Sari la conținut

✨💞Emma🍭TOTAL🍭 0759536142 💞✨


Postări Recomandate

Felicitări Emma❤️ în sfârșit🙏  ai ajuns acolo unde trebuia de mult sa fi ești printre cele mai faine domnișoare din Timișoara ești top top 😋😁😍 trebuie sa trec săptămâna asta sa "sărbătorim" cum se cuvine aceasta reușită a ta, trebuie sa mai inspectez funduletul tău mi a ramas mintea la el😍😜😋🥰 

Te pupp 💋 Emma❤️ și abia aștept sa te revăd 

  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 4 minute, Mini1988 a spus:

Felicitării este mata la pula dai câte minisui vrei u ma pis pe tn de latura de om 

Alt boschetar care de foame latră pe forum . Vrei de o shaorma ? Dar promiți ca nu-i dai pe pastile ? 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Va rog haideți sa nu mai poluam inutil topicul acestei minunate domnișoare Emma❤️ cu frustrările unui neica nimeni. Pentru frustrări din astea muta te la DG ba agariciule nu polua inutil 

Acest topic e pentru impresii despre întâlnirea cu făptura aceasta minunata nu despre toți frustrații care nu sunt primiți la ea și încearcă sa o denigreze 

 

  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 6 minute, Mini1988 a spus:

Banii tai sunt la mn cum face prostule 🤣🤣🤣ai dat banii pe chirie la excorte 

Ca să-i dau înseamnă că-i am, dar tu tot cu mâna întinsă rămâi.  Și cu pula mică  si cu stomacul gol 😂😂😂 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde
  • Telefon: 0772922822
  • Oras:Peste tot si niciunde

Acu ca a ajuns la TOP,imi permit sa fac si eu recenzie Emmei.(te rog sa primesti si felicitarile mele,Emma !)

Am fost la o vizita prin decembrie,inainte de Sarbatori.

Stabilit pe oatzap ,a raspuns repejor.

M-am prezentat la locatie,m-a invitat la convorbirea amicala dinainte de a intra "in problema".

La baie erau de toate pt. toti,dupa dus am fost poftit in camera,pt. a dezbate amanuntit "problema" pt care venisem.I-am zis Emmei ca problema e cam "tare",la care ea m-a intrebat "Cum adica" .I-am aratat,dandu-mi prosopul jos .Zice Emma ,cu zambetul ei pervers de fata de liceu ce e in vacanta dinainte de a merge la facultate "no problem,o rezolva noi".Eu ii spun ca trebuie sa ne bagam cat mai la FUNDUL "problemei".

Incepem cu oral umed si lent ,o mai bate de obraz ,o scuipa (in general f f f bun).

Trecem si la "problema" .....

Pffff ,din punctul meu de vedere EXTAORDINAR:

Anal pe la spate cu gemete si priviri perverse terminat cu cum on ass,mi-a ramas mintea acolo.

Ca descriere a Emmei , blonduta la 1,70 inaltime.Subtirica la trup,piele fina,bronzata(cel putin eu asa cred).Piesa de rezistenta e fundul.

Am stat la tigara de dupa si am promis ca ne vom revedea.

Ca indiciu,eu sunt cel pe care il deranja lumina soarelui ce intra printre perdea si peretele geamului.

Am ramas in minte cu zambetul acela de liceanca perversa care e in vacanta dinaintea facultatii

Toate cele bune tuturor !

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 7 ore, harddick a spus:

Acu ca a ajuns la TOP,imi permit sa fac si eu recenzie Emmei.(te rog sa primesti si felicitarile mele,Emma !)

Am fost la o vizita prin decembrie,inainte de Sarbatori.

Stabilit pe oatzap ,a raspuns repejor.

M-am prezentat la locatie,m-a invitat la convorbirea amicala dinainte de a intra "in problema".

La baie erau de toate pt. toti,dupa dus am fost poftit in camera,pt. a dezbate amanuntit "problema" pt care venisem.I-am zis Emmei ca problema e cam "tare",la care ea m-a intrebat "Cum adica" .I-am aratat,dandu-mi prosopul jos .Zice Emma ,cu zambetul ei pervers de fata de liceu ce e in vacanta dinainte de a merge la facultate "no problem,o rezolva noi".Eu ii spun ca trebuie sa ne bagam cat mai la FUNDUL "problemei".

Incepem cu oral umed si lent ,o mai bate de obraz ,o scuipa (in general f f f bun).

Trecem si la "problema" .....

Pffff ,din punctul meu de vedere EXTAORDINAR:

Anal pe la spate cu gemete si priviri perverse terminat cu cum on ass,mi-a ramas mintea acolo.

Ca descriere a Emmei , blonduta la 1,70 inaltime.Subtirica la trup,piele fina,bronzata(cel putin eu asa cred).Piesa de rezistenta e fundul.

Am stat la tigara de dupa si am promis ca ne vom revedea.

Ca indiciu,eu sunt cel pe care il deranja lumina soarelui ce intra printre perdea si peretele geamului.

Am ramas in minte cu zambetul acela de liceanca perversa care e in vacanta dinaintea facultatii

Toate cele bune tuturor !

💜😈 @harddick ma bucur ca am fost pe placul tau 💖

💋🤗 Te pup si te mai astept cu drag 🤗💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

💋Serviciile mele sunt :

💘-Normal protejat ( numai protejat )

💘-Oral protejat/neprotejat ( daca igiena permite )

💘- Sarutari corporale / pe buze( in functie de igiena si compatibilitate ) nu FK

💘- DUO cu colega mea @Mira1

💘- GFE 

💘- PSE

💘- COB

💘- 69

💘- Masaj 

💘- Dus

💘- Mici fantezii

💘- Penetrare (50 extra)

💘- Dominare soft (50 extra)

💘- Foot fetish (50 extra)

💘- Uro Activ(50 extra)

💘- Anal protejat (100 extra in functie de marime)

💝Cadoul este : 200- 1 fin (30 min )

                              300- 1-2 finalizari (60 min ) 

Pentru mai multe detalii si programari 0759536142 ☎️

 (apel , sms , whatsapp )

❤️🥰Va astept cu mare drag ! Pupiciii 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Felicitări pentru promovare Emma!! 

....dai de băut cu ocazia asta? Sau poate tu ai alte obiceiuri... Să știi că Nu fac mofturi, accept (aproape) orice :)

 

Felicitări!! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Felicitări pentru promovare Emma!! 

....dai de băut cu ocazia asta? Sau poate tu ai alte obiceiuri... Să știi că Nu fac mofturi, accept (aproape) orice :)

 

Felicitări!! 

Mersi mult pentru felicitari 😘😘

…. Ce coincidenta 😈 nici eu nu sunt mofturoasa 🤗😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...