Sari la conținut

♡ Buna sunt Andreea ♡ # 0727440740


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 ore, Andreea.xxxx a spus:

Buna ziua dragii mei ce ziceți de o scurtă vizită la voi ??!!! Va pupăcesc cu drag ! 

ceva de o zonă buna ?? 

Vi și în Reșița câteva zile?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vizitat domnisoara este o tipa ok,arata bine,locatie destul de ușor de găsit,ajuns în locatie după un dus reîmprospătare am trecut la acțiune,oral executat bine,la normal ai de munca(este o tipa buna) merita de vizitat,nu te grabeste este proclient.ca și note 10.

De revenit: Da cu siguranță 

Te pup Andreea 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 9 minute, jon9022 a spus:

Vizitat domnisoara este o tipa ok,arata bine,locatie destul de ușor de găsit,ajuns în locatie după un dus reîmprospătare am trecut la acțiune,oral executat bine,la normal ai de munca(este o tipa buna) merita de vizitat,nu te grabeste este proclient.ca și note 10.

De revenit: Da cu siguranță 

Te pup Andreea 

Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si timpul acordat pentru a imi scrie aceste cuvinte frumoase ! Te pup si te mai astept cu mare drag❤❤❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Buna seara

Azi am ales sa vizitez si eu titulara topicului da impreuna cu colega ei.2 fete frumoase,Andreea mai mica de statura(da cu niste sani de toata frumusetea),Maria mai inalta,si ea arata bine.

progamare prin whatapp respectata de amandoua partile nota 10

locatie pe iuliu maniu bloc turn,apartament fix pentru astfel de activitati,baie cu gel de dus si prosop curat,nu dau note doarece nu m-am dus sa-l cumpar

fete arata bine amandoua nota 9,

actiunea:pana am iesit eu de la dus m-au asteptat goale in pat,au inceput amandoua un ON,bine executat si amândouă odataa si pe rand,fetele epilate,miroseau frumos,m-am jucat cu toti 4 sanii,2 mari si frumoasi 2 mai mici dar tot frumoasi cu sfarcuri foarte faine,am trecut la NP cu Maria in LOT invers si Andreea a trecut sa ma infrupt din piersicuta ei.si cam atat cu actiunea gata in balon.nota 9 pentru amandoua

GFE -nu te grabesc fete,te intreaba cum vrei ce iti place is ok nota 10

Halat 300 pentru amandoua 1 finalizare

de revenit da

multumesc fetelor

 

 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 50 minute, toytoyy a spus:

Buna seara

Azi am ales sa vizitez si eu titulara topicului da impreuna cu colega ei.2 fete frumoase,Andreea mai mica de statura(da cu niste sani de toata frumusetea),Maria mai inalta,si ea arata bine.

progamare prin whatapp respectata de amandoua partile nota 10

locatie pe iuliu maniu bloc turn,apartament fix pentru astfel de activitati,baie cu gel de dus si prosop curat,nu dau note doarece nu m-am dus sa-l cumpar

fete arata bine amandoua nota 9,

actiunea:pana am iesit eu de la dus m-au asteptat goale in pat,au inceput amandoua un ON,bine executat si amândouă odataa si pe rand,fetele epilate,miroseau frumos,m-am jucat cu toti 4 sanii,2 mari si frumoasi 2 mai mici dar tot frumoasi cu sfarcuri foarte faine,am trecut la NP cu Maria in LOT invers si Andreea a trecut sa ma infrupt din piersicuta ei.si cam atat cu actiunea gata in balon.nota 9 pentru amandoua

GFE -nu te grabesc fete,te intreaba cum vrei ce iti place is ok nota 10

Halat 300 pentru amandoua 1 finalizare

de revenit da

multumesc fetelor

 

 

 

 

Iti multumesc pentru recenzie si te mai asteptam cu drag dragul meu ❤❤❤❤❤ te pupam !!!! Amandoua ❤🤗🤗🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...