Sari la conținut

✨💞Emma🍭TOTAL🍭 0759536142 💞✨


Postări Recomandate

Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 1 minut, Mosu1979 a spus:

Da in afara de 2 blonda r și Beatrice 

Eu m-am referit și la servici ca sunt la top vro doua sau 3 de au servici protejate 

Sincer să fiu, cred că cele protejate sunt vitorul. Mai ales în contextul actual cu covid-ul. Eu am început s-o las mai light cu fk-ul tocmai din considerentul siguranței. Deci nu putem pune etichetă pe criteriile astea. Protejat înseamă "mai sigur". 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, misterx a spus:

Sincer să fiu, cred că cele protejate sunt vitorul. Mai ales în contextul actual cu covid-ul. Eu am început s-o las mai light cu fk-ul tocmai din considerentul siguranței. Deci nu putem pune etichetă pe criteriile astea. Protejat înseamă "mai sigur". 

Da dar mu fac decacuma de cind este covor protejat fac de mult timp și facă sug pula fără nu cred ca iau covit 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

💘💝 Buna dimineata dragii mei 💝💘

    💞 Disponibila numai pentru voi 💞

             

  • Inimioara 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

💘💋ultimele 2 zile in orasul vostru minunat 💋💘

                     💋💋💋 pupici 💋💋💋

  • Trist 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Colega, poate ca si eu mi-as dori uneori sa am parte de unele poze asa, facute mai din...toporr ! Insa la cum o cunosc eu pe @Emma112 si stiind cat este de finuta, ma multumesc si impac cu ceea ce se vede in spatiul public ! Pentru mai multe si intime detalii, te poti abona la profilul ei din descriere ! Bafta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Salutare tuturor!

Luna trecută am cam șomat la capitolul recenzii, încerc să recuperez. Am să încep cu penultima experiență, ultima fiind cam epic fail...dar să ne concentrăm pe fete bune și frumoase. Adică pe Emma!
Recunosc, nu prea am avut ochi pentru ea...mai mult pentru colega/colegele ei. (Nu mă las până nu le cunosc pe toate!) 
Ne-am văzut(fugitiv) de câteva ori, dar nu ne-am cunoscut...decât abia prin toamnă. Întâlnirea respectivă a fost chiar în ultima ei zi înainte de o scurtă/lungă pauză, nu am fost foarte inspirat atunci... Petrecusem (aproape) o noapte întreagă și eram plecat...undeva departe... Chiar mi-a și zis la final că sunt cu gândul în altă parte. 
Am stat ceva mai mult de vorbă cu ea când am cunoscut-o pe Mira, atunci parcă am fost pe altă lungime de undă.

Long story short, săptămâna trecută am făcut o tombolă și Emma a fost norocoasa câștigătoare! I-am scris un mesaj și am stabilit o întâlnire pe inserat, la lumina lunei pline când pofta de iubire vine.
De data asta știu exact cum era îmbrăcată!! Încep de jos în sus... Avea o pereche de toace negre în piciorușe, niște dresuri negre cu fundițe, o bluziță neagră cu buline ușurel transparentă și un (fel de) corset negru cu un sistem de desfacere pe care nu l-am deslușit.
Mie îmi plac fetele îmbrăcate!!
Am stat la țigară și cico de vorbă, ocazie cu care am apucat să o văd și pe Mira, care stătea tolănită pe pat într-un halat rozaliu pufos...guardava la luna, guardava le stelle, guardava tutte le cose belle.
După ce am felicitat-o pe Emma și ne-am terminat țigările, am mers la duș și ne-am retras în dormitor.

Acțiunea s-a desfășurat pe ceva ritmuri erotice ce murmurau dintr-o boxă portabilă, foarte mișto atmosfera! 
Emma a reușit să facă ce a vrut ea cu/din mine într-un mod atât de simplu și totodată atât de satisfăcător, încât nu-mi rămâne decât să o felicit! Am avut parte de o finalizare fericită și un masaj relaxant. Ordinea lor cred că mie îmi priește invers mai degrabă(sau cel puțin așa sunt învățat eu), dar asta mai puțin contează. 

O blondină cu părul prins în coc la finalul întâlnirii, cu ochii mari și limpezi, buzele destul de cărnoase(cu toate că nu sunt adept Fk și nici nu oferă), incisivii ușor proeminenți, sprâncenele frumos conturate... Da! Sigur am privit-o cu alți ochi de data asta. 

Distracția m-a costat 3 bețe (am achitat în rate), și am plecat de la ea cu gândul la următoarele versuri:

"Acadele, acadele... 
Mor fetele după ele
Asta da apucătură
Nu mai țin cont de măsură
Prinde bine bățu'n mână
ș-o bagă ușor în gură 
Cu buzele o înconjoară 
Cu limba o măsoară 
De e fătucă vitează 
Chiar și noaptea o savurează
Acadea, acadea... 
Multe mai plâng după ea
Și ca îi faci damblaua 
Ii dai fetei acadeaua "
(#Magnum) 

Mulțumesc Emma, îți urez vacanță plăcută și să revii cu bine în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi. Salutări Mirei (și celorlalte colege). 

 

Baftă și numai bine (aproape) tuturor!! 

 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 13 ore, Cozonac7 a spus:

Salutare tuturor!

Luna trecută am cam șomat la capitolul recenzii, încerc să recuperez. Am să încep cu penultima experiență, ultima fiind cam epic fail...dar să ne concentrăm pe fete bune și frumoase. Adică pe Emma!
Recunosc, nu prea am avut ochi pentru ea...mai mult pentru colega/colegele ei. (Nu mă las până nu le cunosc pe toate!) 
Ne-am văzut(fugitiv) de câteva ori, dar nu ne-am cunoscut...decât abia prin toamnă. Întâlnirea respectivă a fost chiar în ultima ei zi înainte de o scurtă/lungă pauză, nu am fost foarte inspirat atunci... Petrecusem (aproape) o noapte întreagă și eram plecat...undeva departe... Chiar mi-a și zis la final că sunt cu gândul în altă parte. 
Am stat ceva mai mult de vorbă cu ea când am cunoscut-o pe Mira, atunci parcă am fost pe altă lungime de undă.

Long story short, săptămâna trecută am făcut o tombolă și Emma a fost norocoasa câștigătoare! I-am scris un mesaj și am stabilit o întâlnire pe inserat, la lumina lunei pline când pofta de iubire vine.
De data asta știu exact cum era îmbrăcată!! Încep de jos în sus... Avea o pereche de toace negre în piciorușe, niște dresuri negre cu fundițe, o bluziță neagră cu buline ușurel transparentă și un (fel de) corset negru cu un sistem de desfacere pe care nu l-am deslușit.
Mie îmi plac fetele îmbrăcate!!
Am stat la țigară și cico de vorbă, ocazie cu care am apucat să o văd și pe Mira, care stătea tolănită pe pat într-un halat rozaliu pufos...guardava la luna, guardava le stelle, guardava tutte le cose belle.
După ce am felicitat-o pe Emma și ne-am terminat țigările, am mers la duș și ne-am retras în dormitor.

Acțiunea s-a desfășurat pe ceva ritmuri erotice ce murmurau dintr-o boxă portabilă, foarte mișto atmosfera! 
Emma a reușit să facă ce a vrut ea cu/din mine într-un mod atât de simplu și totodată atât de satisfăcător, încât nu-mi rămâne decât să o felicit! Am avut parte de o finalizare fericită și un masaj relaxant. Ordinea lor cred că mie îmi priește invers mai degrabă(sau cel puțin așa sunt învățat eu), dar asta mai puțin contează. 

O blondină cu părul prins în coc la finalul întâlnirii, cu ochii mari și limpezi, buzele destul de cărnoase(cu toate că nu sunt adept Fk și nici nu oferă), incisivii ușor proeminenți, sprâncenele frumos conturate... Da! Sigur am privit-o cu alți ochi de data asta. 

Distracția m-a costat 3 bețe (am achitat în rate), și am plecat de la ea cu gândul la următoarele versuri:

"Acadele, acadele... 
Mor fetele după ele
Asta da apucătură
Nu mai țin cont de măsură
Prinde bine bățu'n mână
ș-o bagă ușor în gură 
Cu buzele o înconjoară 
Cu limba o măsoară 
De e fătucă vitează 
Chiar și noaptea o savurează
Acadea, acadea... 
Multe mai plâng după ea
Și ca îi faci damblaua 
Ii dai fetei acadeaua "
(#Magnum) 

Mulțumesc Emma, îți urez vacanță plăcută și să revii cu bine în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi. Salutări Mirei (și celorlalte colege). 

 

Baftă și numai bine (aproape) tuturor!! 

 

💋💋💋 @Cozonac7 iti multumesc mult pentru cuvintele frumoase 💋💋💋

💘 sa ne revedem cu bine 💘

💋💋💋 pupici 💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 04.02.2022 la 18:41, Cozonac7 a spus:

Salutare tuturor!

Luna trecută am cam șomat la capitolul recenzii, încerc să recuperez. Am să încep cu penultima experiență, ultima fiind cam epic fail...dar să ne concentrăm pe fete bune și frumoase. Adică pe Emma!
Recunosc, nu prea am avut ochi pentru ea...mai mult pentru colega/colegele ei. (Nu mă las până nu le cunosc pe toate!) 
Ne-am văzut(fugitiv) de câteva ori, dar nu ne-am cunoscut...decât abia prin toamnă. Întâlnirea respectivă a fost chiar în ultima ei zi înainte de o scurtă/lungă pauză, nu am fost foarte inspirat atunci... Petrecusem (aproape) o noapte întreagă și eram plecat...undeva departe... Chiar mi-a și zis la final că sunt cu gândul în altă parte. 
Am stat ceva mai mult de vorbă cu ea când am cunoscut-o pe Mira, atunci parcă am fost pe altă lungime de undă.

Long story short, săptămâna trecută am făcut o tombolă și Emma a fost norocoasa câștigătoare! I-am scris un mesaj și am stabilit o întâlnire pe inserat, la lumina lunei pline când pofta de iubire vine.
De data asta știu exact cum era îmbrăcată!! Încep de jos în sus... Avea o pereche de toace negre în piciorușe, niște dresuri negre cu fundițe, o bluziță neagră cu buline ușurel transparentă și un (fel de) corset negru cu un sistem de desfacere pe care nu l-am deslușit.
Mie îmi plac fetele îmbrăcate!!
Am stat la țigară și cico de vorbă, ocazie cu care am apucat să o văd și pe Mira, care stătea tolănită pe pat într-un halat rozaliu pufos...guardava la luna, guardava le stelle, guardava tutte le cose belle.
După ce am felicitat-o pe Emma și ne-am terminat țigările, am mers la duș și ne-am retras în dormitor.

Acțiunea s-a desfășurat pe ceva ritmuri erotice ce murmurau dintr-o boxă portabilă, foarte mișto atmosfera! 
Emma a reușit să facă ce a vrut ea cu/din mine într-un mod atât de simplu și totodată atât de satisfăcător, încât nu-mi rămâne decât să o felicit! Am avut parte de o finalizare fericită și un masaj relaxant. Ordinea lor cred că mie îmi priește invers mai degrabă(sau cel puțin așa sunt învățat eu), dar asta mai puțin contează. 

O blondină cu părul prins în coc la finalul întâlnirii, cu ochii mari și limpezi, buzele destul de cărnoase(cu toate că nu sunt adept Fk și nici nu oferă), incisivii ușor proeminenți, sprâncenele frumos conturate... Da! Sigur am privit-o cu alți ochi de data asta. 

Distracția m-a costat 3 bețe (am achitat în rate), și am plecat de la ea cu gândul la următoarele versuri:

"Acadele, acadele... 
Mor fetele după ele
Asta da apucătură
Nu mai țin cont de măsură
Prinde bine bățu'n mână
ș-o bagă ușor în gură 
Cu buzele o înconjoară 
Cu limba o măsoară 
De e fătucă vitează 
Chiar și noaptea o savurează
Acadea, acadea... 
Multe mai plâng după ea
Și ca îi faci damblaua 
Ii dai fetei acadeaua "
(#Magnum) 

Mulțumesc Emma, îți urez vacanță plăcută și să revii cu bine în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi. Salutări Mirei (și celorlalte colege). 

 

Baftă și numai bine (aproape) tuturor!! 

 

Frumoasa recenzie ai bine ca ai răbdare sa stai sa sacri atâta

Felicitări 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
5 hours ago, Englezu111 said:

Frumoasa recenzie ai bine ca ai răbdare sa stai sa sacri atâta

Felicitări 

Felicitări merită Emma, nu eu. Dar îți mulțumesc! 

(fie vorba între noi, am scris oarecum pe grabă :) )

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

💞 Dragilor , de maine revin in orasul meu de suflet 💞

         💘 Locatia si serviciile raman aceleasi 💘

          💘 Pupici si va astept cu programari💘

 

                                                                        🌸Emma🌸

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 ore, Emma112 a spus:

💞 Dragilor , de maine revin in orasul meu de suflet 💞

         💘  💘   💘 

 

                                                                        🌸Emma🌸

Bine ...fie 

... ti l.las ...tie 

Imi aleg Barcelona 🤣🤣

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...