Sari la conținut

Tanara si neliniştită 0759 374 974


Postări Recomandate

Acum 50 minute, Crazygirl89 a spus:

Buna dimineata domnule ☺

"Voluptoasa " ...Eu una cand ma uit in oglinda, am impresia ca arat ca o gazela 😅😅😅

Ma bucur ca ai plecat fericit si cu o amintire placuta de la mine 🤗

( si fara bluza,in caz ca o cauti si nu o gasesti ,e la mine 🙈)  

 

Cum ziceam a fost o seara a premierelor pt mine😀, poate am uitat-o intenționat sau nu🤔😘

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
13 hours ago, costy7 said:

*Eu nu pot sa o descriu pe ea decât cu termenul de voluptoasa, pt cei mai pretențioși eu nu sunt mofturos de felul meu😀

 

6 hours ago, Crazygirl89 said:

"Voluptoasa " ...Eu una cand ma uit in oglinda, am impresia ca arat ca o gazela 

Ce'nseamnă voluptoasă? Are sânii mari? 

Nu m-am hotărât (încă) dacă să o vizitez sau nu... Eveline, nu vrei să pui și tu o pozică? Sau un filmuleț (întărâtor) cu tine 😜

Link spre comentariu
Acum 18 minute, Cozonac7 a spus:

 

Ce'nseamnă voluptoasă? Are sânii mari? 

Nu m-am hotărât (încă) dacă să o vizitez sau nu... Eveline, nu vrei să pui și tu o pozică? Sau un filmuleț (întărâtor) cu tine 😜

Are ea modul ei mai special de contact și atunci o sa te hotărăști sau nu

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Păi și dacă n-ai OaȚap'ul la tine?? Eu am telefon cu butoane pt. hobby-ul ăsta, mai pă clasic... 😜

Edit: Vreau o poză! Sau un filmuleț! ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Eram curios dacă pe lângă Cola mai primești și altceva... Da' văd că nimeni nu pomenește nimic. 😕

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 50 minute, sarita a spus:

Leule stai cuminte, ca nu vorbeam cu tine!!! 

 

Si daca nu stau ?:luxhello Uite ca eu vorbesc cu tine,deci te intreb din nou : cum ar fi ca pe toate topicele sa intrebam de alte fete decat la cele care se refera? Eventual sa punem si niste recenzii de la alte fete? :slap2

Alina are topic,deci il puteai cita acolo pe colegul sau o intrebai direct pe Alina. Greu ?

Dar,ai si tu dreptate, deoarece vad ca  @Crazygirl89 nu are nici o problema ca sa fie mult off pe topicul ei,asa cum fac majoritatea fetelor. Deci, alta intrebare ? :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 10 ore, 22leon a spus:

 

Si daca nu stau ?:luxhello Uite ca eu vorbesc cu tine,deci te intreb din nou : cum ar fi ca pe toate topicele sa intrebam de alte fete decat la cele care se refera? Eventual sa punem si niste recenzii de la alte fete? :slap2

Alina are topic,deci il puteai cita acolo pe colegul sau o intrebai direct pe Alina. Greu ?

Dar,ai si tu dreptate, deoarece vad ca  @Crazygirl89 nu are nici o problema ca sa fie mult off pe topicul ei,asa cum fac majoritatea fetelor. Deci, alta intrebare ? :laugh2

Esti Leu, ce mai..🤦🏽‍♂️  

Tu nu puteai sa-l citezi altundeva?!   Greu? 😁  

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pestetot
  • Oras:Pestetot
Acum 11 ore, 22leon a spus:

 

Si daca nu stau ?:luxhello Uite ca eu vorbesc cu tine,deci te intreb din nou : cum ar fi ca pe toate topicele sa intrebam de alte fete decat la cele care se refera? Eventual sa punem si niste recenzii de la alte fete? :slap2

Alina are topic,deci il puteai cita acolo pe colegul sau o intrebai direct pe Alina. Greu ?

Dar,ai si tu dreptate, deoarece vad ca  @Crazygirl89 nu are nici o problema ca sa fie mult off pe topicul ei,asa cum fac majoritatea fetelor. Deci, alta intrebare ? :laugh2

Este prima data când se pune o întrebare pe topicul unei fete despre o alta fata, asa-i😂? Îmi place numele Alina, am întrebat și eu dar nu poți, repede apare Leul 😂! Dacă eu am chef o sa las și recenzii de la alte fete numai ca să te oftici tu😋.Deci Leule, dacă ești Leu, fii Leu nu latră ca o potaie!! (POTAIE, potăi, s. f. (Fam.) Câine slab, neîngrijit sau leneș; cotarlă, javră; (depr.) câine) asta zice dex-ul, eu doar citez. Cu asta am încheiat subiectul asta... 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, sarita a spus:

Este prima data când se pune o întrebare pe topicul unei fete despre o alta fata, asa-i😂? Îmi place numele Alina, am întrebat și eu dar nu poți, repede apare Leul 😂! Dacă eu am chef o sa las și recenzii de la alte fete numai ca să te oftici tu😋.Deci Leule, dacă ești Leu, fii Leu nu latră ca o potaie!! (POTAIE, potăi, s. f. (Fam.) Câine slab, neîngrijit sau leneș; cotarlă, javră; (depr.) câine) asta zice dex-ul, eu doar citez. Cu asta am încheiat subiectul asta... 

 

Daca vrei sa il necajesti pe Leu , nu o face aici , intra pe topicul Giulia sex total sag ( parca asa e topicul , nu am chef sa caut 😂😂) si scrie acolo . 

Are leu o slabiciune pt fata aceia . 😉😉

Ps : am avansat , am trecut de la grupa mica la gradinita la grupa.mare 😂😂😂 inca un an si merg la scoala . Urrraa

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 1 oră, sarita a spus:

Este prima data când se pune o întrebare pe topicul unei fete despre o alta fata, asa-i😂? Îmi place numele Alina, am întrebat și eu dar nu poți, repede apare Leul 😂! Dacă eu am chef o sa las și recenzii de la alte fete numai ca să te oftici tu😋.Deci Leule, dacă ești Leu, fii Leu nu latră ca o potaie!! (POTAIE, potăi, s. f. (Fam.) Câine slab, neîngrijit sau leneș; cotarlă, javră; (depr.) câine) asta zice dex-ul, eu doar citez. Cu asta am încheiat subiectul asta... 

 

Pai daca doar atat te duce mintea ? Iar fetele o sa te raporteze si iti iei un mic ban . Cand ai scris tu recenzii ?  Ii un efort prea mare ptr.neuronul tau ?

Nu o sa ma cobor la nivelul tau, ca vad ca fara jigniri nu prea poti sa porti o discutie.  

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 1 oră, povestitorul a spus:

Daca vrei sa il necajesti pe Leu , nu o face aici , intra pe topicul Giulia sex total sag ( parca asa e topicul , nu am chef sa caut 😂😂) si scrie acolo . 

Are leu o slabiciune pt fata aceia . 😉😉

Ps : am avansat , am trecut de la grupa mica la gradinita la grupa.mare 😂😂😂 inca un an si merg la scoala . Urrraa

Asa deci ? Dai din casa ? :luxhello Bine, te-am notat :laugh2

Eu am o slabiciune ptr.multe, doar ca pe rand :laugh2 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
13 hours ago, 22leon said:

 

Si daca nu stau ?:luxhello Uite ca eu vorbesc cu tine,deci te intreb din nou : cum ar fi ca pe toate topicele sa intrebam de alte fete decat la cele care se refera? Eventual sa punem si niste recenzii de la alte fete? :slap2

Alina are topic,deci il puteai cita acolo pe colegul sau o intrebai direct pe Alina. Greu ?

Dar,ai si tu dreptate, deoarece vad ca  @Crazygirl89 nu are nici o problema ca sa fie mult off pe topicul ei,asa cum fac majoritatea fetelor. Deci, alta intrebare ? :laugh2

Avand in vedere ca nu ma privea conversatia voastra ,am dat scroll 😅

Unu la mana ,nu am stiut ca nu se discuta in topicul meu despre alte colege si doi la mana ,nu ma deranjeza sa se faca reclama altei colege. Stiu prea bine ce "aduc la masă" si sunt foarte pozitiva ☺

Duminica placuta 🤗

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 minute, Crazygirl89 a spus:

Avand in vedere ca nu ma privea conversatia voastra ,am dat scroll 😅

Unu la mana ,nu am stiut ca nu se discuta in topicul meu despre alte colege si doi la mana ,nu ma deranjeza sa se faca reclama altei colege. Stiu prea bine ce "aduc la masă" si sunt foarte pozitiva ☺

Duminica placuta 🤗

 

Nu cred ca nu ai tras putin cu ochiu 🤣🤣big like pt altruismul de care dai dovada iar pe masa vreau vin rosu si cozonac 😝..

Zile ploiase iti doresc ( ploaia e buna , aduce belsug 🤣🤣).

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 minute ago, povestitorul said:

Nu cred ca nu ai tras putin cu ochiu 🤣🤣big like pt altruismul de care dai dovada iar pe masa vreau vin rosu si cozonac 😝..

Zile ploiase iti doresc ( ploaia e buna , aduce belsug 🤣🤣).

Am specificat ca am dat scroll, deci am vazut ,dar nu am reactionat .

Nu consum bauturi alcoolice si nu accept persoane in stare de ebrietate ,deci sarim peste partea cu vinul 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Bine că nu ai zis că sari și peste cozonac... Măcar de dulce să avem parte! 😜

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, m0f0ss said:

Modest, ca-ntotdeauna🙂

Mulțumesc frumos! Într-adevăr, este una din multele calități ce mă reprezintă! 😁

 

4 hours ago, Crazygirl89 said:

Nu consum bauturi alcoolice si nu accept persoane in stare de ebrietate ,deci sarim peste partea cu vinul 

Sigur vii pe pe meleagurile Moldovei? Sau ai zis doar așa... Să dea bine 😜

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...