Sari la conținut

Tanara si neliniştită 0759 374 974


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
9 minutes ago, rock10 said:

Carzy baby ideea de 3 .. e fains ar fi ceva dsr cu 2 deci pe viitor poate iti faci rost de o partenera tot asa faina .. genul tau fizic si caracter te 😘😘😘

Rock ..fizicul meu nu mai e asa cum il stiai 😅

Sunt sanse zero ca sa lucrez cu alta femeie vreodata! Daca o aduci tu ,ma bag .Sa astepti sa aduc eu pe vre'una, astepti de pomana 😂

Spor la iubit 🤩

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 36 minute, Crazygirl89 a spus:

Rock ..fizicul meu nu mai e asa cum il stiai 😅

Sunt sanse zero ca sa lucrez cu alta femeie vreodata! Daca o aduci tu ,ma bag .Sa astepti sa aduc eu pe vre'una, astepti de pomana 😂

Spor la iubit 🤩

Am inteles baby dar cu partea cu fizicul nu inteleg 🧐🤔🤔

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
Acum 3 ore, Crazygirl89 a spus:

Buna dimineata Cristian ☺

O recenzie plina de emotii 🙈!

Mi-a facut o placere deosebita sa imi petrec serile alaturi de tine 🤗 Iti multumesc pentru TOT! 🥰 

Pana data viitoare,iti doresc sa fii iubit si sa ai parte de intalniri reusite!( stiu ca iti va lipsi gurita mea adanca ,dar csf ...nu ai csf 😜😉)🤗😘🥰

 

😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍

Link spre comentariu
Acum 14 ore, costy7 a spus:

Cred că m-am îndrăgostit cred că da .😅din păcate din cauza unui accident stupid nu am putut sa îmi iau rămas bun de la ea,,,,😘😅

Sunt curios a cui e contul asta…. Ca fata despre care spui tu in aceasta poveste nu e chiar chiar wooow, o fi o fata frumoasa,buna, una care știe meserie dar eu cred ca sunt ai lucruri care nu sunt foarte ok. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
36 minutes ago, benyruben said:

Sunt curios a cui e contul asta…. Ca fata despre care spui tu in aceasta poveste nu e chiar chiar wooow, o fi o fata frumoasa,buna, una care știe meserie dar eu cred ca sunt ai lucruri care nu sunt foarte ok. 

 

Doamne ca nu sunt perfecta!🤣🤣🤣

Sa inteleg ca m-ai vizitat si ti-am lasat un gust amar ? 🤭

 

Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
Acum 2 ore, benyruben a spus:

Sunt curios a cui e contul asta…. Ca fata despre care spui tu in aceasta poveste nu e chiar chiar wooow, o fi o fata frumoasa,buna, una care știe meserie dar eu cred ca sunt ai lucruri care nu sunt foarte ok. 

 

Man pentru mine Nu au fost lucruri care sa Nu fie ok,a fost ce Trebuie ,a fost WOW,eu doar mi_am exprimat trăirile și interacțiunea mea cu Eve,acum nu toți suntem la fel și nu putem avea întâlniri reusite alaturi de fete,dar Intotdeauna orele  pe care le_am petrecute alaturi de Eve au fost reușite 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hello futaciosii mei 🤩

Avand in vedere ca vizita mea in Timisoara s-a incheiat,le multumesc tuturor celor care mi-au trecut pragul si au facut posibila sederea mea indelungata!🥰

M-am simtit iubita si rasfatata! ☺ 

Va doresc toate cele bune si sa aveti parte de intalniri reusite 😉

Pe curand!🤗

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
Acum 1 oră, Crazygirl89 a spus:

Hello futaciosii mei 🤩

Avand in vedere ca vizita mea in Timisoara s-a incheiat,le multumesc tuturor celor care mi-au trecut pragul si au facut posibila sederea mea indelungata!🥰

M-am simtit iubita si rasfatata! ☺ 

Va doresc toate cele bune si sa aveti parte de intalniri reusite 😉

Pe curand!🤗

 

Eve mersi și eu pentru toate vizitele reușite alaturi de tine😍😍😍,te pup 😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 11 ore, Crazygirl89 a spus:

Hello futaciosii mei 🤩

Avand in vedere ca vizita mea in Timisoara s-a incheiat,le multumesc tuturor celor care mi-au trecut pragul si au facut posibila sederea mea indelungata!🥰

M-am simtit iubita si rasfatata! ☺ 

Va doresc toate cele bune si sa aveti parte de intalniri reusite 😉

Pe curand!🤗

 

Undeva,cândva,poate ne vom revedea😀😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0

Salutare tuturor,

Desi nu am reusit inca sa cunosc aceasta minunatie, sincer, abia astept sa o cunosc.

Am discutat cu ea foarte mult pe wts dar nu am reusit sa ne sincronizam(Eve, greu cu trezitul dimineata:) ), insa sunt convins ca va fi wow.

Te astept cu drag Crazygirl89

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna seara stimati curvari !🥰

Am revenit in orasul vostru cu forte proaspete si sunt disponibila in functie de programari .Locatia mea este in Dumbravita (#🐐#Tarcului) 😅

Ma adresez doar celor ce doresc servicii de calitate! 😈 

Va pot rasfata cu

ON -doar pentru cei curati ! 

NP -fara negocieri!

AP -fara negocieri ! 

Masaj erotic;

Diferite fantezii ;

Deschisa si dispusa sa incerc tot ceea ce va trazneste prin cap ! 🤭 

Nu accept sub nici o forma CIM 🤐

Cadoul este 150 Ron finalizarea (maxim 30 minute) ; 250 Ron ora ; AP -extra 100 💋

Cei interesati sunt rugati sa isi faca programarea din timp ☺

Spor la iubit  ! 😜🤩🥳

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
Acum 6 ore, Crazygirl89 a spus:

Buna seara stimati curvari !🥰

Am revenit in orasul vostru cu forte proaspete si sunt disponibila in functie de programari .Locatia mea este in Dumbravita (#🐐#Tarcului) 😅

Ma adresez doar celor ce doresc servicii de calitate! 😈 

Va pot rasfata cu

ON -doar pentru cei curati ! 

NP -fara negocieri!

AP -fara negocieri ! 

Masaj erotic;

Diferite fantezii ;

Deschisa si dispusa sa incerc tot ceea ce va trazneste prin cap ! 🤭 

Nu accept sub nici o forma CIM 🤐

Cadoul este 150 Ron finalizarea (maxim 30 minute) ; 250 Ron ora ; AP -extra 100 💋

Cei interesati sunt rugati sa isi faca programarea din timp ☺

Spor la iubit  ! 😜🤩🥳

 

 

Welcome Eve😍😍😍, forte proaspete hmm ,😘😘😘,tot ceea ce ne trece prin cap Wow,e de bineee atunci

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

de la mine minunata Eve are un minus,am platit o ora pentru o singura finalizare[si la mn prima finalizare ii destul de rapida(10 min)]....ajuns la ea am fost invitat la tigara,am stat putin la povesti(10 min)...trecut la actiune(mi a placut,fata super ok)...fumat din  nou o tigara si ajunsi in pat mi a spus ca nu crede ca mai reusim o finalizare si ca nu trebuia sa stam la tigara si povesti inainte de prima finalizare(poate e vina mea nu a ei )....dar am plecat putin dezamagit....

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
9 hours ago, marlanu91 said:

de la mine minunata Eve are un minus,am platit o ora pentru o singura finalizare[si la mn prima finalizare ii destul de rapida(10 min)]....ajuns la ea am fost invitat la tigara,am stat putin la povesti(10 min)...trecut la actiune(mi a placut,fata super ok)...fumat din  nou o tigara si ajunsi in pat mi a spus ca nu crede ca mai reusim o finalizare si ca nu trebuia sa stam la tigara si povesti inainte de prima finalizare(poate e vina mea nu a ei )....dar am plecat putin dezamagit....

Era mai grav daca plecai dezamagit total !

Pe viitor fii pe viteza inainte si poate reusesti doua finalizari intr-o ora ! 

Nu am de unde sa stiu cum functioneaza jucaria fiecaruia dintre voi 😜

 

 

  • Trist 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, skyrocket said:

Dar poze recente cu tine cand vedem? Vrem sa vedem daca ai mai dat jos kg. 

Cand o sa atasez ,o sa le vedeti !

Kilogramele in plus nu au fost un impediment pentru a activa .Dar oricum ,am slabit 10kg 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...