Sari la conținut

✨💞Emma🍭TOTAL🍭 0759536142 💞✨


Postări Recomandate

  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • pisicuts a setat ca important acest topic
Vizitator misterx
Reputație: 0

Numai ce m-am despărțit de Emma.

I-am scris de aseară, a răspuns și am stabilit că ne auzim astăzi. Scris pe wattsup, programat și purces spre locație. Locație ok, mai are o colegă slim. Am socializat puțin, am primit prosop și trecut la acțiune în cameră.

ON la aperitiv, unde m-am bucurat de privirile perverse cu  ochișorii ăia mari și căprui. După ce a montat căciulița a trecut la LOT iar eu m-am jucat cu sânii ăia superbi și ascuțiți. Apoi am continuat pe la spate, privelistea de vis, apoi misionar și ce mi-am mai amintit. Am finalizat pe sâni după care un refresh rapid si am mai tentat un număr dar nu am reușit în ciuda eforturilor depuse. Mia colpa! 

Anal nu am încercat. Next time!

Per total o experiență foarte plăcută.

O păpușă de fată cu un corp superb și atitudine pro client. Ușor pisicoasă, știe să se facă plăcută și știe să te facă fericit. Nu sărută decât finuț pe buze. 

Mulțumesc, Emma, you make my day! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 3 ore, misterx a spus:

Numai ce m-am despărțit de Emma.

I-am scris de aseară, a răspuns și am stabilit că ne auzim astăzi. Scris pe wattsup, programat și purces spre locație. Locație ok, mai are o colegă slim. Am socializat puțin, am primit prosop și trecut la acțiune în cameră.

ON la aperitiv, unde m-am bucurat de privirile perverse cu  ochișorii ăia mari și căprui. După ce a montat căciulița a trecut la LOT iar eu m-am jucat cu sânii ăia superbi și ascuțiți. Apoi am continuat pe la spate, privelistea de vis, apoi misionar și ce mi-am mai amintit. Am finalizat pe sâni după care un refresh rapid si am mai tentat un număr dar nu am reușit în ciuda eforturilor depuse. Mia colpa! 

Anal nu am încercat. Next time!

Per total o experiență foarte plăcută.

O păpușă de fată cu un corp superb și atitudine pro client. Ușor pisicoasă, știe să se facă plăcută și știe să te facă fericit. Nu sărută decât finuț pe buze. 

Mulțumesc, Emma, you make my day! 

❤️❤️ iti multumesc mult pentru vizita si pentru cuvintele frumoase ❤️❤️

💙💙 Te mai astept cu mare drag 💙💙

😘😘 pupici 😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

💙🔞 dragilor tin sa va anunt ca mai raman si maine in orasul vostru minunat 🔞💙

😘😘 Pupiciiii 😘😘

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

   Salutare, aveam m-ai demult în cap să încerc o partida în 3 și ieri mi-am făcut programare la Emma și Mira pt seara asta.              Sun la interfon urc și îmi deschide ușa  Emma și Mira care aveau cornițe de ren pe cap  ,lenjerie roșie și urcate pe niște tocuri amândouă super sexi.              Socializat puțin, mers la duș apoi în dormitor, încep fetele cu săruturi pe corp la mine ,săruturi între ele ,încep fetele un ON alternând când una când cealaltă când amândouă odată ,urmând cu oral din partea mea la Mira în timp ce Emma o saruta și mangaia ,oral de la mine și pt Emma ca nu puteam sa rămân dator în timp ce Mira o saruta .  După oralu meu fetele mi-au m-ai făcut și ele ON eu din picioare ele în pat o senzație foarte tare când le  priveam pe amândouă cum o sug în același timp.            Montat prezervativu și la NP prima a fost Emma poziția caprita eu în picioare la marginea patului Mira sarutan-do când pe Emma când pe mine urmat de AP tot cu Emma .          Schimbat prezervativu urmat Mira la NP fata întinsă pe pat cu fața în jos eu pe la spate îmi place poziția asta .       În timp ce făceam NP cu Mira, Emma avea mâna la pasarica Mirei ,producand un efect de excitare în plus  pt aceasta dar și pt mine când o vedeam pe Mira cum geme și în final am capitulat.                        Odihnit puțin făcut duș, servit cu un pahar de apă și dus am fost.                    Mulțumesc fetelor pt experienta minunată, dacă veți reveni tot împreună sigur facem o repetiție.  

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 31 minute, Victor87 a spus:

   Salutare, aveam m-ai demult în cap să încerc o partida în 3 și ieri mi-am făcut programare la Emma și Mira pt seara asta.              Sun la interfon urc și îmi deschide ușa  Emma și Mira care aveau cornițe de ren pe cap  ,lenjerie roșie și urcate pe niște tocuri amândouă super sexi.              Socializat puțin, mers la duș apoi în dormitor, încep fetele cu săruturi pe corp la mine ,săruturi între ele ,încep fetele un ON alternând când una când cealaltă când amândouă odată ,urmând cu oral din partea mea la Mira în timp ce Emma o saruta și mangaia ,oral de la mine și pt Emma ca nu puteam sa rămân dator în timp ce Mira o saruta .  După oralu meu fetele mi-au m-ai făcut și ele ON eu din picioare ele în pat o senzație foarte tare când le  priveam pe amândouă cum o sug în același timp.            Montat prezervativu și la NP prima a fost Emma poziția caprita eu în picioare la marginea patului Mira sarutan-do când pe Emma când pe mine urmat de AP tot cu Emma .          Schimbat prezervativu urmat Mira la NP fata întinsă pe pat cu fața în jos eu pe la spate îmi place poziția asta .       În timp ce făceam NP cu Mira, Emma avea mâna la pasarica Mirei ,producand un efect de excitare în plus  pt aceasta dar și pt mine când o vedeam pe Mira cum geme și în final am capitulat.                        Odihnit puțin făcut duș, servit cu un pahar de apă și dus am fost.                    Mulțumesc fetelor pt experienta minunată, dacă veți reveni tot împreună sigur facem o repetiție.  

@Victor87 si noi iti multumim mult pentru tot 😘😘😘 Chiar ne bucuram ca ti-a placut 🤍🤍

Pupici si te mai asteptam cu mare drag 🤗🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 16 ore, misterx a spus:

...dar nu am reușit în ciuda eforturilor depuse. Mia colpa!

Expresia este "mea culpa" (https://en.wikipedia.org/wiki/Mea_culpa)

Daca o vroiai pe Italiana atunci era "colpa mia". Spre deosebire de Engleza, Italiana are ordinea verbelor/substantivelor/adjectivelor exact ca in Romana.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 21 ore, Victor87 a spus:

   Salutare, aveam m-ai demult în cap să încerc o partida în 3 și ieri mi-am făcut programare la Emma și Mira pt seara asta.              Sun la interfon urc și îmi deschide ușa  Emma și Mira care aveau cornițe de ren pe cap  ,lenjerie roșie și urcate pe niște tocuri amândouă super sexi.              Socializat puțin, mers la duș apoi în dormitor, încep fetele cu săruturi pe corp la mine ,săruturi între ele ,încep fetele un ON alternând când una când cealaltă când amândouă odată ,urmând cu oral din partea mea la Mira în timp ce Emma o saruta și mangaia ,oral de la mine și pt Emma ca nu puteam sa rămân dator în timp ce Mira o saruta .  După oralu meu fetele mi-au m-ai făcut și ele ON eu din picioare ele în pat o senzație foarte tare când le  priveam pe amândouă cum o sug în același timp.            Montat prezervativu și la NP prima a fost Emma poziția caprita eu în picioare la marginea patului Mira sarutan-do când pe Emma când pe mine urmat de AP tot cu Emma .          Schimbat prezervativu urmat Mira la NP fata întinsă pe pat cu fața în jos eu pe la spate îmi place poziția asta .       În timp ce făceam NP cu Mira, Emma avea mâna la pasarica Mirei ,producand un efect de excitare în plus  pt aceasta dar și pt mine când o vedeam pe Mira cum geme și în final am capitulat.                        Odihnit puțin făcut duș, servit cu un pahar de apă și dus am fost.                    Mulțumesc fetelor pt experienta minunată, dacă veți reveni tot împreună sigur facem o repetiție.  

Cât ai plătit pentru acest duo? Și ca timp cât ai stat dacă ești amabil sa răspunzi? Mulțumesc 

Mă întereseaza și pe mine sa le iau împreună pe aceste 2 zeițe 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 48 minute, cristiano07 a spus:

Cât ai plătit pentru acest duo? Și ca timp cât ai stat dacă ești amabil sa răspunzi? Mulțumesc 

Mă întereseaza și pe mine sa le iau împreună pe aceste 2 zeițe 

Salutare.  Am stat 1h și am plătit  700 lei fetelor.    Eu am fost de câteva ori  bine la Emma și la Mira o dată separat dar la duo pt mine a fost super tare ,  pare ca le place să se excite ,sărute mângâie una pe alta fără să uite de mine. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
4 hours ago, Emma112 said:

💖 Dispo pana la 22:00 💖

4DCB6FD1-3C55-4297-ADD1-BC7A36DAEC0D.jpeg

My heart just skipped a beat...

Uitasem ce cur futabil ai! Va trebui sa corectez situatia si sa-i bag o "sonda", ca sa-l cercetez in persoana... de foarte aproape! 😍

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

💖🔞 Dragii mei , vizita mea in orasul vostru minunat a luat sfarsit 🔞💖

❤️🔥 Sa ne revedem cu bine ❤️🔥

 

❤️🥰 Va multumesc mult pentru vizite si pentru clipele petrecute impreuna 🥰❤️ 
💋💋 Pupici 💋💋

️ INDISPONIBILA

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 2 ore, jeankare a spus:

WOW trup perfect😘

Așa este! Are un corp minunat ,zici că e o Zeiță. Cu frumusețea și tinerețea-i debordantă te cucerește rapid.

Si sânii sunt spectacol. 

Mai are câte ceva de învățat la atitudine dar e pe drumul  cel bun. 

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0

Revin cu notele pentru Emma, acum am termen de comparație după ce am fost la Rebeca și Larisa69.

GFE 9 ( aș fi dat 10 dar nu sărută decât ușor pe buze);

OP - 10 : este mai soft dar te privește în timpul felație cu ochii ei frumoşi și asta produce o senzație extrem de plăcută. 

NP - 10 : în oricare poziție ai pune-o se conformează și ai parte de senzații de vis. Atât pentru priveliște cât și pentru cum o simți.  Este suficient se strâmtă și are o păsărică foarte faină, cu labii generoase. 

AP - nu am încercat dar sunt convins că e bestial. 

Eu nu stiu de ce nu este la TOP fata asta, probabil pentru că nu este permanent pe Timisoara.

@Emma, aștept să te întorci! 😗

 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 2 ore, misterx a spus:

Revin cu notele pentru Emma, acum am termen de comparație după ce am fost la Rebeca și Larisa69.

GFE 9 ( aș fi dat 10 dar nu sărută decât ușor pe buze);

OP - 10 : este mai soft dar te privește în timpul felație cu ochii ei frumoşi și asta produce o senzație extrem de plăcută. 

NP - 10 : în oricare poziție ai pune-o se conformează și ai parte de senzații de vis. Atât pentru priveliște cât și pentru cum o simți.  Este suficient se strâmtă și are o păsărică foarte faină, cu labii generoase. 

AP - nu am încercat dar sunt convins că e bestial. 

Eu nu stiu de ce nu este la TOP fata asta, probabil pentru că nu este permanent pe Timisoara.

@Emma, aștept să te întorci! 😗

 

❤️🔥 iti multumesc mult pentru note ❤️🔥

PS: de maine revin in Timisora pentru o saptamana 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...