Sari la conținut

Maseuză matură - zona Alverna - 0748956234


Postări Recomandate

  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

Bine v-am regăsit.

 

Doamna cu numărul de mai sus (0748956234), s-a reîntors la muncă, în tară de ceva vreme.

Are o altă locație, este lângă Alverna SPA, în Gheorgheni.

Tariful comunicat telefonic - 80 lei, dar la fața locului am plătit fără ezitare - 100 lei.

Masajul medical bine executat, aproape o oră, cu atenție la fiecare muschiuleț, din cap până în picioare. Nota: 9 spre 10.

Masajul finalizator - bun și ăsta, tehnică interesantă, cu 2 mâini și oareșce pasiune. Nota: 8 / 9.

Eu am revăzut-o cu plăcere, a meritat efortul și plata.

Când o sunați, să nu cereți masaj cu finalizare, ea va sugera asta la fața locului. Dă mult din gură la telefon și la locul faptei, lăsați după ea.

Recomand.

ps. este o doamnă matură, pe la vreo 50 și avea o poză pe undeva pe OLX sau publi24, este reală.

 

later edit. am scris povestioara aici, în topicul de mai jos, dar cred că doamna merită un topic separat, așa că se poate șterge postarea inițială de dincolo. Se pare că va activa o perioadă prin țară.

 Mersi. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 01.03.2021 la 9:28, boy-boy a spus:

Arata bine doamna? 

altu 2 a pus un link spre OLX. Aia e doamna. Arata fix cum arata o femeie la varsta ei. Manechinele sunt la alte saloane.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 28.02.2021 la 18:12, sicanu a spus:

Am vorbit cu doamna și la 100 lei masajul terapeutic și o finalizare, te lasă și sa o atingi dar în limitele bunului-simț. 

80 lei este tariful doamnei, asta spune si telefonic... dar, normal... cred ca toti clientii lasa 100 lei dupa finalizare. Nu stiu cine umbla cu o bancnota de  50 + alte 3 de 10.

Sau cei care au 100 lei, asteapta rest. E aiurea. Mai ales daca esti multumit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 20 ore, dacul_liber a spus:

Vorbit cu dna acuma de 10-15 minute , a spus la telefon ca face doar masaj terapeutic fara "alte artificii".  "masaj masaj" :)) 

Face şi masajul intim... ți-o lustruieşte până termini, stai flexat şi programează-te dacă prinzi loc. Doamna nu o să spună telefonic aceste detalii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 6 ore, cuplu84 a spus:

Întrebare stupidă. Chiar daca nu te înțelegi inainte pt finalizare, masajul se desfășoară nud?  In sensul că îți zice sa te dezbraci de tot sau sa ramai in boxeri?

Îți spune să te dezbraci DE TOT, îți preia hainele şi le pune deoparte, să te poți relaxa şi intinde GOL pe masa de masaj. Te pui cu burta-n spre tavan prima dată, apoi îți spune ea când să te întorci cu curu-n sus... continuă masajul, apoi trece la bucuțe, la partea intimă... te întorci cu scula-n sus şi te rezolva.

Altă întrebare...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 3 ore, mariandumitrumd a spus:

Eu sincer nu va înțeleg cum puteți merge pentru finalizare la așa ceva...

Pentru câțiva lei in plus puteți să fiți cu o fata drăguță, tânără. Eu nu as merge la cineva care arată ca bunica nici să mă plătească.

Unii dintre noi, ăştia mai boşorogi care avem bunici de 90 - 100 de ani, poate avem nevoie şi de câte-un masaj terapeutic / medical, nu doar de un frecat de pulă.

Iar dacă tu ai bunică de 45-50 de ani, probabil eşti de grădiniță sau creşă.

Oricum, gusturile, alegerea şi preferințele fiecăruia dintre cei care suntem p'aci, NU SE DISCUTĂ! Aici discutăm despre altceva.

Baftă!

  • Like 4
Link spre comentariu

Are pe undeva dreptate Mariandumitru. La 100 lei gasesti tipe de 19-25 ani pe care le si poti fute. Dar hai sa zicem ca asa are careva gusturile, nimic de spus. Dar ce chiar nu inteleg, de ce sa-i mai dai si 20 lei in plus? Femeia cere 80 si cu asta e deja bine platita.

Link spre comentariu
Vizitator lucio19
Reputație: 0

Salut colegi, 

Actiunea se intampla la ea acasa sau e salon?

Si.. credeti ca dupa mai multe sedinte ar fi loc de mai mult? Am eu un fetish mai bizar, don’t judge .

Uu

spor la futat 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 28.03.2021 la 23:22, lucio19 a spus:

Salut colegi, 

Actiunea se intampla la ea acasa sau e salon?

Si.. credeti ca dupa mai multe sedinte ar fi loc de mai mult? Am eu un fetish mai bizar, don’t judge .

Uu

spor la futat 

La locația ei, desigur. Gheorgheni - Zona Alverna.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

Pentru amatorii de masaj cu o matura + handjob, doamna s-a repatriat și și-a reluat activitatea.

Probabil am mai scris-o și eu și alții .. atentie la discuția telefonică și la fata locului. Nu fiți bădărani dacă vreți să primiți ceva.

Spor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...