Sari la conținut

Tanara si neliniştită 0759 374 974


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, noutm a spus:

Mai are sens sa intrebi? 😉

Atunci ...cred ca ar trebui sa fi si tu solidar cu Eva ...sa iti ceri scuze si sa nu pui paie pe foc ...Ps: data viitoare ...anunta cu cateva zile inainte cand vrei sa rapesti fata 😉😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
3 minutes ago, povestitorul said:

Atunci ...cred ca ar trebui sa fi si tu solidar cu Eva ...sa iti ceri scuze si sa nu pui paie pe foc ...Ps: data viitoare ...anunta cu cateva zile inainte cand vrei sa rapesti fata 😉😉

Am anuntat de ieri cand am zis ca-l salvez pe Lucas 😉

Trebuie sa fiu mai explicit?

🙏 Scuze eu

Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 5 minute, noutm a spus:

🤣🤣🤣

Man, tu esti vinovat ca mi-ai amintit de vin si nu m-am putut potoli, dar dupa un Vin bun, este si mai greu sa te potolesti 😉

Perfect! In concluzie nimeni nu are nici o vina. Doar vinul.😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
34 minutes ago, costy7 said:

sincer mi-e milă de ăștia că tine de se îndrăgostesc de curve

Promit ca nici eu nu mai cobor la nivelul tau, nu de altceva, dar ma bati dracu cu experienta.

Cand vei sti sa respecti o persoana, indiferent ca este barbat sau femeie, indiferent de ocupatie, atunci sa mai ai tupeu sa ma abordezi, minte ingusta ce esti. Singurul bolnav dintre noi doi esti tu, si din pacate pentru tine nici scapare nu mai ai. Du-te unde vezi cu ochii, dar nu mai incerca sa intri in discutii cu mine obiect miscator. Poti sa-l intrebi pe Pisicut si cum imi poti sterge contul ca mi se rupe pl de fata ta.

Nu sunt curios nici de parerea ta nici de a celor care gandesc ca tine, fac ceva pe ea si ii dau foc. 

Hai ca m-am injosit destul pentru unu ca tine, scuza-ma ca nu iti pot spune om, dar nu ești!

Link spre comentariu
Acum 1 minut, noutm a spus:

Promit ca nici eu nu mai cobor la nivelul tau, nu de altceva, dar ma bati dracu cu experienta.

Cand vei sti sa respecti o persoana, indiferent ca este barbat sau femeie, indiferent de ocupatie, atunci sa mai ai tupeu sa ma abordezi, minte ingusta ce esti. Singurul bolnav dintre noi doi esti tu, si din pacate pentru tine nici scapare nu mai ai. Du-te unde vezi cu ochii, dar nu mai incerca sa intri in discutii cu mine obiect miscator. Poti sa-l intrebi pe Pisicut si cum imi poti sterge contul ca mi se rupe pl de fata ta.

Nu sunt curios nici de parerea ta nici de a celor care gandesc ca tine, fac ceva pe ea si ii dau foc. 

Hai ca m-am injosit destul pentru unu ca tine, scuza-ma ca nu iti pot spune om, dar nu ești!

Adică tu ești femeie sau bărbat că nu mai înțeleg,eu sa te abordez dar ce ești curva te-a întrebat cineva pe tine ceva ,sau te-ai băgat singur(a) in seama

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
1 hour ago, costy7 said:

Adică tu ești femeie sau bărbat că nu mai înțeleg,eu sa te abordez dar ce ești curva te-a întrebat cineva pe tine ceva ,sau te-ai băgat singur(a) in seama

La cat de scurta este mintea ta, ce dracu sa intelegi? Nu vrei sa ma cauti sa vezi ce sunt?🤣🤣🤣 Stai linistit ca nu vei avea ocazia pentru ca sunt hetero nu bi(imi plac femeile). Daca nu intelegi anumite cuvinte cauta in dictionar sau suna un prieten(cine dracu sa-ti raspunda), sincer ii compatimesc pe aia ce te cunosc si inconjoara, chiar imi vine sa le plang de milă. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 4 ore, Crazygirl89 a spus:

 

Daca are omul programare pentru o ora si vrea sa stea 12 ce fac?? Il dau afara si te vad pe tine o jumatate de ora ? Sau cum ? 🤔😂

 

Banui ca nu a fost singura programare care a fost anulată atunci . Situația sa tot discutat pe aici, iar concluzia a fost ca iti respecți programările în primul rand, iar cu doritorul de n* ore , stabilești o alta întâlnire.  Așa și tu știi cum să-ți organizezi întâlnirile. Nu toți pot disparea când vor de acasă,  asa ca uneori ii un deranj faza cu anularea sau nerespectarea programarilor. Ca voi săriți imediat de cur în sus dacă va luați câteva programari nerespectate, mai ales de cei de pe forum.

@noutm, partea ta de vina ii ca nu ai stabilit de la inceput cat vrei sa stai ,iar dacă ti-au venit idei ptr.o întâlnire prelungita , măcar sa fi stabilit când ea nu avea stabilite întâlniri. 

Iar dacă  tot ai creat situatia ,macar sa fi avut bunul simt sa nu mai agiti apele pe aici. O lasai pe Eve sa rezolve problema. 

Așa, nefiind prima data când se spune despre nerespectarea întâlnirilor de către ea, deja uni își vor pune un semn de întrebare dacă să se bazeze pe programarea la  ea. Nu ai ajutat-o deloc cu intervenția ta, din contra .

  • Like 3
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
2 minutes ago, 22leon said:

Banui ca nu a fost singura programare care a fost anulată atunci . Situația sa tot discutat pe aici, iar concluzia a fost ca iti respecți programările în primul rand, iar cu doritorul de n* ore , stabilești o alta întâlnire.  Așa și tu știi cum să-ți organizezi întâlnirile. Nu toți pot disparea când vor de acasă,  asa ca uneori ii un deranj faza cu anularea sau nerespectarea programarilor. Ca voi săriți imediat de cur în sus dacă va luați câteva programari nerespectate, mai ales de cei de pe forum.

@noutm, partea ta de vina ii ca nu ai stabilit de la inceput cat vrei sa stai ,iar dacă ti-au venit idei ptr.o întâlnire prelungita , măcar sa fi stabilit când ea nu avea stabilite întâlniri. 

Iar dacă  tot ai creat situatia ,macar sa fi avut bunul simt sa nu mai agiti apele pe aici. O lasai pe Eve sa rezolve problema. 

Așa, nefiind prima data când se spune despre nerespectarea întâlnirilor de către ea, deja uni își vor pune un semn de întrebare dacă să se bazeze pe programarea la  ea. Nu ai ajutat-o deloc cu intervenția ta, din contra .

@22leon as putea sa fiu la asentimentul tau, insa lucrurile se pot schimba in functie de situatie, moment etc..., faptul ca asa sa intamplat, nu cred ca este nimeni dator sa se supuna lui @costy7, si cu atat sa dea explicatii unui asa specimen.

Apreciez incercarea ta de a reconcilia si imi asum orice s-ar spune despre mine, aici ea nu a avut nici o vina si pentru asta am intervenit. Faptul ca pe unii ii roade si se vor a fi zmei, "mama ce o sa fac eu daca postez ce am patit aseara, si ce antireclama fac" ii spun si pe aceasta cale ca este un 0barat.

Costy, desi mie greata sa-ti pronunt numele, nu asa castigi respect si nici nu devi mai bine vazut, devi doar un mapet care-și plange de milă pe aici pentru a primi anumite aprecieri. Du-te omule in alta parte ca sa nu mai fi asa nedreptățit.

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 6 minute, noutm a spus:

@22leon as putea sa fiu la asentimentul tau, insa lucrurile se pot schimba in functie de situatie, moment etc...,

....

faptul ca asa sa intamplat, nu cred ca este nimeni dator sa se supuna lui @costy7, si cu atat sa dea explicatii unui asa specimen.

 

......aici ea nu a avut nici o vina si pentru asta am intervenit.

Parțial pot fi în asentimentul tău,  pe toți uneori ne prinde uneori momentul. Personal, ca să evit asemenea întâmplări , de regula stabilesc ca să fiu ultima programare. 

Uite cu partea asta nu sunt de acord, pai chiar dacă tu îl consideri intr-un anumit fel, pina la urma ii clientul ei. Adică Eve primește "specimene" ?

Ști cu ce consider ca a greșit Eve în primul rând?   Cum a gestionat situația si pe forum  , în special explicația data și tonul de superioritate abordat. Ceva se genul "mi se rupe de cele 30 de min .ale tale cand am avut client pe atatea ore" . Ieri da , dar astăzi? Astăzi ii aștepți ce cei cu o finalizare ? Acum ți se pare normal sa isi respecte programările ?

  Putea sa vina cu alta explicație de genul : m-am simțit rău, s-a imbolnavit pisica.....Își cere scuze ptr.anulari și asta era.  Asta ptr.ca azi, mâine, va depinde cei cu programari normale. Cum crezi ca citesc și gândesc cei care se duc la o finalizare și vad atitudinea asta ? 

În fine, poate toți și toate, ar trebui sa învățăm ceva din experiențele avute și sa încercăm sa le evitam.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers

Eu vad lucrurile nitel diferit. Cand vezi ca e crazygirl trebuie sa te astepti la orice. Si la bune si la mai putin bune. Nu e plăcut să te trezesti cu o anulare dar nu e nici un capăt de lume. Iar eu raman la concluzia ca vinul a fost de vina. 😁

Am pățit și eu o anulare înainte cu o oră, la o tipa. Nu am fost afectat deloc. Am mers la alta.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

M-am îndrăgostit de fătuca asta 😍❤️

N-are legătură cu ce se discută momentan aici, dar e frumoasă foc și are o voce superbă 🥰

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
25 minutes ago, 22leon said:

Parțial pot fi în asentimentul tău,  pe toți uneori ne prinde uneori momentul. Personal, ca să evit asemenea întâmplări , de regula stabilesc ca să fiu ultima programare. 

Uite cu partea asta nu sunt de acord, pai chiar dacă tu îl consideri intr-un anumit fel, pina la urma ii clientul ei. Adică Eve primește "specimene" ?

Ști cu ce consider ca a greșit Eve în primul rând?   Cum a gestionat situația si pe forum  , în special explicația data și tonul de superioritate abordat. Ceva se genul "mi se rupe de cele 30 de min .ale tale cand am avut client pe atatea ore" . Ieri da , dar astăzi? Astăzi ii aștepți ce cei cu o finalizare ? Acum ți se pare normal sa isi respecte programările ?

  Putea sa vina cu alta explicație de genul : m-am simțit rău, s-a imbolnavit pisica.....Își cere scuze ptr.anulari și asta era.  Asta ptr.ca azi, mâine, va depinde cei cu programari normale. Cum crezi ca citesc și gândesc cei care se duc la o finalizare și vad atitudinea asta ? 

În fine, poate toți și toate, ar trebui sa învățăm ceva din experiențele avute și sa încercăm sa le evitam.

@22leon, consider ca fiecare poate fi natural, sa raspunda cum simte si ce simte. Daca cineva de aici crede ca este superior vreunei fete, nu pot spune decat ca mi-e scarba in ce lume trăim. Asa cum am mai spus-o de cateva ori pe aici, eu unul merg la EVE pentru ea ca om, nici decum pentru anumite servicii, faptul ca intervin si ma simt extraordinar(sper ca nu doar eu) sunt un bonus oricand binevenit.

Vizavi de respectatul programarilor, ca de nu stiu cand depinde de ele, eu cred ca este prea inteligenta ca sa se rezume la acest forum. Si daca nu mai vin aia, stai linistit ca nu o sa moara de foame, ma repet, are cu ce sa-si faca oricand alta viata, mult mai buna si mai linistita.

Ce ziceam de "specimene", sincer chiam imi pare rau ca a trebuit sa-l suporte, nu il cunosc, nu stiu nimic despre el si nici nu ma intereseaza la ce minte ingusta are.

Eve, cand te mai suna asta, ca o va face, te rog anunta-ma ca o sa imi iau 24 de ore 😘, trecem si la 48, 72....

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 minute, noutm a spus:

@22leon, consider ca fiecare poate fi natural, sa raspunda cum simte si ce simte. Daca cineva de aici crede ca este superior vreunei fete, nu pot spune decat ca mi-e scarba in ce lume trăim. Asa cum am mai spus-o de cateva ori pe aici, eu unul merg la EVE pentru ea ca om, nici decum pentru anumite servicii, faptul ca intervin si ma simt extraordinar(sper ca nu doar eu) sunt un bonus oricand binevenit.

Vizavi de respectatul programarilor, ca de nu stiu cand depinde de ele, eu cred ca este prea inteligenta ca sa se rezume la acest forum. Si daca nu mai vin aia, stai linistit ca nu o sa moara de foame, ma repet, are cu ce sa-si faca oricand alta viata, mult mai buna si mai linistita.

Ce ziceam de "specimene", sincer chiam imi pare rau ca a trebuit sa-l suporte, nu il cunosc, nu stiu nimic despre el si nici nu ma intereseaza la ce minte ingusta are.

Eve, cand te mai suna asta, ca o va face, te rog anunta-ma ca o sa imi iau 24 de ore 😘, trecem si la 48, 72....

Mai ... nu este frumos.sa.jignesti ...si nu prea intelegi lucruri ...na problema ta ...eu zic sa o iei de nevasta pe Eva ...bine daca si ea vrea acest lucru ...

Bafta .

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 17 minute, noutm a spus:

 

....eu cred ca este prea inteligenta ca sa se rezume la acest forum.

Si daca nu mai vin aia, stai linistit ca nu o sa moara de foame,

Eve, cand te mai suna asta, ca o va face, te rog anunta-ma ca o sa imi iau 24 de ore 😘, trecem si la 48, 72....

Nu are alta varianta decât asta și Publi, unde suna mult mai multe "specimene". Sa vezi acolo "clienți" 😂😂

Eu stau f.linistit, nu ma privește viata ei. Cum își așterne așa doarme.

Ok, am înțeles ideea 😁  Nu-i mai ieftin sa o iei acasă? Știe și ea și noi un lucru 😂😂 

Ps. sa recitesti,ce ai scris pe topicul ei, peste 1-2 ani ,și, dacă mai suntem pe aici sa-mi spui atunci cum o sa vezi problema, ca s-ar putea sa fi mai detașat și puțin "în exterior" si sa ai cu totul alta părere.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, 22leon a spus:

Nu are alta varianta decât asta și Publi, unde suna mult mai multe "specimene". Sa vezi acolo "clienți" 😂😂

Eu stau f.linistit, nu ma privește viata ei. Cum își așterne așa doarme.

Ok, am înțeles ideea 😁  Nu-i mai ieftin sa o iei acasă? Știe și ea și noi un lucru 😂😂 

Ps. sa recitesti,ce ai scris pe topicul ei, peste 1-2 ani ,și, dacă mai suntem pe aici sa-mi spui atunci cum o sa vezi problema, ca s-ar putea sa fi mai detașat și puțin "în exterior" si sa ai cu totul alta părere.

Este greu si cu dragostea ...nu sti ce te loveste ...parca il inteleg ...dar  totusi ...nu ar trebui sa jigneasca ...sper sa nu sfarseasca rau ... doar am mai avut exemple  cu final nefericit 😉😉

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 23 minute, 22leon a spus:

Nu are alta varianta decât asta și Publi, unde suna mult mai multe "specimene". Sa vezi acolo "clienți" 😂😂

Eu stau f.linistit, nu ma privește viata ei. Cum își așterne așa doarme.

Ok, am înțeles ideea 😁  Nu-i mai ieftin sa o iei acasă? Știe și ea și noi un lucru 😂😂 

Ps. sa recitesti,ce ai scris pe topicul ei, peste 1-2 ani ,și, dacă mai suntem pe aici sa-mi spui atunci cum o sa vezi problema, ca s-ar putea sa fi mai detașat și puțin "în exterior" si sa ai cu totul alta părere.

   Domnul  22leon, contul pe care îl am nu îmi permite sa îți dau like dar e chiar de apreciat ce ai scris azi pe aici. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 14 minute, Victor87 a spus:

   Domnul  22leon, contul pe care îl am nu îmi permite sa îți dau like dar e chiar de apreciat ce ai scris azi pe aici. 

Mulțumesc !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
1 hour ago, povestitorul said:

Este greu si cu dragostea ...nu sti ce te loveste ...parca il inteleg ...dar  totusi ...nu ar trebui sa jigneasca ...sper sa nu sfarseasca rau ... doar am mai avut exemple  cu final nefericit 😉😉

Mulțumesc pentru grija si crede-mă ca nu am jignit pana nu am fost jignit. Crede-mă ca sunt foarte calm, dar cand cineva ma ia cu "mars", imi cam pierd firea si tot calmul.

1 hour ago, 22leon said:

Nu are alta varianta decât asta și Publi, unde suna mult mai multe "specimene". Sa vezi acolo "clienți" 😂😂

Eu stau f.linistit, nu ma privește viata ei. Cum își așterne așa doarme.

Ok, am înțeles ideea 😁  Nu-i mai ieftin sa o iei acasă? Știe și ea și noi un lucru 😂😂 

Ps. sa recitesti,ce ai scris pe topicul ei, peste 1-2 ani ,și, dacă mai suntem pe aici sa-mi spui atunci cum o sa vezi problema, ca s-ar putea sa fi mai detașat și puțin "în exterior" si sa ai cu totul alta părere.

@22leoncine spune ca trebuie sa folosească doar forum ai publi, crede-ma ca mai sunt multe domenii in care s-ar descurca cu brio.

De obicei nu am regretat vreodata ce am facut, am regretat doar ce nu am facut. Cand tastez sunt foarte lucid, constient si cu capul pe umeri. Fiecare crede ce vrea si nu sunt ipocrit sa am pretentia de a ma intelege toata lumea.

Have fun baieti!!!

Link spre comentariu
Vizitator Glock17een
Reputație: 0
Acum 9 ore, povestitorul a spus:

Trebuia sa gasesti alta scuza...cu toate ca poate ai spus adevarul ...este putin deranjant ...unii ...suntem si gelosi 😉😉...data viitoare ...spune ca ti a murit pisica 😂😂😂...glumesc ...respecta programarile 😉😉

Greu să nu fim geloși un pic când vine vorba de Eve.🙈Din discuțiile cu ea am aflat că sunt unii care rămân să o iubească de seară până dimineața. Visez la așa ceva..DAR ...ar insemna să-mi las aproape 70% din salariu pe o noapte și apoi să mănânc pită cu sare toată luna.🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Acum 3 ore, noutm a spus:

@22leon, consider ca fiecare poate fi natural, sa raspunda cum simte si ce simte. Daca cineva de aici crede ca este superior vreunei fete, nu pot spune decat ca mi-e scarba in ce lume trăim. Asa cum am mai spus-o de cateva ori pe aici, eu unul merg la EVE pentru ea ca om, nici decum pentru anumite servicii, faptul ca intervin si ma simt extraordinar(sper ca nu doar eu) sunt un bonus oricand binevenit.

Vizavi de respectatul programarilor, ca de nu stiu cand depinde de ele, eu cred ca este prea inteligenta ca sa se rezume la acest forum. Si daca nu mai vin aia, stai linistit ca nu o sa moara de foame, ma repet, are cu ce sa-si faca oricand alta viata, mult mai buna si mai linistita.

Ce ziceam de "specimene", sincer chiam imi pare rau ca a trebuit sa-l suporte, nu il cunosc, nu stiu nimic despre el si nici nu ma intereseaza la ce minte ingusta are.

Eve, cand te mai suna asta, ca o va face, te rog anunta-ma ca o sa imi iau 24 de ore 😘, trecem si la 48, 72....

Ia uitați ce amenințări face sponsorul,aveți grijă care mergeți la ea că stă la pândă ,dacă nu sunteți cuminți😅

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 4 ore, Cozonac7 a spus:

M-am îndrăgostit de fătuca asta 😍❤️

N-are legătură cu ce se discută momentan aici, dar e frumoasă foc și are o voce superbă 🥰

Vând golf 5! :)))

Link spre comentariu

  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 17 ore, noutm a spus:

@22leon, consider ca fiecare poate fi natural, sa raspunda cum simte si ce simte. Daca cineva de aici crede ca este superior vreunei fete, nu pot spune decat ca mi-e scarba in ce lume trăim. Asa cum am mai spus-o de cateva ori pe aici, eu unul merg la EVE pentru ea ca om, nici decum pentru anumite servicii, faptul ca intervin si ma simt extraordinar(sper ca nu doar eu) sunt un bonus oricand binevenit.

Vizavi de respectatul programarilor, ca de nu stiu cand depinde de ele, eu cred ca este prea inteligenta ca sa se rezume la acest forum. Si daca nu mai vin aia, stai linistit ca nu o sa moara de foame, ma repet, are cu ce sa-si faca oricand alta viata, mult mai buna si mai linistita.

Ce ziceam de "specimene", sincer chiam imi pare rau ca a trebuit sa-l suporte, nu il cunosc, nu stiu nimic despre el si nici nu ma intereseaza la ce minte ingusta are.

Eve, cand te mai suna asta, ca o va face, te rog anunta-ma ca o sa imi iau 24 de ore 😘, trecem si la 48, 72....

Man, lumea in care trăim e si buna si rea. Nu trebuie sa-ti fie scârba de ea ca si tu faci parte din ea. Chestia ca tu mergi la Eve ca om este ceea ce tu vrei sa vezi in ea dar tot asa de bine iti satisfaci si propriile nevoi, placeri. Ca daca ar fi sa vorbim strict de omenie, de ce nu ai alege sa vizitezi o familie săracă, la care sa lasi banii care ii lasi la Eve? Spor la treaba!😊

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...