Sari la conținut

🔞EMILIA 0️⃣7️⃣6️⃣7️⃣7️⃣8️⃣3️⃣0️⃣1️⃣1️⃣


Postări Recomandate

  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
La 29.09.2021 la 15:25, pustiu80 a spus:

poti sa mai detaliezi serviciile te rog?

merci

Serviciile mele sunt:

  • SEX NORMAL PROTEJAT (niciodată neprotejat)
  • SEX ORAL PROTEJAT / NEPROTEJAT (in funcții de igiena)
  • MASAJ DE RELAXARE / EROTIC
  •  FRENCH KISS (in funcții de igiena bucală și chimia dintre noi)
  • MÂNGÂIERI / SĂRUTURI PE CORP
  • DUS ÎMPREUNĂ SAU ASISTAT 
  • FINALIZARE CORPORALĂ 
  •  FINALIZARE ORALĂ - extra 100 de lei 
  • FINALIZARE FACIALĂ - extra 100 de lei 
  •  FOOTJOB 
  •  HANDJOB
  • GFE (girlfriend experience)
  • CUNNILINGUS / ANNILINGUS (pasiv)
  • DIFERIT POZIȚII precum „69“

Tarifele mele sunt: 
O finalizare (30 de min) - 150 de lei 
O oră / 2 finalizări (60 de min) - 300 de lei 

Link spre comentariu
Acum 37 minute, elosuo a spus:

A doua zi in bucuresti,  a doua teapa. Am programat la 13:30, nici acum peste o ora jumate nu mi-a răspuns 

Nu e genu, probabil ceva sa intamplat, eu am f de mai multe ori la ea si a fost foarte profi cu programarile, si eu aveam o programare astazi si nu am mai primit nici un semn, asa ca sa nu dam cu pietre asa repede!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila

Bună dragilor, zilele astea nu m-am simtit prea bine, imi cer scuze celor ce aveau programare si nu le-am raspuns, imi pare rau pentru neplăcerea creată

Azi am revenit la birou cu bateriile încărcate și va astept cu drag 

 Voi fi disponibilă până la ora 20:00 pentru programări pe Whatsapp

Locația pe Ion Câmpineanu

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 22 ore, putzache a spus:

Nu e genu, probabil ceva sa intamplat, eu am f de mai multe ori la ea si a fost foarte profi cu programarile, si eu aveam o programare astazi si nu am mai primit nici un semn, asa ca sa nu dam cu pietre asa repede!

Imi pare rau pentru neplăcerea creată, mă revansez data viitoare 🙈😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila

Bună dragilor, disponibilă pentru programări pe Whatsapp pana la ora 20:00

Locația pe Ion Câmpineanu

O zi plăcută și frumoasă tuturor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila

Bună dragilor, disponibilă pentru programări pe Whatsapp pana la ora 20:00

Locația pe Ion Câmpineanu

O zi plăcută și frumoasă tuturor!

20201121_205856.jpg.506af03c133765bf367e8e9b5359cf7a.jpg20201121_205826.jpg.60b03811840b28ed34e738cb1fb65186.jpg20201121_173622.jpg.d49fc375cbcac5eabf2276ccd103e3aa.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 30 minute, Dantelarul a spus:

Marti am ramas si eu cu ochii in soare🤨. Partea buna este ca se afla intr-o zona in care te poti reorienta usor dupa ce inchide telefonul...

Mi am verificat WhatsApp-ul si mi-am onorat toate programările confirmate marți, poate nu ai confirmat întâlnirea ce a dus la anulare sau poate minți, când nu am putut onora programările am anulat in privat, pe forum sau am revin după incident cu lămuriri și scuze si nu m-am făcut că plouă niciodată.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

Sa fiu sincer, scopul meu in viata e sa mint pentru a te discredita pe tine...🧐

Acum chiar m-ai convins , daca poti minti cu atata seninatate, esti clar de vizitat...te pup,pa pa...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 minut, Dantelarul a spus:

Sa fiu sincer, scopul meu in viata e sa mint pentru a te discredita pe tine...🧐

Acum chiar m-ai convins , daca poti minti cu atata seninatate, esti clar de vizitat...te pup,pa pa...

Ce am de castigat dacă mint ? Sau ce am de castigat dacă te programez și după nu te primesc? Clar nu ai confirmat sau cine stie ce eroare s a produs, puteam sa iti spun ca nu pot marți si sa revii in alta zi...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 6 minute, Dantelarul a spus:

Sa fiu sincer, scopul meu in viata e sa mint pentru a te discredita pe tine...🧐

Acum chiar m-ai convins , daca poti minti cu atata seninatate, esti clar de vizitat...te pup,pa pa...

În fine, fie ca tine, imi cer scuze pentru " programarea neonorata " și pentru neplăcerea creată

O seară bună!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
23 minutes ago, emilia_20 said:

Ce am de castigat dacă mint ? Sau ce am de castigat dacă te programez și după nu te primesc? Clar nu ai confirmat sau cine stie ce eroare s a produs, puteam sa iti spun ca nu pot marți si sa revii in alta zi...

Nu mai pune placa aceasta cu "ce am de castigat" , lucrezi pe sistemul de pe centura, "primul venit-primul servit" , iar din ceea ce vad, nu este prima oara, insa ceea ce ma intriga este faptul ca nici macar nu recunosti , altfel-toate bune...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 5 minute, Dantelarul a spus:

Nu mai pune placa aceasta cu "ce am de castigat" , lucrezi pe sistemul de pe centura, "primul venit-primul servit" , iar din ceea ce vad, nu este prima oara, insa ceea ce ma intriga este faptul ca nici macar nu recunosti , altfel-toate bune...

Lucrez pe baza de programări făcute pe Whatsapp, nu lucrez primul venit primul servit, toți băieții care au fost la mine au avut programări făcute pe Whatsapp si confirmate cu o ora inainte

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Emilia și este foarte finuță. Probleme de genul celor enumerate aici nu au fost, dar este cam greu sa ramâi cu ochii în soare când este necesară confirmarea cu o oră inainte. Adică e nasol dacă se confirmă și apoi nu mai răspunde, dar dacă la confirmare nu mai zice nimic, pentru mine ar fi destul de limpede: mi-aș vedea de ale mele și nu m-aș simți așa încurcat. Apoi, dacă e interesată(de clienți) revine ea cu o variantă. Dacă nu mai zice nimic și în continuare te simți deranjat, vii aici cu o recenzie negativă.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Emilia chiar este o fata serioasa si cu foarte mult bun simt. Dacă nu a respectat o programare probabil a fost o greșeală neintenționată sau pt ca din motive personale nu a mai lucrat in ziua respectiva dar a anunțat pe forum. Doar pe baza de programare lucrează.

@Dantelarul treci peste si mai încearcă o data, o sa găsești o fata super.

Te pup Emilia

  • Like 1
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

@Alex-David , @Subterana , va multumesc pentru sfaturi, in general trec usor peste astfel de "nealinieri ale astrelor" , dar mai mult m-am revoltat pentru ca mi-a reprosat ca nu am confirmat sau ca mint, iar marti , dupa ce a anuntat ca este disponibila m-am programat , am venit la Sala Palatului cumintel , cu o ora inainte,i-am trimis mesaj de confirmare pe whatsapp, apoi am si sunat...de atunci nu a postat nici pe forum, nici nu am primit vreun mesaj ...plm. Am apelat la planul B , respectiv Danaxoxo, cu succes. Iar pe Emilia nu sunt suparat, ci doar putin intristat pentru ca minte ca sa-si acopere greselile, iar aceasta meteahna ii va dauna in viata...

  Cat despre mine , soarta a facut ca datorita acestei "tepe" sa ma intalnesc cu un vechi prieten care mi-a dat o solutie pentru o problema veche, deci tot raul spre bine ! 🤸‍♂️🏃‍♀️ Keep running, my dear friends !🤠

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 ore, Dantelarul a spus:

@Alex-David , @Subterana , va multumesc pentru sfaturi, in general trec usor peste astfel de "nealinieri ale astrelor" , dar mai mult m-am revoltat pentru ca mi-a reprosat ca nu am confirmat sau ca mint, iar marti , dupa ce a anuntat ca este disponibila m-am programat , am venit la Sala Palatului cumintel , cu o ora inainte,i-am trimis mesaj de confirmare pe whatsapp, apoi am si sunat...de atunci nu a postat nici pe forum, nici nu am primit vreun mesaj ...plm. Am apelat la planul B , respectiv Danaxoxo, cu succes. Iar pe Emilia nu sunt suparat, ci doar putin intristat pentru ca minte ca sa-si acopere greselile, iar aceasta meteahna ii va dauna in viata...

  Cat despre mine , soarta a facut ca datorita acestei "tepe" sa ma intalnesc cu un vechi prieten care mi-a dat o solutie pentru o problema veche, deci tot raul spre bine ! 🤸‍♂️🏃‍♀️ Keep running, my dear friends !🤠

Neața, nu vreau sa intru in polemici cu tine dar confirmarea nu a ajuns la mine, e posibil sa fie o eroare și să ai dreptate, nu am de unde stii...Ai putea sa imi trimiți in pm poza cu confirmarea si sa ma lămuresc și eu...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 ore, Dantelarul a spus:

@Alex-David , @Subterana , va multumesc pentru sfaturi, in general trec usor peste astfel de "nealinieri ale astrelor" , dar mai mult m-am revoltat pentru ca mi-a reprosat ca nu am confirmat sau ca mint, iar marti , dupa ce a anuntat ca este disponibila m-am programat , am venit la Sala Palatului cumintel , cu o ora inainte,i-am trimis mesaj de confirmare pe whatsapp, apoi am si sunat...de atunci nu a postat nici pe forum, nici nu am primit vreun mesaj ...plm. Am apelat la planul B , respectiv Danaxoxo, cu succes. Iar pe Emilia nu sunt suparat, ci doar putin intristat pentru ca minte ca sa-si acopere greselile, iar aceasta meteahna ii va dauna in viata...

  Cat despre mine , soarta a facut ca datorita acestei "tepe" sa ma intalnesc cu un vechi prieten care mi-a dat o solutie pentru o problema veche, deci tot raul spre bine ! 🤸‍♂️🏃‍♀️ Keep running, my dear friends !🤠

Ce iti pot garanta e ca nu am primit nicio confirmare, din cate ai văzut mi-am asumat data trecută când mi-au scris ceilalți 2 băieți și mi-am cerut scuze, nu am negat întâmplarea ba chiar am aprobat o si mi-am cerut scuze 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila

Bună dragilor, disponibilă pentru programări pe Whatsapp pana la ora 17:00

Nu voi lucra weekendul acesta

Locația pe Ion Câmpineanu

Va pup dulce si va astept cu drag!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 7 ore, Subterana a spus:

Emilia chiar este o fata serioasa si cu foarte mult bun simt. Dacă nu a respectat o programare probabil a fost o greșeală neintenționată sau pt ca din motive personale nu a mai lucrat in ziua respectiva dar a anunțat pe forum. Doar pe baza de programare lucrează.

@Dantelarul treci peste si mai încearcă o data, o sa găsești o fata super.

Te pup Emilia

Multumesc frumos, pupici 😘😘

Link spre comentariu

  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 11 ore, Alex-David a spus:

Am fost la Emilia și este foarte finuță. Probleme de genul celor enumerate aici nu au fost, dar este cam greu sa ramâi cu ochii în soare când este necesară confirmarea cu o oră inainte. Adică e nasol dacă se confirmă și apoi nu mai răspunde, dar dacă la confirmare nu mai zice nimic, pentru mine ar fi destul de limpede: mi-aș vedea de ale mele și nu m-aș simți așa încurcat. Apoi, dacă e interesată(de clienți) revine ea cu o variantă. Dacă nu mai zice nimic și în continuare te simți deranjat, vii aici cu o recenzie negativă.

Multumesc frumos 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...