Sari la conținut

Tania 0768759274


Vizitator Tania__04

Postări Recomandate

Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 23 minute, spartanus a spus:

Tare ești Tania în texte. Dacă și asa te fugi, esti bestiala. 

Mă fut bine rauu❤ te astept 😍

Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0

Miniona ta fierbinte abia așteaptă să te simta tot în ea! Sa te simta pana n stomac 😍😍! Fă-ți o programare! Vreau sa te fac să te simti bine Bby! 

Link spre comentariu

Va salut domnilor, domnitza,

 

Am vizitat aceasta faptura, si sincer nu ma asteptam sa fie atat de prietenoasa si draguta.

Tania este slim ca si constitutie, insa este frumos proportionata si draguta la chip.

Eu fiind adeptul femeilor curvy, pot spune ca mi-a placut foarte mult, desi nu era genul meu.

Implicarea ei in absolut tot, de la primire, discutia de la tigara, activitatile de entertainment si pana la plecare, arata o maturitate in ceea ce face, in ciuda varstei de doar 20 de ani.

All in all, Tania este o fata extrem de placuta, joviala si atenta la tine.

 

Merci Tani!

Spor domnilor - dati "talpa", pentru ca merita :D

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 7 minute, alexdrag a spus:

Va salut domnilor, domnitza,

 

Am vizitat aceasta faptura, si sincer nu ma asteptam sa fie atat de prietenoasa si draguta.

Tania este slim ca si constitutie, insa este frumos proportionata si draguta la chip.

Eu fiind adeptul femeilor curvy, pot spune ca mi-a placut foarte mult, desi nu era genul meu.

Implicarea ei in absolut tot, de la primire, discutia de la tigara, activitatile de entertainment si pana la plecare, arata o maturitate in ceea ce face, in ciuda varstei de doar 20 de ani.

All in all, Tania este o fata extrem de placuta, joviala si atenta la tine.

 

Merci Tani!

Spor domnilor - dati "talpa", pentru ca merita :D

 22 bby 😒😒❤ te astept sa revii  👅😍👅👅

Link spre comentariu

Salutare.

Am fost la cele doua domnisoare in seara asta. M-am dus pentru Tania si am intrat si cu Jessyka dupa ce am vazut-o suparata acolo intr-un colt pe canapea :P Acum, Tania e o pustoaica de vreo 20ish de ani, frumusica, pe la 1.62 pe acolo, f bine proportionata, suuuuuper lipicioasa si joviala. M-am simtit excelent cu Tania, la un momentat dat a intrat si Jessyka (versata, tunata, ce vreti voi, piesa) care impreuna cu Tania au facut un duet mortal. Recomand cum vreti voi, doar Tania, Jessyka sau marele duet. Foarte primitoare, prietenoase, Tania e vorbareata si pupacioasa rau, foarte naturala si plina de energie, m-au servit cu apa, am stat la 2 tigari cu ele, caterinci, povesti foarte ok m-am simtit, zau. Locatia f buna, ultracentrala (atentie la parcari ca nu prea sunt) apartamentul curat, dotat, totul in regula.

 

Biletul 300 + 300, una din cele mai bune investitii in dezvoltare personala pe luna asta :).

Sincer, recomand asa cu jumate de gura sa nu se duca vorba, dar chiar a meritat. Revin in curand.

Talpa talpa :))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 3 minute, focusrite a spus:

Salutare.

Am fost la cele doua domnisoare in seara asta. M-am dus pentru Tania si am intrat si cu Jessyka dupa ce am vazut-o suparata acolo intr-un colt pe canapea :P Acum, Tania e o pustoaica de vreo 20ish de ani, frumusica, pe la 1.62 pe acolo, f bine proportionata, suuuuuper lipicioasa si joviala. M-am simtit excelent cu Tania, la un momentat dat a intrat si Jessyka (versata, tunata, ce vreti voi, piesa) care impreuna cu Tania au facut un duet mortal. Recomand cum vreti voi, doar Tania, Jessyka sau marele duet. Foarte primitoare, prietenoase, Tania e vorbareata si pupacioasa rau, foarte naturala si plina de energie, m-au servit cu apa, am stat la 2 tigari cu ele, caterinci, povesti foarte ok m-am simtit, zau. Locatia f buna, ultracentrala (atentie la parcari ca nu prea sunt) apartamentul curat, dotat, totul in regula.

 

Biletul 300 + 300, una din cele mai bune investitii in dezvoltare personala pe luna asta :).

Sincer, recomand asa cu jumate de gura sa nu se duca vorba, dar chiar a meritat. Revin in curand.

Talpa talpa :))

Te pupam dulce bby ❤❤❤

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Am vizitat o, cu ce sa incep? Lipicioasa, se freaca de tn de cand intri in apartament, a oferit cv de hidratat, nu cunosc daca a facut duş dupa client, sau a folosit servetele umede pt improspatare cum a fost la finalul intalnirii cu mn...niciun miros suspect, nu am fost atras de cunni,  doar parul cu miros de tigara.Domnisoara ca la 22 ani miniona, cu forme frumoase ale corpului, sani adolescentini, pasa cu labii mai proeminente, 8.5, la fața simpatica, 8. Oral 6 mai are de lucru, ce o salta este normalul 8, care pare sa l traiasca, nu neaparat dupa gemete, care nu pot sa mi dau s3ama cat de false sunt, dar in timpul actului te trage in ea si te ţine in brate, isi freaca clitorisul in timpul normalului, la mn nu a fost umezire naturala 100%, a folosit si durex.In schimb dezinvolta, naturala, vorbareata, dar in opinia mea subiectiva, ovepriced la 200 lei finalizarea

Locatia ok, o imparte cu Jesica 

  • Like 4
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...