baie dotata cu tot ce e necesar. Am gasit locuri de parcare intotdeauna, indiferent de ora vizitei. 

Modalitate de contact: Intotdeauna prin Wapp la numarul din topic, raspuns prompt, programari respectate la secunda (de ambele parti - asta ca sa ma laud). 

Atitudine: Aici trebuie sa subliniez un big big like. Intotdeauna si fara exceptie prietenoasa, vesela, joviala si comunicativa. Exact, ba chiar mai mult decat ti-ai putea dori. Te face sa te simti bine si confortabil in orice moment, inca de la prima vizita comunicarea excelenta, din punctul meu de vedere click la prima vedere. Intotdeauna pozitiva si proactiva. 10 +

Aspect: !Frumoasa! Frumoasa la chip, frumoasa la corp. Zambet placut, pe care il foloseste din plin, ochii mari si jucausi, buze carnoase, forme bine proportionate, sani jucausi, fund "cum trebuie". Evident din nou nota 10 +

Actiune: serviciile din descriere. Evident, pe parcursul multor vizite, incercat multe dintre servicii. ON 10+, de fiecare data cu alte artificii, bonus privirea in ochii tai in timpul actiunii. NP 10+ (stiu, deja devin redundant) stramta, se misca genial in orice pozitie, proactiva in intreaga actiune. AP, incercat in destul de multe vizite, evident 10+ din nou, de fiecare data de senzatie. Asadar, usor de facut o medie si pentru actiune: cu siguranta si fara echivoc 10+

Cadoul: conform descrierii din topic, evident a variat de la vizita la vizita optand pentru a incerca o gama larga de servicii. In plus, ma straduiesc (aproape) de fiecare data sa incerc sa-i nimeresc ciocolata preferata. 

Concluzie: cred ca destul de simplu de anticipat: la superlativ. Medie generala 10+ cu maxime felicitari! 

💘💘 @texter iti multumesc mult pentru notele mari si pentru vizitele tale reusite 💘💘

💝😇 chiar ma bucur ca am reusit sa fiu pe deplin pe placul tau 💝

😍😍 Te sarut si te mai astept cu mare drag 😍😍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 8 minute, alecs30 a spus:

Emma dulceata de fată te întorci curând?

Nu ne fa sa lipsești mult fiindcă mie cel puțin cred ca și colegilor mi se face repede dor de tine 

Te pupp dulce bombonico😍💋

😂😂 nici nu am plecat … mai raman cateva zile 😘

Cand anunt ca am plecat intreaba-ma cand revin 😂💋

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0

Văzând-o în poza asta   în poziția mama iedului, n-am rezistat și m-am programat astăzi pentru o oră.

M-a întâmpinat într-o ținută sexi, nu mai știu ce era... o "catrință cu poale" :))) sexi oricum.

Partea intimă nu o mai descriu, aceiași fătucă jovială care se face plăcută prin felul ei, un mix de inocență și perversitate. Pare puțin mai "înțepată" de când e la Top. Glumesc! 😀

Haideți cu "tap-tap-ul al Ema, îngerași! 🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Mie mi s-a părut mai frumoasă decât la ultima noastră întrevedere... Poate și datorită ținutei super mișto în care era îmbrăcată 😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost și eu la Emma,vineri și sâmbătă și ma așteptat în două ținute  de culoare neagră amândouă.        Acum fata arată bine și îmbrăcată și dezbrăcată.        Pe data viitoare bunaciune

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 49 minute, Mosu1979 a spus:

Felicitări pentru Top 

Imi place ca mai vin și fete noi la top sunt o grămada pe top Timisoara și doar jumate își merita locul la top 

Top înseamă răspuns prompt, discreție,comportament profi, disponibilitate cât mai mare pe Timișoara, servicii cât mai variate, igienă ireproșabilă etc.

 

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 2 ore, Mosu1979 a spus:

Felicitări pentru Top 

Imi place ca mai vin și fete noi la top sunt o grămada pe top Timisoara și doar jumate își merita locul la top 

Ai fost la toate de la Top ca sa iti face asa afirmatii?😅

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 24 minute, TheKing15 a spus:

Ai fost la toate de la Top ca sa iti face asa afirmatii?😅

Probabil se referă la cele care activează intermitent pe Timișoara. 

Procentul e greșit!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 5 ore, misterx a spus:

Văzând-o în poza asta   în poziția mama iedului, n-am rezistat și m-am programat astăzi pentru o oră.

M-a întâmpinat într-o ținută sexi, nu mai știu ce era... o "catrință cu poale" :))) sexi oricum.

Partea intimă nu o mai descriu, aceiași fătucă jovială care se face plăcută prin felul ei, un mix de inocență și perversitate. Pare puțin mai "înțepată" de când e la Top. Glumesc! 😀

Haideți cu "tap-tap-ul al Ema, îngerași! 🤣

Te pup @misterx 💋💋💋

😍 iti multumesc pentru vizita 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 4 ore, Cozonac7 a spus:

Mie mi s-a părut mai frumoasă decât la ultima noastră întrevedere... Poate și datorită ținutei super mișto în care era îmbrăcată 😍

💘🤗 ori te uiti tu cu alti ochi la mine @Cozonac7💋

💋 te pup si te mai astept 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 3 ore, Victor87 a spus:

Am fost și eu la Emma,vineri și sâmbătă și ma așteptat în două ținute  de culoare neagră amândouă.        Acum fata arată bine și îmbrăcată și dezbrăcată.        Pe data viitoare bunaciune

🤗 @Victor87 te pupppp 💋

😍💋 iti multumesc mult pentru vizite 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

😍😍 Un inceput de saptamana minunat va doresc alaturi de mine 😍😍

🤗🤗🤗 Pupiciiii 💋💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 6
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 14 ore, TheKing15 a spus:

Ai fost la toate de la Top ca sa iti face asa afirmatii?😅

Da in afara de 2 blonda r și Beatrice 

Eu m-am referit și la servici ca sunt la top vro doua sau 3 de au servici protejate 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...