Sari la conținut

Tania 0768759274


Vizitator Tania__04

Postări Recomandate

Vizitator Tania__04
Reputație: 0

Buna băieți ma numesc Tania am 22 de ani sunt o tipa brunetă cu un corp slim,trasaturi frumoase imi place sa ofer clipe de neuitat nu folosesc poze false .

Pentru mai multe detalii ma puteți contacta la numarul:

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:Satu Mare

Arata o poza si cu sânii iar daca iti afișezi un anunț pe site mi se pare normal sa faci si o detaliere a serviciilor. Mulțumim anticipat ai tai viitori clienți.... Vrem transparenta 

Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 9 minute, immortality a spus:

deja esti bomba si peste celalta zdreanta cu numele de scena tanya adusa din minele din Vulcan cu japca la 16 ani de catre interlopii din Petrila 🤣

Imi pare rau , nu stiu despre cine vorbesti.  Cred ca ma confunzi. Sunt din Bacău , noua ÎN București! Te pup

Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0

Buna dragul meu, sunt noua in oras ! Umedă si fierbinte dedicată tie si dorințelor tale ! Locație curata!   Ofer servicii de neuitat, diferite poziții, Finalizare corporală! 200 30 min 
300 1h . Ofer un oral umed si apasat protejat sau neprotejat ( depinde de igiena clientului) si sex normal protejat ♡ . Dacă vrei sa mi simti pasarica umedă nu ezita sa mi faci o vizită !

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
1 oră în urmă, Tania__04 a spus:

Buna dragul meu, sunt noua in oras ! Umedă si fierbinte dedicată tie si dorințelor tale ! Locație curata!   Ofer servicii de neuitat, diferite poziții, Finalizare corporală! 200 30 min 
300 1h . Ofer un oral umed si apasat protejat sau neprotejat ( depinde de igiena clientului) si sex normal protejat ♡ . Dacă vrei sa mi simti pasarica umedă nu ezita sa mi faci o vizită !

Unde ai activat? Ceva recenzii sa vedem ? 🙋‍♂️🤷‍♂️

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, Tania__04 a spus:

Buna dragul meu, sunt noua in oras ! Umedă si fierbinte dedicată tie si dorințelor tale ! Locație curata!   Ofer servicii de neuitat, diferite poziții, Finalizare corporală! 200 30 min 
300 1h . Ofer un oral umed si apasat protejat sau neprotejat ( depinde de igiena clientului) si sex normal protejat ♡ . Dacă vrei sa mi simti pasarica umedă nu ezita sa mi faci o vizită !

Eu cand aud “ofer servicii de neuitat”, de fapt este exact opusul, dar sa nu fiu carcotas, asteptam recenzii, sa nu speriem caprioara. Te fut Tania sa iti sara chilotii pe lustra! 😊

  • Like 3
  • Haha 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, laury a spus:

Eu cand aud “ofer servicii de neuitat”, de fapt este exact opusul, dar sa nu fiu carcotas, asteptam recenzii, sa nu speriem caprioara. Te fut Tania sa iti sara chilotii pe lustra! 😊

Depinde laury de cum interpretezi. Și o experiență proastă sau oribilă se încadrează tot la "de neuitat" 😂😂😂

  • Like 3
  • Haha 3
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 5 minute, laury a spus:

Eu cand aud “ofer servicii de neuitat”, de fapt este exact opusul, dar sa nu fiu carcotas, asteptam recenzii, sa nu speriem caprioara. Te fut Tania sa iti sara chilotii pe lustra! 😊

Poate fi de neuitat și pe opus😉

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...