Sari la conținut

Tanara si neliniştită 0759 374 974


Postări Recomandate

Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 3 minute, danp123 a spus:

Ba nu! Ca-mi place sa ma uit dupa curu' ei cand urca treptele in fata mea! 😜

Corect! La asta mă gândeam si eu. Ba chiar ai putea s-o prinzi de buci 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
11 minutes ago, misterx said:

Corect! La asta mă gândeam si eu. Ba chiar ai putea s-o prinzi de buci 

Asa am gandit si eu cand am fost la ea inainte de Craciun, dar a fugit repede pe scari... iar eu sunt mai lenes, asa ca am prins-o si i-am dat la buci cand am ajuns sus!

Uite aici povestea:

https://nimfomane.com/forum/topic/176280-tanara-si-neliniştită-0759-374-974/?do=findComment&comment=7082654

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
9 hours ago, Crazygirl89 said:

Buna dimineata futaciosilor ! 😊

Dupa o luna de tras chiulul ,am revenit la voi mai târfoloancă decât eram! 😋

Afirmatia asta mi-a adus aminte de un banc:

Bula, copil fiind (5-6 ani) merge cu mama in vizita la o familie care aveau o fetita cam de varsta lui.

Stau mamele la cafeluta, povesti, copii se joaca... La un moment dat fetita stranuta. Bula: "Noroc!"

Mama fetei, impresionata, spune "Ce copil bine educat!" Nu termina, ca fetita stranuta din nou. Bula: "Noroc!"

Mama fetei, deja era plina de admiratie: "As vrea ca si fetita mea sa fie asa bine educata ca baietelul d-voastra!"

Fetita, nici una, nici doua; "Hapciu!" stranuta din nou. Bula; "Ai racit, curva mica!"

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tare frustrati isi astia ce ei mereu simnt nevoia sa spuna si ei un banc de 2 lei ca si ei

Imi aduci aminte de un mos comunist vecin de bloc carunt si cu ochelari cu fund de borcan ce el facea tot timpul pe hazliu spunand si el un banc obosit ca si el.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 5 ore, AdRDS a spus:

Tare frustrati isi astia ce ei mereu simnt nevoia sa spuna si ei un banc de 2 lei ca si ei

Imi aduci aminte de un mos comunist vecin de bloc carunt si cu ochelari cu fund de borcan ce el facea tot timpul pe hazliu spunand si el un banc obosit ca si el.

Alo! Rds-u? Am o problema de transmisie. Se vede cu purici la Tv. Va propun sa va ocupați de problema, sa nu divagati si sa remediati. Asta asa ca aveti in fisa postului dar oricum ma mut la UPC. Multumesc!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 5 ore, AdRDS a spus:

Tare frustrati isi astia ce ei mereu simnt nevoia sa spuna si ei un banc de 2 lei ca si ei

Imi aduci aminte de un mos comunist vecin de bloc carunt si cu ochelari cu fund de borcan ce el facea tot timpul pe hazliu spunand si el un banc obosit ca si el.

De fapt tu esti comunistul😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
9 hours ago, AdRDS said:

Tare frustrati isi astia ce ei mereu simnt nevoia sa spuna si ei un banc de 2 lei ca si ei

Imi aduci aminte de un mos comunist vecin de bloc carunt si cu ochelari cu fund de borcan ce el facea tot timpul pe hazliu spunand si el un banc obosit ca si el.

Măi analfabet obosit ....nu te baga nimeni in seama in viata ta de zi cu zi,ai observat ca aici pe forum primesti atentie daca esti rautacios si a inceput sa iti placa ! Asa-i ? 🖕

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
Acum 1 oră, Crazygirl89 a spus:

Măi analfabet obosit ....nu te baga nimeni in seama in viata ta de zi cu zi,ai observat ca aici pe forum primesti atentie daca esti rautacios si a inceput sa iti placa ! Asa-i ? 🖕

 

👍👍👍

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0
Acum 19 ore, AdRDS a spus:

Tare frustrati isi astia ce ei mereu simnt nevoia sa spuna si ei un banc de 2 lei ca si ei

Imi aduci aminte de un mos comunist vecin de bloc carunt si cu ochelari cu fund de borcan ce el facea tot timpul pe hazliu spunand si el un banc obosit ca si el.

"bloc carunt si cu ochelari cu fund de borcan"? Am o anumită vârstă, dar bloc cărunt n-am văzut. Și nici cu ochelari. Asta e, când n-ai școală, nici nu ți se scoală, dar îi fuți o palmă la 💩, să te țină lumea minte. Nu te-ncurci deloc, îi dai înainte

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 24 minute, Crazygirl89 a spus:

Bună dimineata futaciosilor 😈

Tin sa va anunt ca mai sunt disponibila doar pana la sfarsitul acestei luni in orasul vostru. 

Sa aveti o zi superba si spor la iubit !😎

Nu te lasam sa pleci.. decat daca promiti ca revi!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 26.01.2022 la 12:23, Crazygirl89 a spus:

Buna dimineata futaciosilor ! 😊

Dupa o luna de tras chiulul ,am revenit la voi mai târfoloancă decât eram! 😋

Serviciile mele sunt urmatoarele

ON -daca permite igiena.

NP-niciodata neprotejat!

AP -niciodata neprotejat!(+100ron)

PSE -dubla penetrare.(+300ron)

Inghitire - (+200ron)

GF experience.

Dus impreuna.

Masaj prostatic.(+50ron)

Masaj de relaxare.

Cadoul este 150ron pentru o jumatate de ora si 250ron pentru o ora.

Locatia este aceeasi ,in Lipovei la "garaje".

Spor la iubit sa avem ! 😈

 

 

 

 

 

Eu am numai o singură pulă. Cum putem face dublă penetrare?

Dacă tot zici ca ești "tarfoloancă", nu dai și tu niște detalii, gen: am/nu am jucării (ce știu sa (iti) fac cu ele...etc...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
12 minutes ago, niku731 said:

Eu am numai o singură pulă. Cum putem face dublă penetrare?

Dacă tot zici ca ești "tarfoloancă", nu dai și tu niște detalii, gen: am/nu am jucării (ce știu sa (iti) fac cu ele...etc...

Nu am intalnit barbat cu doua pule pana acum 🤣🤣🤣

Normal ca am vibrator 😎

Vorba multa,saracia omului ! 

Cine este curios ce stiu sa/-I fac ,imi trece pragul 🥳

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, Crazygirl89 a spus:

Nu am intalnit barbat cu doua pule pana acum 🤣🤣🤣

Normal ca am vibrator 😎

Vorba multa,saracia omului ! 

Cine este curios ce stiu sa/-I fac ,imi trece pragul 🥳

Vrem sa-l vedem 😉😉😉.

O zi minunata și te pup 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
21 minutes ago, niku731 said:

Eu am numai o singură pulă. Cum putem face dublă penetrare?

Dacă tot zici ca ești "tarfoloancă", nu dai și tu niște detalii, gen: am/nu am jucării (ce știu sa (iti) fac cu ele...etc...

 

6 minutes ago, Crazygirl89 said:

Nu am intalnit barbat cu doua pule pana acum 🤣🤣🤣

Normal ca am vibrator 😎

Vorba multa,saracia omului ! 

Cine este curios ce stiu sa/-I fac ,imi trece pragul 🥳

Eu cred ca am reusit... de unul singur... sa-i fac TRIPLA penetrare! Adica ea sugea pula (#1) iar eu eram (simultan) cu degetele la ea in pizda si cur (#2 si #3). Am facut si varianta cu pula-gura, deget-pizda, limba-cur! Dezmat total! Fata e o adevarata "tarfoloanca"! 😍😜

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, niku731 said:

Eu am numai o singură pulă. Cum putem face dublă penetrare?

Dacă tot zici ca ești "tarfoloancă", nu dai și tu niște detalii, gen: am/nu am jucării (ce știu sa (iti) fac cu ele...etc...

Mi-am dat seama ca ai si o alta optiune: "suna un prieten" (Vrei sa fii Milionar?). Aduce el a doua pula...

Verifica prima data cu Eve... daca e o optiune acceptata de ea. 😉

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 ore, danp123 a spus:

 

Eu cred ca am reusit... de unul singur... sa-i fac TRIPLA penetrare! Adica ea sugea pula (#1) iar eu eram (simultan) cu degetele la ea in pizda si cur (#2 si #3). Am facut si varianta cu pula-gura, deget-pizda, limba-cur! Dezmat total! Fata e o adevarata "tarfoloanca"! 😍😜

Ea dă limbi în cur?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 8 minute, niku731 a spus:

Mâine, dacă nu intervine nimic și mă primește, o sa ii fac o vizită 

Sunt tare curios sa aflu ce știe sa facă cu jucăriile alea. Cândva,  demult,  era în Arad una "zeița plăcerilor" care știa bine ce să facă cu jucăriile ☺️🤭

Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
Acum 18 ore, niku731 a spus:

Eu am numai o singură pulă. Cum putem face dublă penetrare?

Dacă tot zici ca ești "tarfoloancă", nu dai și tu niște detalii, gen: am/nu am jucării (ce știu sa (iti) fac cu ele...etc...

Da într-adevăr Eve este altceva ,o zeiță in dormitor ,am trăit momente Wow alaturi de ea , este ce trebuie ,te fute de îți tremură genunchii iar oralul ei este The Best ,practic îți fute pula cu gurița ei magica.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sa va povestesc o intamplare din viata unei dame de companie...

Dupa un oral de exceptie, asa cum Eve stie sa faca, "cu saliva si lacrimi", pune prezervativ si trecem la sex... anal, desigur! Eve e calare pe mine, cu fata spre mine (eu, ca de obicei, lenes, intins pe pat). Cand s-a infipt in pula (dupa ce a pus gel), incepe sa geama si sa ofteze... o intreb daca o doare si-i spun sa controleze ea penetrarea... cat de lent vrea. Zice OK, incepe mai lent... creste ritmul, ne sarutam, ma joc cu sanii ei... sexul e fenomenal, pula o simt ca paru'... dar nu ejaculez! La un moment dat zice "nu mai pot, hai sa schimbam pozitia!". Trecem in alta pozitie care mie-mi place: ea intinsa pe o parte, eu in genunchi, calare pe coapsa ei. Privelistea e super, unghiul de penetrare e perfect, iar eu sunt in extaz. Eu pompez in funduletz, ea geme, finalizez glorios! Dupa "decuplare", ia prezervativul si ma sterge cu servetele umede. Merge la baie si cand vine, aflu povestea: singurele prezervative ce le avea in casa erau cu striatii si cu un gel care duce la intarzierea ejacularii! WTF?!

Recunoaste ca nu a fost placut actul sexual, desi nu mi-a spus cand am intrebat! Striatile sunt pentru sporirea placerii la sex normal, nu sa te frece la anal...

Eu ma lamuresc de ce nu am ejaculat mai repede, asa cum ma "face" Eve de obicei... gelul, bata-l vina!

Cu toate impedimentele Eve a oferit sex de calitate... trageti voi concluziile!

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...