Sari la conținut

Tanara si neliniştită 0759 374 974


Postări Recomandate

Acum 57 minute, danp123 a spus:

Sa va povestesc o intamplare din viata unei dame de companie...

Dupa un oral de exceptie, asa cum Eve stie sa faca, "cu saliva si lacrimi", pune prezervativ si trecem la sex... anal, desigur! Eve e calare pe mine, cu fata spre mine (eu, ca de obicei, lenes, intins pe pat). Cand s-a infipt in pula (dupa ce a pus gel), incepe sa geama si sa ofteze... o intreb daca o doare si-i spun sa controleze ea penetrarea... cat de lent vrea. Zice OK, incepe mai lent... creste ritmul, ne sarutam, ma joc cu sanii ei... sexul e fenomenal, pula o simt ca paru'... dar nu ejaculez! La un moment dat zice "nu mai pot, hai sa schimbam pozitia!". Trecem in alta pozitie care mie-mi place: ea intinsa pe o parte, eu in genunchi, calare pe coapsa ei. Privelistea e super, unghiul de penetrare e perfect, iar eu sunt in extaz. Eu pompez in funduletz, ea geme, finalizez glorios! Dupa "decuplare", ia prezervativul si ma sterge cu servetele umede. Merge la baie si cand vine, aflu povestea: singurele prezervative ce le avea in casa erau cu striatii si cu un gel care duce la intarzierea ejacularii! WTF?!

Recunoaste ca nu a fost placut actul sexual, desi nu mi-a spus cand am intrebat! Striatile sunt pentru sporirea placerii la sex normal, nu sa te frece la anal...

Eu ma lamuresc de ce nu am ejaculat mai repede, asa cum ma "face" Eve de obicei... gelul, bata-l vina!

Cu toate impedimentele Eve a oferit sex de calitate... trageti voi concluziile!

Ce norocos sunt unii😜

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 hours ago, danp123 said:

... trageti voi concluziile!

Producătorii de prezervative sunt niște bărbați nemernici cu pula mică! 

  • Mersi 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
14 hours ago, costy7 said:

Ce norocos sunt unii😜

Hmm...😈

Hai sa recapitulam ! Tu esti cel care a spus ca nu vrei sa ma mai vizitezi,ba chiar ai fost si rautacios cu anumiti confutaciosi.🤭

*am vazut mesajele abia azi dimineata,nu esti blocat 😉

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
13 minutes ago, Crazygirl89 said:

Nu găsești deoarece nu am pus poze foarte des.😊

Cert este ca arat mai bine în realitate decât în poze 😜

*mi-au murit lăudătorii 🤣

Si c-o pula-n cur arati chiar superb! 😍😜

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, Crazygirl89 said:

Nu găsești deoarece nu am pus poze foarte des.😊

Cert este ca arat mai bine în realitate decât în poze 😜

*mi-au murit lăudătorii 🤣

Susțin!

Chiar arată mai bine în realitate decât în poze. Am și zis în recenzie:

On 3/15/2021 at 12:02 AM, Cozonac7 said:

Aspect - părerea mea este că arată cel puțin la fel de bine ca'n poze sau poate chiar o idee mai bine! 

Bet you didn't aspect this... *I'm alive!! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
33 minutes ago, Impartial said:

@Crazygirl89 ti-ai mai revizuit gândurile? Il primesti pe Cozonac...la 2 dușuri?🤣

Nu are vreo legătură una cu alta. 

Eu doar am susținut ceea ce a zis, nimic mai mult. E o realitate, care nu se schimbă indiferent de faptul că noi ne-am ciondănit... (Pe 2 dușuri)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 minutes ago, Cozonac7 said:

Nu are vreo legătură una cu alta. 

Eu doar am susținut ceea ce a zis, nimic mai mult. E o realitate, care nu se schimbă indiferent de faptul că noi ne-am ciondănit... (Pe 2 dușuri)

Nu m-am certat cu tine niciodată 😉

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
12 hours ago, AdRDS said:

Tot cu nasu in ass"u lu "sylvy saracie" esti ? Ii mai ceri la pachet fecale ? Zi mai costel din Cernateaz,nevastata stie ce fantezii ai ha???? .... taranoi putregait ce esti  !!!!

Cred ca ti-a stat în gât acest "Costel" de îl tot urmărești...sau fute pe vreo una la care tu nu ai acces.

*având în vedere ca nu va știu pe niciunul,balanța înclină spre tine ca fiind un țărănoi putregait,datorită limbajului folosit și datorită faptului că nu te priveste cum decurg întâlnirile celorlalți și ce fantezii au .

*cred cu tărie ca ești doar un parazit pe acest forum.

*în viata ta reala ,cred ca ești atât de invizibil încât nici nu te înjură lumea și te bagi aici în seama sa îți iei pule-n gură 😖 ...tristuț...

Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
Acum 2 ore, Crazygirl89 a spus:

Nu găsești deoarece nu am pus poze foarte des.😊

Cert este ca arat mai bine în realitate decât în poze 😜

*mi-au murit lăudătorii 🤣

Și eu sunt de acord Eve arată bine de tăt🤩🤩🤩 ,e buna in draci ,iar ca prestație ,nu am cuvinte ,nota 10 ,știe ce face și cum face 🤩🤩🤩

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
Acum 2 ore, Crazygirl89 a spus:

Cred ca ti-a stat în gât acest "Costel" de îl tot urmărești...sau fute pe vreo una la care tu nu ai acces.

*având în vedere ca nu va știu pe niciunul,balanța înclină spre tine ca fiind un țărănoi putregait,datorită limbajului folosit și datorită faptului că nu te priveste cum decurg întâlnirile celorlalți și ce fantezii au .

*cred cu tărie ca ești doar un parazit pe acest forum.

*în viata ta reala ,cred ca ești atât de invizibil încât nici nu te înjură lumea și te bagi aici în seama sa îți iei pule-n gură 😖 ...tristuț...

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 10.12.2021 la 21:00, noutm a spus:

Am fumat amandoi o tigara si mergem la joaca, joaca care mi-e mi-a pus foarte multe semne de intrebare fara raspuns de genul Cum este posibil? Oare visez? Oare mi se intampla mie? Cand sa scurs tot acest timp..... Eve, ti-am mai spus, iti spun si acum si iti voie repeta la infinit, ESTI DIVINA.

Ce draq tot fumati acolo?.... Vreau si eu dar o doza injumatatita. :)

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator noutm
Reputație: 0

Salutare tuturor,

Desi nu am mai intrat pe aici de o luna jumate, am decis ca inainte de a sterge acest cont definitiv, sa va las cateva vorbe chiar daca multi nu au simtit lipsa 🤣.

De data asta ma voi opri doar la a va transmite toate cele bune, multa bafta in tot ce va propuneti si distractie maxima. Nu am tinut si nu am pus la suflet rautatile nimanui, nu am fost cel mai corect (nu suntem perfecti), dar va multumesc tuturor pe acesta cale.

Pentru mine si sufletul meu a fost suficient 11 luni de forum, 8 haotice si 3 minunate.

Voi incheia prin a-ti multumi inca odata @Crazygirl89 pentru tot. Ce va fi de acum inainte doar dumnezeu poate sti(cum spui tu, timpul va decide). Iti reamintesc ca ai fost, esti si vei ramane cea mai minunata femeie pe care au cunoscut-o vreodata😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...