Sari la conținut

Tanara si neliniştită 0759 374 974


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 6 ore, noutm a spus:

 

Din cate înțeleg eu, ai doar o dorinta de a te colora gratis 🤣🤣🤣

Ups, nu trebuia sa zic asta🤣🤣🤣

Pai tu nu ai aceeasi dorinta? Daca vrei pe bani,de ce nu o faci ? :laugh2

Fara sa tin apararea nimanui, contributia ta ii doar pe topicul asta, ii rest ii aproape aceeasi ca si a lui.

Ca ai facut o pasiune ptr. Eve, ii mai mult decat evident,probabil de asta te-au si deranjat interventiile lui. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
6 hours ago, 22leon said:

Pai tu nu ai aceeasi dorinta? Daca vrei pe bani,de ce nu o faci ? :laugh2

Fara sa tin apararea nimanui, contributia ta ii doar pe topicul asta, ii rest ii aproape aceeasi ca si a lui.

Ca ai facut o pasiune ptr. Eve, ii mai mult decat evident,probabil de asta te-au si deranjat interventiile lui. 

Neata @22leon,

As dorii sa mutam discutia pe DG pentru a nu se mai comenta aici despre niste aberatii, poate ma ajuti ca ai atata experienta 😉

Incept prin a-ti spune ca apreciez dorinta ta de a fi Impartial, dar avem deja unu pe aici, drept urmare te intreb: ai terminat atacurile asupra lui @Cozonac7 (sau nu iti mai da satisfactia de a te certa cu el?) si te-ai apucat de unu incolor ?🤣🤣🤣

Ma voi stradui sa-ti raspund concis la fiecare nelamurire a ta: 

- daca aveam vre-o dorinta de a ma colora gratis asa cum tu spui, cred ca din martie si pana acum aveam suficient timp sa fiu si “haurit”(chiar daca nu am citit TCG, pentru a vedea ce culoare poti primi 🙃), dar nu-mi pasa ce culoare am (apropo “negru merge la orice” 🤣🤣🤣)

- eu nu dezvolt pasiuni( si daca ar fi asa, nu as face acest lucru aici), dar daca anumite postari ale mele te deranjeaza, iti pot spune …asta e… , nu de altceva, dar ne-am mai intersectat si am incercat sa-ti raspund elegant. Apropo, nu ma deranjat cu nimic comentul lui @Impartial, doar am incercat sa-i subliniez ca este cam disperat sa posteze, fara vre-o rautate, departe de mine acest lucru. Faptul ca el a interpretat gresit, nu mai este problema mea.

Va promit ca voi fi “cu minte” si voi face tot ce consider eu ca trebuie sa fac 😉(adica ce vreau, cum vreau si cand vreau 🤣🤣🤣)

 

Have fun guy’s!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 39 minute, noutm a spus:

Neata @22leon,

As dorii sa mutam discutia pe DG pentru a nu se mai comenta aici despre niste aberatii, poate ma ajuti ca ai atata experienta 😉

Incept prin a-ti spune ca apreciez dorinta ta de a fi Impartial, dar avem deja unu pe aici, drept urmare te intreb: ai terminat atacurile asupra lui @Cozonac7 (sau nu iti mai da satisfactia de a te certa cu el?) si te-ai apucat de unu incolor ?🤣🤣🤣

Ma voi stradui sa-ti raspund concis la fiecare nelamurire a ta: 

- daca aveam vre-o dorinta de a ma colora gratis asa cum tu spui, cred ca din martie si pana acum aveam suficient timp sa fiu si “haurit”(chiar daca nu am citit TCG, pentru a vedea ce culoare poti primi 🙃), dar nu-mi pasa ce culoare am (apropo “negru merge la orice” 🤣🤣🤣)

- eu nu dezvolt pasiuni( si daca ar fi asa, nu as face acest lucru aici), dar daca anumite postari ale mele te deranjeaza, iti pot spune …asta e… , nu de altceva, dar ne-am mai intersectat si am incercat sa-ti raspund elegant. Apropo, nu ma deranjat cu nimic comentul lui @Impartial, doar am incercat sa-i subliniez ca este cam disperat sa posteze, fara vre-o rautate, departe de mine acest lucru. Faptul ca el a interpretat gresit, nu mai este problema mea.

Va promit ca voi fi “cu minte” si voi face tot ce consider eu ca trebuie sa fac 😉(adica ce vreau, cum vreau si cand vreau 🤣🤣🤣)

 

Have fun guy’s!!!

Neața filosofu!😂

Se pare ca tie nici macar puful nu ti-a dat si nici laptic nu ai băut.

1."As dorii" -se scrie As dori

2.Incept? Ce inseamna?

3. "Vre-o" se scrie vreo (de doua ori)

4. "nu ma deranjat" se scrie nu m-a deranjat

Hai ti pup! BINGO!😂

PS: nu am facut decat ce am considerat prin aceste corecturi.😂 Cand înveți a scrie ne mai auzim. Dar dupa ce fac 200 de postari...😂

Astept sa facem trocul. Vreau lopatica. Dau la schimb o carte de gramatica.😂😂

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
41 minutes ago, Impartial said:

Neața filosofu!😂

Se pare ca tie nici macar puful nu ti-a dat si nici laptic nu ai băut.

1."As dorii" -se scrie As dori

2.Incept? Ce inseamna?

3. "Vre-o" se scrie vreo (de doua ori)

4. "nu ma deranjat" se scrie nu m-a deranjat

Hai ti pup! BINGO!😂

PS: nu am facut decat ce am considerat prin aceste corecturi.😂 Cand înveți a scrie ne mai auzim. Dar dupa ce fac 200 de postari...😂

Astept sa facem trocul. Vreau lopatica. Dau la schimb o carte de gramatica.😂😂

 

Stai linistit ca nu am nevoie, imi asum greșelile chiar daca trebuie sa fiu mai vigilent la petarda asta de telefon, sunt ale mele ca nu verific.

Nu ma mai pupa ca nu imi plac nici baietii nici bărbații (deci nu sunt bi, doar hetero)

Daca vrei sa facem trocul il accept ca sa fi si tu implinit in viata asta.

Apropo, tu te laudai ca esti filosof, nu eu🙃

Vezi ce gresi ai de schimbat ca mai ai putin 😉

Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
1 hour ago, Impartial said:

@noutmStai linistit, ca mi-am dat seama ca esti un tip ok. Mersi pentru ce ai scris la Eveline. Nu o sa scriu prea multe recenzii fiindcă sunt subiective. Distractie si tie!😉😊

Man, iti dadeam un like, dar nu pot 🤣.

Nu trebuie sa-mi multumesti (sti vb aia, de mersi e plin podul 🤣), am facut doar ce era normal sa fac😉

Recenziile vor fi intotdeauna interpretate diferit de fiecare(subiective, obiective, nu conteaza, scrie, este cel mai bine), dupa suporti si tu putina acreala, muie etc....🤣

Hai sa fie o zi buna pentru toti!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar

Ceau Eve sper ca tiai dat seama despre cine este vorba din discutia noastra de ieri si sper ca vei tine cont si de mine la anu pentru un MMF daca va fi sa fie. Eu ati doresc un an nou fericit multa dragoste si sanatate ,eu te rog sa nu te schimbi de dragul altora ramai asa cum esti ca esti bineeeeee🥂🤗🌹

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0

Eve îți doresc că anul 2022 sa fie cum nu a mai fost altul până acum ,sa ai parte de multa sănătate ,noroc cu carul ,bucurii nespuse .Sa nu te schimbi Never ,sa ramai așa cum ești tu CrazyGirl 😁😁,te pup 😘😘.Happy New Year!!!

Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0

Hello/ Buna/Ceau (jur ca nu stiu cum sa te salut, parca nimic nu este suficient)

Avand in vedere faptul ca ne apropiem cu pasi mari si repezi de noul AN, am decis sa nu raman dator si sa-ti comunict trairile pe care la am de fiecare data. Am vrut de mult sa scriu, dar da, aceeasi problema cu timpul.

Spuneam in urma cu cateva zile ca voi vorbi de 2 realitati, una am expus-o atunci, iar acum vreau sa vorbesc despre starea/realitatea pe care o treaiasc de fiecare data cand sunt lanaga tine.

Vreau sa-ti spun ca din toata experienta mea, nu am adutat in total ceea ce imi oferi tu atunci cand te vad. Cand ziceai ca ma aduci "la realitate", ma gandeam ca am luat eu foc din prea multa dorinta, dar acum cand am inceput sa te cunosc tot mai mult, vreau sa-ti spun ca nu vreau sa ma mai trezesc din aceasta "realitate". Este realitatea plina de pasiune, plina de emotie, plina de trairi intense, este, din punctul meu de vedere, tot ce isi poate dori cineva in viata asta. Momentele si trairile pe care le primesc de la tine sunt in momentul de fata sursa de energie care ma ajuta zilnic sa trec cu brio peste toate obstacolele, sunt dorinta de am mai trai inca o zi in pentru a beneficia de aceelesi simturi, totul este de fapt inreal pentru singura jumatate de neuron pe care il mai posed.

De fiecare data cand iti simt respiratia imi dai o doza de siguranta, de dorinta, fiecare atingere ma intarata la maxim, fiecare soapta ma excita la maxim, fiecare moment ma duce la extaz.

Am mai spus-o si o voi mai spune la infinit, nu o sa-mi ajunga toata viata pentru a-ti putea multumi.

Da stiu ca multi vor spune iar ca sunt disperat, alti ca sunt indragostit, alti ca sunt nebun etc (nu mai contrazic pe nimeni), nici nu mai confirm  si nici nu mai infirm, tu esti singura persoana care stie de fapt care este adevarul 😘😘😘

Momentan o sa inchei prin a-ti ura un AN NOU minunat din toate punctele de vedere, multa sanatate si tot binele din lume.

TE SARUT ca ultima data!😘😘😘😍

Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0
29 minutes ago, Impartial said:

Ma! Voi ati băut o sticlă de vin.😂

In vino veritas!

Hai noroc si La Multi Ani!

Salutare,

Ai fost aproape, numai ca nu sau aliniat astrele 🤣 si a ramas doar adevarul ca vinul sa baut 🤣🤣🤣

LA MULTI ANI!

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 15 minute, alexandru976 a spus:

ce nu inteleg eu e sa postezi pe profilul fetei gen La Multi Ani, sarbatori fericite, bla bla... pai plm nu era voba de discutii, despe, opinii, ? daca aveti feisbuc postati acolo oameni buni

Sunt urări adresate fetei ,scrise pe topicul ei, nu pe profilul ei. Îmi dai tu "feisbucul" Evei? 😁😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Glock17een
Reputație: 0
Acum 6 minute, costy7 a spus:

La multi ani Eve și multă sănătate,apropo te-am văzut la pro tv😅

Pe bune?Ce făcea? Arunca cu petarde după vecinii recalcitranți ? 😆😆😆

Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0

Eve ceau,ai inceput activitatea sau încă ești în vacanță si cei cu tine de ești așa Rece ,sau o fi din cauza vremii ăsteia 😁😁😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
9 minutes ago, CristianPoli said:

Eve ceau,ai inceput activitatea sau încă ești în vacanță si cei cu tine de ești așa Rece ,sau o fi din cauza vremii ăsteia 😁😁😁😁

Hello 😊

Sunt chiar fierbinte!😋😈

Din pacate zilele linistite,pline de momente frumoase s-au terminat deocamdata 🙃

Sunt in oras si eventual daca dadeai un mesaj ,aflai asta 😜

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
Acum 31 minute, Crazygirl89 a spus:

Hello 😊

Sunt chiar fierbinte!😋😈

Din pacate zilele linistite,pline de momente frumoase s-au terminat deocamdata 🙃

Sunt in oras si eventual daca dadeai un mesaj ,aflai asta 😜

 

Aoleuu,însemna că cineva te_a Supărat rău, rău de spui tu asta sau Love Is in The Air,de fapt  întotdeauna Dragostea plutește în aer😁😁😁😁🙈🙈🙈🙈

Link spre comentariu

Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
Acum 4 minute, danp123 a spus:

Nu-i mai dati "juniorului" idei... ca merge la ea si se alege cu arsuri... pe suflet!

Dane daca merge Lucas  la Eve îl maninca cu fulgi cu tot,nu_l vad prea bine😁😁😁😁,numai doarme o săptămână😁😁😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...