Sari la conținut

Anabella/0️⃣7️⃣9️⃣0️⃣3️⃣8️⃣4️⃣3️⃣3️⃣7️⃣/❤️


Postări Recomandate

Acum 23 minute, anabella96 a spus:

O unghie mi-se rupsese 😬

Mi-am dat seama, dar se vede foarte urât. Nuștiu dacă-s unghiile tale sau puse, dar dacă sunt puse, e oribil, nuștiu cum puteți sta așa.
Se mai rup unghii și la băieți, nu asta e problema, și eu am pățit. Deobicei se rup când sunt prea mari și faci multă treabă.
Dar aveam o colegă care avea o unnghie lungă, și restu 4 ale ei scurte, dar ea le avea puse. Mi se pare penibil să stai cu una așa, și restul invers (aici nu vorbesc de tine, că nuștiu cum le ai), dar la ea erau puse...
Sau mai sunt alea de au tăiate unghiile din carne de au juma de cm, dar ele își pun unghii de 10 cm, și când li se rupe e discrepanță.

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.09.2021 la 14:03, incepator2 a spus:

Mi-am dat seama, dar se vede foarte urât. Nuștiu dacă-s unghiile tale sau puse, dar dacă sunt puse, e oribil, nuștiu cum puteți sta așa.
Se mai rup unghii și la băieți, nu asta e problema, și eu am pățit. Deobicei se rup când sunt prea mari și faci multă treabă.
Dar aveam o colegă care avea o unnghie lungă, și restu 4 ale ei scurte, dar ea le avea puse. Mi se pare penibil să stai cu una așa, și restul invers (aici nu vorbesc de tine, că nuștiu cum le ai), dar la ea erau puse...
Sau mai sunt alea de au tăiate unghiile din carne de au juma de cm, dar ele își pun unghii de 10 cm, și când li se rupe e discrepanță.

Am stat câteva zile așa, nu aveam timp sa îmi fac programare la salon. Dar acum le am făcute, de obicei nu stau așa. Cine ma cunoaște, știe 🤷🏼‍♀️
 

84DAB9DE-8EB5-4492-91E8-63C529B5F351.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...