Sari la conținut

💄Anna 0725419407


Anna03

Postări Recomandate

  • pisicuts a setat ca important acest topic
Reputație: 1449
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Disponibila până la ora 2:00 🍌

100 (15 min);normal , oral( protejat)

200(30min):Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

300 ora: normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

Masaj relaxare+masaj erotic cu finalizare(40min) -250

Anal -100 extra(doar protejat)

            După ora 00:00

300 finalizarea(30 min)-Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

 400 lei ora-normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

   NUPRESTEZ: NORMAL NEPROTEJAT,ANAL NEPROTEJAT, FIN ORALA, FIN FACIALA ,FRENCH KISSES

Locatie: Torontalului, Marin Constantin nr1 , in spate la Vox la Xcity Towers

IMG-20220426-WA0001.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 1449
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 4 ore, rrrrrata a spus:

Sufoca-m-ai😂🥰

Ahh 😂😂 ,pai nu te sufoc eu ? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 1449
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 2 minute, rrrrrata a spus:

Trece-mă pe listă. 🤤😂🥰

😂😂😂 Pai nu te trec eu ? Te trec .. până pe 3 mă mai găsești în Timișoara 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1449
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Disponibila până la ora 3:00 🍌

100 (15 min);normal , oral( protejat)

200(30min):Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

300 ora: normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

Masaj relaxare+masaj erotic cu finalizare(40min) -250

Anal -100 extra(doar protejat,doar pe programări ) AF2E404E-9234-4783-A73B-7D1F14E031D2.jpeg.9819443c35719aeafefd06d869fb368e.jpeg

            După ora 00:00

300 finalizarea(30 min)-Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

 400 lei ora-normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

   NUPRESTEZ: NORMAL NEPROTEJAT,ANAL NEPROTEJAT, FIN ORALA, FIN FACIALA ,FRENCH KISSES

Locatie: Torontalului, Marin Constantin nr1 , in spate la Vox la Xcity Towers

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 57 minute, Anna03 a spus:

Disponibila până la ora 3:00 🍌

100 (15 min);normal , oral( protejat)

200(30min):Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

300 ora: normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

Masaj relaxare+masaj erotic cu finalizare(40min) -250

Anal -100 extra(doar protejat,doar pe programări ) AF2E404E-9234-4783-A73B-7D1F14E031D2.jpeg.9819443c35719aeafefd06d869fb368e.jpeg

            După ora 00:00

300 finalizarea(30 min)-Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

 400 lei ora-normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

   NUPRESTEZ: NORMAL NEPROTEJAT,ANAL NEPROTEJAT, FIN ORALA, FIN FACIALA ,FRENCH KISSES

Locatie: Torontalului, Marin Constantin nr1 , in spate la Vox la Xcity Towers

Ce sfarcuri numai bune de supt 🤩🤩😂😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1449
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 3 ore, NormalSize a spus:

Ciao @Anna03 titsfuck ai in meniu ? mersi

hei . Da.. îmi lași un mesaj pe WhatsApp și discutam acolo despre asta 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1449
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

371B9E72-B1C6-4ACB-BD75-B198BDFD83C5.jpeg.3430f991a003519e6f053714967479d0.jpeg🍑🍓Disponibila până la ora 3:00 🍓🍑

100 (15 min);normal , oral( protejat)

200(30min):Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

300 ora: normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

Masaj relaxare+masaj erotic cu finalizare(40min) -250

Anal -100 extra(doar protejat)

            După ora 00:00

300 finalizarea(30 min)-Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

 400 lei ora-normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

   NUPRESTEZ: NORMAL NEPROTEJAT,ANAL NEPROTEJAT, FIN ORALA, FIN FACIALA ,FRENCH KISSES

Locatie: Torontalului, Marin Constantin nr1 , in spate la Vox la Xcity Towers

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1449
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

🍓🍑Disponibila până la ora 3:00🍓🍑FB5705AB-595B-4D73-8AB0-68A31CACABBE.jpeg.32e124eec280e93e6721677baa1ef70c.jpeg

100 (15 min);normal , oral( protejat)

200(30min):Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

300 ora: normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

Masaj relaxare+masaj erotic cu finalizare(40min) -250

Anal -100 extra(doar protejat)

            După ora 00:00

300 finalizarea(30 min)-Normal,oral(neprotejat in functie de igiena),handjob,diferite pozitii,body masaj

 400 lei ora-normal , oral,(neprotejat in functie de ingiena ), handjob,diferite pozitii, masaj erotic, 69,deepthroat 

   NUPRESTEZ: NORMAL NEPROTEJAT,ANAL NEPROTEJAT, FIN ORALA, FIN FACIALA ,FRENCH KISSES

Locatie: Torontalului, Marin Constantin nr1 , in spate la Vox la Xcity Towers

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Am trecut din nou pe la Ana. Eu prefer să fiu primul în zi, așa că am sculat-o din somn, dar am așteptat-o  afară , până a făcut duș.

A fost foarte bine, am discutat puțin înainte, cât timp a gustat din cafea, după care am început acțiunea, montat prezervativ, cu un OP bun, urmat de un pe la spate cu ea în picioare, unde am simțit-o umedă și strâmtă. Am continuat cu misionar, doggy style și chiar inainte de a finaliza, s-a întins pe burtă, am mai continuat așa peste ea și gata a fost.... !

Nu a fost la fel de palpitant ca data trecută, dar a fost foarte bine !

Apreciez la ea igiena, atenția față de client,răbdarea și nu în ultimul rând profesionalismul..

Încă o dată, ... MULȚUMESC !

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 1449
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 7 minute, john_sp a spus:

Am trecut din nou pe la Ana. Eu prefer să fiu primul în zi, așa că am sculat-o din somn, dar am așteptat-o  afară , până a făcut duș.

A fost foarte bine, am discutat puțin înainte, cât timp a gustat din cafea, după care am început acțiunea, montat prezervativ, cu un OP bun, urmat de un pe la spate cu ea în picioare, unde am simțit-o umedă și strâmtă. Am continuat cu misionar, doggy style și chiar inainte de a finaliza, s-a întins pe burtă, am mai continuat așa peste ea și gata a fost.... !

Nu a fost la fel de palpitant ca data trecută, dar a fost foarte bine !

Apreciez la ea igiena, atenția față de client,răbdarea și nu în ultimul rând profesionalismul..

Încă o dată, ... MULȚUMESC !

🙏😘 Îmi pare rău că nu pot avea energia care trebuie la 10 min după ce mă trezesc 😂😂 dar este bine că ai fost mulțumit .. tot ce conteaza 🍓 te pup 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

De ziua copilului, "fiind baiet paduri cutreieram"... si tot mergand eu prin padurea deasa (blocuri in loc de copaci... multe, multe blocuri in zona), ajung la "scorbura" Annei, situata sus, sus, sus... de am luat liftul si am crezut ca nu mai ajung!

De mult am tot poftit la funduletzu' ei si in sfarsit am ajuns sa-l vad in persoana.

Stabilit intalnirea prin SMS si apeluri (am avut noroc sa fie disponibila), doar pentru juma' de ora, ca eram cam pe graba.

"Cadoul": RON 300.00 (din care 100.00 a fost pentru anal)

Ajung la apartament (curat, utilat si la baie si la dormitor). Locatia se noteaza cu 9.00 (probabil daca stateam sa admir orasul de sus, mai dadeam 0.5 puncte). ;) 

Dau banu, merg la dus, ajung in dormitor. Fata se dezbraca si ea, sa-i admir sanii si fundul (ambele medii spre mari). Frumoasa la fatza si cu par negru lung... pentru aspect se da nota 8.50 (asta e intotdeauna o nota subiectiva).

O runda cu ON, NP (la sugestia ei - ca eu cam sar peste etapa asta :)) si AP (ambele in pozitia "mama iedului" - tot la sugestia ei). Priveliste frumoasa, cu solduri faine si contre administrate de ea, mai ales la NP. Ejaculare intensa si m-am rasturnat, satisfacut, pe pat. Nici nu vreau sa ma gandesc cat de super ar fi iesit daca Anna accepta sa ne sarutam! A mai fost o chestie... poate o neintelegere: eu am vrut sa-i fac oral, dar mi s-a spus ca serviciul e oferit doar la intalniri de o ora (eu citisem ceva de 69, dar poate n-am inteles bine). Pentru asta ma tenteaza sa mai merg la ea si sa stau o ora...

Dus de final, sa-mi revin si sa-mi spal transpiratia (mergea clima, perdelele nu lasau soarele sa patrunda... degeaba... fata stie sa incalzeasca atmosfera, asa ca m-am incalzit bine).

Am vorbit una alta in timp ce ma imbracam si beam un cola rece... cum ziceam aveam nevoie sa ma racoresc! 

Per ansamblu o intalnire reusita, fata fiind si de comitet (voce placuta la telefon, zambareata si glumeata in persoana), asa ca pentru atitudine se da nota 9.00. Si o observatie: cred ca am depasit putzin timpul de 30 min, dar nu m-am simtit grabit! Si nici telefonul nu l-am auzit cat am fost pe acolo! De apreciat!

Restul notelor:

ON = 8.50, NP = 8.00 si AP = 8.50.

Multumesc Anna!

 

 

 

 

  • Like 5
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 21 minute, danp123 a spus:

De ziua copilului, "fiind baiet paduri cutreieram"... si tot mergand eu prin padurea deasa (blocuri in loc de copaci... multe, multe blocuri in zona), ajung la "scorbura" Annei, situata sus, sus, sus... de am luat liftul si am crezut ca nu mai ajung!

De mult am tot poftit la funduletzu' ei si in sfarsit am ajuns sa-l vad in persoana.

Stabilit intalnirea prin SMS si apeluri (am avut noroc sa fie disponibila), doar pentru juma' de ora, ca eram cam pe graba.

"Cadoul": RON 300.00 (din care 100.00 a fost pentru anal)

Ajung la apartament (curat, utilat si la baie si la dormitor). Locatia se noteaza cu 9.00 (probabil daca stateam sa admir orasul de sus, mai dadeam 0.5 puncte). ;) 

Dau banu, merg la dus, ajung in dormitor. Fata se dezbraca si ea, sa-i admir sanii si fundul (ambele medii spre mari). Frumoasa la fatza si cu par negru lung... pentru aspect se da nota 8.50 (asta e intotdeauna o nota subiectiva).

O runda cu ON, NP (la sugestia ei - ca eu cam sar peste etapa asta :)) si AP (ambele in pozitia "mama iedului" - tot la sugestia ei). Priveliste frumoasa, cu solduri faine si contre administrate de ea, mai ales la NP. Ejaculare intensa si m-am rasturnat, satisfacut, pe pat. Nici nu vreau sa ma gandesc cat de super ar fi iesit daca Anna accepta sa ne sarutam! A mai fost o chestie... poate o neintelegere: eu am vrut sa-i fac oral, dar mi s-a spus ca serviciul e oferit doar la intalniri de o ora (eu citisem ceva de 69, dar poate n-am inteles bine). Pentru asta ma tenteaza sa mai merg la ea si sa stau o ora...

Dus de final, sa-mi revin si sa-mi spal transpiratia (mergea clima, perdelele nu lasau soarele sa patrunda... degeaba... fata stie sa incalzeasca atmosfera, asa ca m-am incalzit bine).

Am vorbit una alta in timp ce ma imbracam si beam un cola rece... cum ziceam aveam nevoie sa ma racoresc! 

Per ansamblu o intalnire reusita, fata fiind si de comitet (voce placuta la telefon, zambareata si glumeata in persoana), asa ca pentru atitudine se da nota 9.00. Si o observatie: cred ca am depasit putzin timpul de 30 min, dar nu m-am simtit grabit! Si nici telefonul nu l-am auzit cat am fost pe acolo! De apreciat!

Restul notelor:

ON = 8.50, NP = 8.00 si AP = 8.50.

Multumesc Anna!

 

 

 

 

Te pup, îți mulțumesc pentru vizită și că am avut ocazia sa te cunosc !! 😘🙏

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0725419407
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

hei dragilor , azi voi fii disponibila după ora 16:00 până la ora 3:00 🍑🙏  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU
La 01.06.2022 la 22:14, danp123 a spus:

De ziua copilului, "fiind baiet paduri cutreieram"... si tot mergand eu prin padurea deasa (blocuri in loc de copaci... multe, multe blocuri in zona), ajung la "scorbura" Annei, situata sus, sus, sus... de am luat liftul si am crezut ca nu mai ajung!

De mult am tot poftit la funduletzu' ei si in sfarsit am ajuns sa-l vad in persoana.

Stabilit intalnirea prin SMS si apeluri (am avut noroc sa fie disponibila), doar pentru juma' de ora, ca eram cam pe graba.

"Cadoul": RON 300.00 (din care 100.00 a fost pentru anal)

Ajung la apartament (curat, utilat si la baie si la dormitor). Locatia se noteaza cu 9.00 (probabil daca stateam sa admir orasul de sus, mai dadeam 0.5 puncte). ;) 

Dau banu, merg la dus, ajung in dormitor. Fata se dezbraca si ea, sa-i admir sanii si fundul (ambele medii spre mari). Frumoasa la fatza si cu par negru lung... pentru aspect se da nota 8.50 (asta e intotdeauna o nota subiectiva).

O runda cu ON, NP (la sugestia ei - ca eu cam sar peste etapa asta :)) si AP (ambele in pozitia "mama iedului" - tot la sugestia ei). Priveliste frumoasa, cu solduri faine si contre administrate de ea, mai ales la NP. Ejaculare intensa si m-am rasturnat, satisfacut, pe pat. Nici nu vreau sa ma gandesc cat de super ar fi iesit daca Anna accepta sa ne sarutam! A mai fost o chestie... poate o neintelegere: eu am vrut sa-i fac oral, dar mi s-a spus ca serviciul e oferit doar la intalniri de o ora (eu citisem ceva de 69, dar poate n-am inteles bine). Pentru asta ma tenteaza sa mai merg la ea si sa stau o ora...

Dus de final, sa-mi revin si sa-mi spal transpiratia (mergea clima, perdelele nu lasau soarele sa patrunda... degeaba... fata stie sa incalzeasca atmosfera, asa ca m-am incalzit bine).

Am vorbit una alta in timp ce ma imbracam si beam un cola rece... cum ziceam aveam nevoie sa ma racoresc! 

Per ansamblu o intalnire reusita, fata fiind si de comitet (voce placuta la telefon, zambareata si glumeata in persoana), asa ca pentru atitudine se da nota 9.00. Si o observatie: cred ca am depasit putzin timpul de 30 min, dar nu m-am simtit grabit! Si nici telefonul nu l-am auzit cat am fost pe acolo! De apreciat!

Restul notelor:

ON = 8.50, NP = 8.00 si AP = 8.50.

Multumesc Anna!

 

 

 

 

Textul este excelent, dar, puteai începe  așa :

Fiind băiet  CU TREI ERAM  (fete) !

Succes!

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 minutes ago, john_sp said:

Textul este excelent, dar, puteai începe  așa :

Fiind băiet  CU TREI ERAM  (fete) !

Succes!

Eminescu a zis asa... eu numai l-am citat. 😎

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...