Sari la conținut

💄Anna 0725419407


Anna03

Postări Recomandate

2 minutes ago, Cozonac7 said:

Nu. Nu (mai) fac cadouri! Prea puține chiar le apreciați 🥺

În schimb primesc, și nici nu fac mofturi. 

Apropo... Deseară este revelionul. Ciocnim la miezul nopții?? 😜

a fost 🤣🤣🤣 ai incarziat putin dar nu mult 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, Anna03 said:

Cu drag ☺️ Vrei sa iti pregatesc si cafeaua de dim ? 

Prefer micul dejun... Dar e ok și cafea. O luăm ușurel. Cozonaci știi să frămânți? 😍

 

1 minute ago, vlad90a said:

a fost 🤣🤣🤣 ai incarziat putin dar nu mult 🤣🤣🤣🤣

Revelionul este (și) deseară. Crede-mă, eu nu ratez motiv de sărbătoare și petrecere!! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
Acum 6 minute, Anna03 a spus:

Eheee 😂 si inca cum .. suferi cand vrei sa iasa totul ok , nimic nu este usor  😂💋

Felicitări a meritat efortul poza e belea ,dar trebuia să ne arăți SI tu mai mult ,asa ne chinui ,dar hai sa punem pe seama frigului 😁😁😁😁,săracul fotograful cu așa Bunăciune ,l_ai amețit de tot 😁😁😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Anna03 a spus:

 

Disponibila : 13:00-3:00

 

Locatie: Torontalului, Marin Constantin nr1 , in spate la Vox la Xcity Towers 

 

️New️100 (15 min);normal , oral( protejat) 
200(30min):Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj
300 ora: normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat
Anal -100 extra 

   Dupa ora 00:00 - 400 lei ora

NU PRESTEZ: NORMAL NEPROTEJAT,ANAL NEPROTEJAT, FIN ORALA, FIN FACIALA ,FRENCH KISSES

D0BFCD5F-602E-4D97-8953-73241CBC7F9A.jpeg

Am.inteles ...etajul 15 , fata frumoasa , balcon , panorama... zapada ...dar te rog ...ai grija ...poate aterizeaza vre un avion pe acoperisul blocului ...😂😂😂...de intram in cartea rusini 😂😂😂

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 9 minute, povestitorul a spus:

Am.inteles ...etajul 15 , fata frumoasa , balcon , panorama... zapada ...dar te rog ...ai grija ...poate aterizeaza vre un avion pe acoperisul blocului ...😂😂😂...de intram in cartea rusini 😂😂😂

Intra si pilotul.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Prefer micul dejun... Dar e ok și cafea. O luăm ușurel. Cozonaci știi să frămânți? 😍

 

Revelionul este (și) deseară. Crede-mă, eu nu ratez motiv de sărbătoare și petrecere!! 

Stii cum te framant ? Pfff lasa te pe mana mea 😂 ai incredere 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 minute, Impartial a spus:

Intra si el am zis. La un trio!😂

Bine ...atunci ...pilotul ...co pilotul , echipajul  ...pasagerii ... toti la Ana cu 2 N  in apartament ...la etajul 15 ...pe party 😂😂😂...Ana cu 2N ... faci fata 😂😂😂

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
21 minutes ago, Anna03 said:

Stii cum te framant ? Pfff lasa te pe mana mea 😂 ai incredere 

Toată viața am avut încredere (maximă!) în femei... 😜

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 2 ore, Anna03 a spus:

 

Disponibila : 13:00-3:00

 

Locatie: Torontalului, Marin Constantin nr1 , in spate la Vox la Xcity Towers 

 

️New️100 (15 min);normal , oral( protejat) 
200(30min):Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj
300 ora: normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat
Anal -100 extra 

   Dupa ora 00:00 - 400 lei ora

NU PRESTEZ: NORMAL NEPROTEJAT,ANAL NEPROTEJAT, FIN ORALA, FIN FACIALA ,FRENCH KISSES

D0BFCD5F-602E-4D97-8953-73241CBC7F9A.jpeg

Lucrezi si pe balcon? Iau fin de 15 minute ca sa nu inghetam, ce zici?😂😏

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 35 minute, TheKing15 a spus:

Lucrezi si pe balcon? Iau fin de 15 minute ca sa nu inghetam, ce zici?😂😏

Eu rezist, mai ales ca am pont cu dușca de țuica , dar tu ? 😈 ce zici rezisti ? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 55 minute, povestitorul a spus:

Bine ...atunci ...pilotul ...co pilotul , echipajul  ...pasagerii ... toti la Ana cu 2 N  in apartament ...la etajul 15 ...pe party 😂😂😂...Ana cu 2N ... faci fata 😂😂😂

Si daca nu fac, tot fac 😈

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 7 minute, Anna03 a spus:

Eu rezist, mai ales ca am pont cu dușca de țuica , dar tu ? 😈 ce zici rezisti ? 

La mine un pic greu cu urcatul scarilor si dusul, poate o sa am nevoie de bunavointa ta ca in loc de 15 min sa fie 18, 19… ca ma misc mai greu😅🤣🤪

ai tu o asa bunavointa?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 1 minut, TheKing15 a spus:

La mine un pic greu cu urcatul scarilor si dusul, poate o sa am nevoie de bunavointa ta ca in loc de 15 min sa fie 18, 19… ca ma misc mai greu😅🤣🤪

ai tu o asa bunavointa?

Exista lift :)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 3 ore, Anna03 a spus:

Exista lift :)) 

Ce s-a mai întâmplat la 15? Vad ca părintele are nevoie de mai multe minute. Vad ca Anna ii spune ca este lift dar nu-i da detalii despre lifturi. Cozonac având o încredere oarbă in femei, vrea sa prindă cafeaua de dimineata. Povestitorul vrea party. Dacă e pe party vin si eu daca are o damigeana de "apa sfintita". E week, nu am aflat ce inseamna 22leon. Domne fel si fel de probleme. S-au adunat cam multe, cum le rezolvăm?

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 1 minut, Impartial a spus:

Ce s-a mai întâmplat la 15? Vad ca părintele are nevoie de mai multe minute. Vad ca Anna ii spune ca este lift dar nu-i da detalii despre lifturi. Cozonac având o încredere oarbă in femei, vrea sa prindă cafeaua de dimineata. Povestitorul vrea party. Dacă e pe party vin si eu daca are o damigeana de "apa sfintita". E week, nu am aflat ce inseamna 22leon. Domne fel si fel de probleme. S-au adunat cam multe, cum le rezolvăm?

Fii atent : pe tine @Impartialte astept primul , ca esti curios ❤️ 
Pe @Cozonac7 il astept sa sărbatorim Anul nou pana dimineata ca i am promis si cafeaua , iar pe @povestitorul il astept tot wekeendul 😈❤️ 
@22leon daca ma apuc sa fac recenziile clientilor , promit ca , cu a lui incep .. si uite asa te am lamurit cu totul ❤️

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 1 minut, Anna03 a spus:

Fii atent : pe tine @Impartialte astept primul , ca esti curios ❤️ 
Pe @Cozonac7 il astept sa sărbatorim Anul nou pana dimineata ca i am promis si cafeaua , iar pe @povestitorul il astept tot wekeendul 😈❤️ 
@22leon daca ma apuc sa fac recenziile clientilor , promit ca , cu a lui incep .. si uite asa te am lamurit cu totul ❤️

Unde am zis eu ca sunt curios? Eu is curios daca e party si primesc cadou o damigeana cu lichidul lui Bachus. Plus ca eu am rau de înălțime. Plus ca eu sunt extrem de pretențios la femei. Mai multe nu zic.😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 1 minut, Impartial a spus:

Unde am zis eu ca sunt curios? Eu is curios daca e party si primesc cadou o damigeana cu lichidul lui Bachus. Plus ca eu am rau de înălțime. Plus ca eu sunt extrem de pretențios la femei. Mai multe nu zic.😂

Mama lor de pretentii 😂 da ce iti doresti tu sau cum iti doresti tu sa arate o femeie ? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 4 minute, Impartial a spus:

Nu divulg nimic. 😂

Bine măi secretosule , tine pentru tine 😈😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, Impartial a spus:

Ce s-a mai întâmplat la 15? Vad ca părintele are nevoie de mai multe minute. Vad ca Anna ii spune ca este lift dar nu-i da detalii despre lifturi. Cozonac având o încredere oarbă in femei, vrea sa prindă cafeaua de dimineata. Povestitorul vrea party. Dacă e pe party vin si eu daca are o damigeana de "apa sfintita". E week, nu am aflat ce inseamna 22leon. Domne fel si fel de probleme. S-au adunat cam multe, cum le rezolvăm?

Una ...cate una ...sa le luam pe rand 😂😂😂😂

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, Impartial said:

Ce s-a mai întâmplat la 15? Vad ca părintele are nevoie de mai multe minute. Vad ca Anna ii spune ca este lift dar nu-i da detalii despre lifturi. Cozonac având o încredere oarbă in femei, vrea sa prindă cafeaua de dimineata. Povestitorul vrea party. Dacă e pe party vin si eu daca are o damigeana de "apa sfintita". E week, nu am aflat ce inseamna 22leon. Domne fel si fel de probleme. S-au adunat cam multe, cum le rezolvăm?

Cred ca ai ratat cateva episoade din serialul "Las 15 Fierbinti". Desi la Annnnnnnnna cred ca ajung "fierbinti" si de lasat... ii lasa cu genunchii moi!

Eu tot am in plan sa ajung la fata asta... dar nu mi-a iesit. M-au deturnat alte fete... iar eu sunt usor influentabil!

Trebuie sa remediez situatia... 

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...