Sari la conținut

Roxana 0726537923


zapa2020

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

salutare tuturor!

scriu aceste randuri celor pt. care conteaza sa isi satisfaca partenera. am fost de multe ori la roxana (inclusiv azi) si pot spune ca la ultimele intalniri ne-am terminat amandoi.

ideea ar fi ca interactiunea creste in intensitate pe zi ce trece. daca va place fata, mergeti si va fi tot mai bine.

nu e genul cu programari pe caiet, nu sta la povesti de-o tigara / suc (posibil si din cauza ca are colega iar intimitatea nu e aceeasi), dar are alte calitati.

e adevarat ca pt. un dublu finish e nevoie si de alte "detalii" care conteaza (nu e suficient doar sa te prezinti), dar eu zic ca merita incercata.

PS. am scris o recenzie "regulamentara" la inceput, nu reiau...

rasfaturi si placeri maxime!

PS2. @danoneboy , daca stii cum sa "iei" acei sani, se transforma intr-unii de 20 de ani. ...dar probabil ca tu nu vrei asta.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 9 ore, marianblaga a spus:

salutare tuturor!

scriu aceste randuri celor pt. care conteaza sa isi satisfaca partenera. am fost de multe ori la roxana (inclusiv azi) si pot spune ca la ultimele intalniri ne-am terminat amandoi.

ideea ar fi ca interactiunea creste in intensitate pe zi ce trece. daca va place fata, mergeti si va fi tot mai bine.

nu e genul cu programari pe caiet, nu sta la povesti de-o tigara / suc (posibil si din cauza ca are colega iar intimitatea nu e aceeasi), dar are alte calitati.

e adevarat ca pt. un dublu finish e nevoie si de alte "detalii" care conteaza (nu e suficient doar sa te prezinti), dar eu zic ca merita incercata.

PS. am scris o recenzie "regulamentara" la inceput, nu reiau...

rasfaturi si placeri maxime!

PS2. @danoneboy , daca stii cum sa "iei" acei sani, se transforma intr-unii de 20 de ani. ...dar probabil ca tu nu vrei asta.

O lauzi cam mult, atât pe ea cat si pe colega ei.... din pacate nu prea merita vizitată nici ea nici colega ei. Acum na daca tie iti place sa ai spor pe mai departe 😉

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

O sa intervin din nou și nu pentru să iau apărarea nimănui. Merg de aproximativ un an la Roxana, atunci cand pot ( și am cam putut până acum). Într-adevăr, pe măsură ce a trecut timpul, experiențele au fost din ce in ce mai bune. Pentru mine este de departe numarul 1 din orice punct de vedere. Este clar ca sunt subiectiv dar vreau doar sa va transmit experiența mea si atâta tot. Asa cum am mai spus aici, consider ca trebuie apreciate fetele corecte, drăguțe si cu bun simț care nu bat țara in lung si in lat ( din ce stiu eu Roxana are mai mult de 2 ani in Sibiu). Pe Ana nu am văzut-o deci nu mă pronunț. Ce este clar e ca, cu siguranță, nu duce lipsă de personal ceea ce spune ceva. Să aveti o zi faină!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut,

Scuze pentru lipsa de recenzii (apreciez mult colegii care scriu - ne ajuta enorm la ce tepe luam de pe Publi24) dar am fost și eu la fata asta de 3 ori.

Primele dați acum vreun an jumate. Fata foarte ok, curata, cumintztica (fără mofturi) și cu orientare spre client. M-a întreținut între numere cu ceva mângâieri și săruturi pe corp. Acțiunea nu e rea - chiar bunicica mai ales ca nu comentează la poziții sau mărime. Aspectul era foarte natural de copila de 20 de ani. Cam 1.70, slabuta, fundul super fain, totuși sanii micuti și cam moi.

A treia vizita am avut-o după mai mult de 6 luni cred. Fata la fel ca și aspect, atitudine doar ca era deja fardata strident și arata mai matura nu doar la ani ci și în meserie. Isi cam stricase aspectul dpmdv. Nu era rău dar era puțin trashy. Eu cred ca a avut intenții bune, sa arate mai sexy.....deși nu era cazul.

Nu am mai fost de atunci.

Dacă s-a îngrășat cum spune colegul nu știu - sper sa nu.

La vremea când am vizitat-o era o gura de oxigen printre creaturile din zona.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
Acum 24 minute, Lunaticul3 a spus:

Salutare,

Mari stie careva ceva de Roxana? Mai activează?

Sunt in "concediu' ambele, Roxi și Ana-Maria, urmărește anunțurile de pe Publi că acolo își duc veacul fetele.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...