Sari la conținut

Tania 0768759274


Vizitator Tania__04

Postări Recomandate

Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 2 ore, kasparian a spus:

Bine ai venit, Tania! Pozele arată foarte bine, dar pentru a ne face o idee mai realistă, poți să ne spui și ce înălțime ai?

1.60 bby .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu programul liber la o ora târzie, și fără multe opțiuni, am zis sa încerc la domnisoara Tania. Mi-a răspuns m-a îndrumat către locație, ultracentrală, foarte curat, prosoape curate la discreție. 

Tania, o făptură la 1.60 super slim, super frumușică, căprioară tânără și energică.

Ieșit de la duș (4-5 geluri, apă caldă) intrat in camera de ostilități. Săruturi pasionale ca și cum eram cu gagica din liceu, apoi oral cu abnegație cu tente de deep, cu atenție maximă la împrejurimi. Mutat în pat LOT bestial cu implicare din partea ei de a scos untul din mine, trecut la caprita finalizat în balonas.

Ne-am mai sărutat un pic am mai glumit  mi-am luat rămas bun.

 

ON - 9,5 

NP - 9 implicata săruturi, gemete, a fost cu mine acolo tot timpul

GFE - 10+ poate am fost eu norocos idk

D2D 57 min ... achitat 300 ron pt o ora, stat doar o finalizare pt ca la mine durează ceva și de a2a  oricum nu ma mai simțeam apt.

 

Tanya e căprioară tânără, frumusica, naturala, plina de energie ... o surpriza placuta. 

  • Like 4
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 4 ore, marco2k a spus:

Cu programul liber la o ora târzie, și fără multe opțiuni, am zis sa încerc la domnisoara Tania. Mi-a răspuns m-a îndrumat către locație, ultracentrală, foarte curat, prosoape curate la discreție. 

Tania, o făptură la 1.60 super slim, super frumușică, căprioară tânără și energică.

Ieșit de la duș (4-5 geluri, apă caldă) intrat in camera de ostilități. Săruturi pasionale ca și cum eram cu gagica din liceu, apoi oral cu abnegație cu tente de deep, cu atenție maximă la împrejurimi. Mutat în pat LOT bestial cu implicare din partea ei de a scos untul din mine, trecut la caprita finalizat în balonas.

Ne-am mai sărutat un pic am mai glumit  mi-am luat rămas bun.

 

ON - 9,5 

NP - 9 implicata săruturi, gemete, a fost cu mine acolo tot timpul

GFE - 10+ poate am fost eu norocos idk

D2D 57 min ... achitat 300 ron pt o ora, stat doar o finalizare pt ca la mine durează ceva și de a2a  oricum nu ma mai simțeam apt.

 

Tanya e căprioară tânără, frumusica, naturala, plina de energie ... o surpriza placuta. 

👅👅👅❤  astept sa revii  futaciosul meu

Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 13 ore, kasparian a spus:

Bine ai venit, Tania! Pozele arată foarte bine, dar pentru a ne face o idee mai realistă, poți să ne spui și ce înălțime ai?

1.60 dragul  meu  ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare colegi.

Astăzi am vizitat-o pe Tania, o fata super deschisă și comunicativa.

Programarea a fost făcută prin whatsapp, și in cazul meu a fost din scurt! Dar domnișoara a fost foarte intelegatoare și a înțeles ca întârzii.

Locația este super! Totul pus la punct!

Gazdele(și aici fac referire și la jessyk01, cei care vor ceva hard-rock o recomand!) sunt de nota 10+! 

Am stat de vorba ca și cum ne Cunoșteam de x ani! Te servesc cu apa sau suc, etc.

Dar fără supărare jessyk01, Tania este pe gustul meu! O fata de aproximativ 23 de primăveri la 1,60m și aproximativ 45kg!

Nu prea le am eu cu prescurtările dar se pricepe bine pentru o începătoare!

Într-adevăr mai are de lucrat la oral! Se ajuta de mâna și nu este foarte adânc. 

Una peste alta fata pentru mine e exact ce trebuie! Gusturile nu se discuta. 

Eu unul o voi mai vizita pe Tania, mi a plăcut foarte mult comportamentul, pe mine m a surprins, am avut senzația ca sunt cu o iubita! 

Tania sper sa nu te schimbi! 

Eu unul o recomand, ca doar nu o pot păstra doar pentru mine😉.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 12 ore, Miti87 a spus:

Salutare colegi.

Astăzi am vizitat-o pe Tania, o fata super deschisă și comunicativa.

Programarea a fost făcută prin whatsapp, și in cazul meu a fost din scurt! Dar domnișoara a fost foarte intelegatoare și a înțeles ca întârzii.

Locația este super! Totul pus la punct!

Gazdele(și aici fac referire și la jessyk01, cei care vor ceva hard-rock o recomand!) sunt de nota 10+! 

Am stat de vorba ca și cum ne Cunoșteam de x ani! Te servesc cu apa sau suc, etc.

Dar fără supărare jessyk01, Tania este pe gustul meu! O fata de aproximativ 23 de primăveri la 1,60m și aproximativ 45kg!

Nu prea le am eu cu prescurtările dar se pricepe bine pentru o începătoare!

Într-adevăr mai are de lucrat la oral! Se ajuta de mâna și nu este foarte adânc. 

Una peste alta fata pentru mine e exact ce trebuie! Gusturile nu se discuta. 

Eu unul o voi mai vizita pe Tania, mi a plăcut foarte mult comportamentul, pe mine m a surprins, am avut senzația ca sunt cu o iubita! 

Tania sper sa nu te schimbi! 

Eu unul o recomand, ca doar nu o pot păstra doar pentru mine😉.

👅👅👅

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 16 ore, Miti87 a spus:

Salutare colegi.

Astăzi am vizitat-o pe Tania, o fata super deschisă și comunicativa.

Programarea a fost făcută prin whatsapp, și in cazul meu a fost din scurt! Dar domnișoara a fost foarte intelegatoare și a înțeles ca întârzii.

Locația este super! Totul pus la punct!

Gazdele(și aici fac referire și la jessyk01, cei care vor ceva hard-rock o recomand!) sunt de nota 10+! 

Am stat de vorba ca și cum ne Cunoșteam de x ani! Te servesc cu apa sau suc, etc.

Dar fără supărare jessyk01, Tania este pe gustul meu! O fata de aproximativ 23 de primăveri la 1,60m și aproximativ 45kg!

Nu prea le am eu cu prescurtările dar se pricepe bine pentru o începătoare!

Într-adevăr mai are de lucrat la oral! Se ajuta de mâna și nu este foarte adânc. 

Una peste alta fata pentru mine e exact ce trebuie! Gusturile nu se discuta. 

Eu unul o voi mai vizita pe Tania, mi a plăcut foarte mult comportamentul, pe mine m a surprins, am avut senzația ca sunt cu o iubita! 

Tania sper sa nu te schimbi! 

Eu unul o recomand, ca doar nu o pot păstra doar pentru mine😉.

N ai pomenit nimic de păsărica ei umeda,pesemne ca se uscase intre timp

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...