Sari la conținut

Tanara si neliniştită 0759 374 974


Postări Recomandate

Acum 3 ore, noutm a spus:

Salutare tuturor,

Desi nu am mai intrat pe aici de o luna jumate, am decis ca inainte de a sterge acest cont definitiv, sa va las cateva vorbe chiar daca multi nu au simtit lipsa 🤣.

De data asta ma voi opri doar la a va transmite toate cele bune, multa bafta in tot ce va propuneti si distractie maxima. Nu am tinut si nu am pus la suflet rautatile nimanui, nu am fost cel mai corect (nu suntem perfecti), dar va multumesc tuturor pe acesta cale.

Pentru mine si sufletul meu a fost suficient 11 luni de forum, 8 haotice si 3 minunate.

Voi incheia prin a-ti multumi inca odata @Crazygirl89 pentru tot. Ce va fi de acum inainte doar dumnezeu poate sti(cum spui tu, timpul va decide). Iti reamintesc ca ai fost, esti si vei ramane cea mai minunata femeie pe care au cunoscut-o vreodata😘😘😘

Sal colegul ,sper că nu te-ai hotărât să pleci și sa te înrolezi in armata Ucrainei🤔

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
6 hours ago, Guest noutm said:

Salutare tuturor,

Desi nu am mai intrat pe aici de o luna jumate, am decis ca inainte de a sterge acest cont definitiv, sa va las cateva vorbe chiar daca multi nu au simtit lipsa 🤣.

De data asta ma voi opri doar la a va transmite toate cele bune, multa bafta in tot ce va propuneti si distractie maxima. Nu am tinut si nu am pus la suflet rautatile nimanui, nu am fost cel mai corect (nu suntem perfecti), dar va multumesc tuturor pe acesta cale.

Pentru mine si sufletul meu a fost suficient 11 luni de forum, 8 haotice si 3 minunate.

Voi incheia prin a-ti multumi inca odata @Crazygirl89 pentru tot. Ce va fi de acum inainte doar dumnezeu poate sti(cum spui tu, timpul va decide). Iti reamintesc ca ai fost, esti si vei ramane cea mai minunata femeie pe care au cunoscut-o vreodata😘😘😘

Lasă că mai arunci tu vreun ochi pe aici ..

Nu e musai sa ai cont 😂😂😂

Sper sa cunoști tipe mai de Domane ajuta ! 🤭🥲

*timpul le rezolva pe toate 😉🤗😘

 

 

Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
1 oră în urmă, Crazygirl89 a spus:

Lasă că mai arunci tu vreun ochi pe aici ..

Nu e musai sa ai cont 😂😂😂

Sper sa cunoști tipe mai de Domane ajuta ! 🤭🥲

*timpul le rezolva pe toate 😉🤗😘

 

 

Eve ce faci și cum faci de ii bagi pe Unii in boală,le rupi coloana vertebrală,auci🤭🤭 ,nu ai milă ,se îndrăgostesc și pe urmă .... Ii lași așa 😁😁😁😁

Link spre comentariu
Acum 5 minute, Crazygirl89 a spus:

Hello futaciosilor ☺️

Va anunț ca nu mai sunt de găsit în orașul vostru 🙃

Le mulțumesc tuturor celor care mi-au trecut pragul .

Toate cele bune și spre sa nu ne mai auzim 🥰

 

Hm te măriți? Sau te lași de meserie🤔

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
6 minutes ago, costy7 said:

Hm te măriți? Sau te lași de meserie🤔

Cred că se mărită, oricum ar fii destui băieți numa de pe forum care ar lua-o de nevastă, așa-i? @Crazygirl89

Oricum cu ocazia asta îți doresc toate cele bune, ai fost o fată foarte de treabă 🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
7 minutes ago, alexandru976 said:

Cred că se mărită, oricum ar fii destui băieți numa de pe forum care ar lua-o de nevastă, așa-i? @Crazygirl89

Oricum cu ocazia asta îți doresc toate cele bune, ai fost o fată foarte de treabă 🤗

Hmm....destui 🤭

Te pup 🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Eu v-am spus din timp că am cerut-o de soție. 

Marile iubiri așa încep... Precum a noastră! @Crazygirl89, să fii sănătoasă. Iubită (după cum bine se vede) ești deja 

🥰🤗😇

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
40 minutes ago, Crazygirl89 said:

Îmi duc pizdulica în vacanță pe o perioada nedeterminata 🤪

Necazu' mare e ca pleaca si funduletzu' odata cu ea! 😜

  • Haha 4
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
Acum 4 ore, Crazygirl89 a spus:

Hello futaciosilor ☺️

Va anunț ca nu mai sunt de găsit în orașul vostru 🙃

Le mulțumesc tuturor celor care mi-au trecut pragul .

Toate cele bune și spre sa nu ne mai auzim 🥰

 

Ceau eu ati doresc tot binele  ,oricum ai ramas o amintite placuta  an acest oras cel putin pentru uni dintre noi dar din pacate an viata de zi cu zi tot ce ai frumos si bun putin dureaza, sper ca totusi te vei gandi si vei mai revenii an orasul nostru  🤗🤗🤗😋😋😋

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...