Sari la conținut

Tanara si neliniştită 0759 374 974


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, costy7 said:

Când te muti de acolo? că stau la 10 km de 

Stau pana miercuri inclusiv ,in weekend o sa lipsesc. Cand o sa revin data viitoare o sa am in vedere sa imi inchiriez ceva mai aproape de tine !😜

Link spre comentariu
Acum 35 minute, Crazygirl89 a spus:

Stau pana miercuri inclusiv ,in weekend o sa lipsesc. Cand o sa revin data viitoare o sa am in vedere sa imi inchiriez ceva mai aproape de tine !😜

Eu doar in weekend funcționez așa că....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
La 05.08.2021 la 23:57, Crazygirl89 a spus:

Love is !Fortunately I love money 😂😂😂

 

😜😜😜😁😁😁😁,Love without money,hmm it doesn't work very well 😜😜😜😜

Link spre comentariu

Sal,revizitat pe Eve ,parca e mai frumoasa,nu știu ce și-a făcut ea la par dar arata bini di tăt😅.E că vinul vechi tot mai buna.In ultimă vreme parca nu mai am chef de testări noi așa că mă duc unde e cald și bine.Locatia veche la garaje,ON ei mă inebuneste,pur și simplu.Futut ,socializat,decartat 150 și plecat.Note 10+,te sărut umed Eve😅

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 9/12/2021 at 6:05 PM, bounty91 said:

Oare din cauza asta nu și-o fi onorat o programare stabilită și confirmată vineri seara pt sâmbătă dimineața?!

Imi cer scuze 🙏

Lucrasem pana tarziu si mi-a fost imposibil sa ma trezesc in acea zi 😳

 

Link spre comentariu
La 23.05.2021 la 2:10, CristianPoli a spus:

Ceau băieți am fost din nou la  Eve ,vreau sa va menționez că pentru mine este tot ce trebuie,vizitele la ea sunt cu un final de pus in rama,alaturi de ea sexul e excepțional,nebunesc,pasional.Eve e o femeie extraordinara,Crazy în pat ,e ca o hiena ce parca te devorează,eu alaturi de ea trăiesc o plăcere și o nebunie maxima,atunci când intru in camera nebuniilor parca ceasul se oprește în loc și numai funcționează.Pot spune că totdeauna dar totdeauna am plecat de la ea cu o stare de bine, satisfacție maximă și încărcat de energie ,iar când ies pe ușă aștept următoarea vizita,e că un magnet ce mă atrage ,e ce trebuie pentru mine,este o femeie ce știe să mă surprinda de fiecare data,mă fute de îmi tremură genunchii de plăcere ,Eve îți mulțumesc pentru tot ce trăiesc alături de tine,pentru toate clipele extraordinare,pentru trăirile intense,abia aștept revederea cu tine,te pup 😘😘😘😘

Ba esti nebun, hai ca m-ai facut curios acuma🥴🥴🥴🤯

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...