Sari la conținut

Tania 0768759274


Vizitator Tania__04

Postări Recomandate

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
La 07.05.2021 la 9:50, Tania__04 a spus:

👅🖤💭

IMG-20210507-WA0000.jpg

Mmm súper as vrea sa vad si eu pasarica ta ajung in agusut in romania cred  ca ai labiile mari daca se poate sa lasi o poza cu ia pup jos😘😘

Link spre comentariu

Dragi amatori de finețuri,

Am avut plăcerea de a merge la Tania, pe scurt, pentru cei care nu vor lux de detalii, recomand cu caldura
 

Pe lung, avem următoarele:

Locatie: 10, zona centrală și ușor accesibila cu mașina, locuri de parcare se găsesc; apartamentul perfect pentru așa ceva, renovat, curat și toate cele.

Băutura din partea casei, chit Chat de rigoare si o ideală tranziție spre acțiune. 
 

GFE: 9,5 fiindcă 10 e al profesorului, nimic de reproșat, primire călduroasă și pe buna dispoziție, se alinta, îți vine in poală si tot ce trebuie astfel încât experiența sa fie ca la carte.

 

ON: 10, orice calificativ este subiectiv dar a fost fix stilul pe care îl prefer, desigur bifata și recurenta solicitare de pe forum, anume “atenția la sateliți” (de menționat ca din propria ei inițiativa)
 

NP: 9, din considerente personale n-am apucat sa ma bucur foarte mult de el, dar sunt convins ca tinde spre 10 dacă are cu cine. Posteriorul mic și bine modelat vă va delecta vizual in timp ce va delectați sensorial ciocanul. 
 

Alte mențiuni demne de împărtășit sunt faptul ca nu te simți presat de timp, totul decurge fix cum ar trebui si nu este portar la intrare. 

Optat pentru 30 min, “halatul” 200 RON.

Long story Short, pe aceasta cale vreau sa ii mulțumesc Taniei, rămâi voioasa și jovială, dar și sa recomand colegilor din branșa sa nu rateze aceasta ocazie. 
 

La ciocane înainte, flăcăi!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 10 ore, Baiazid94 a spus:

Dragi amatori de finețuri,

Am avut plăcerea de a merge la Tania, pe scurt, pentru cei care nu vor lux de detalii, recomand cu caldura
 

Pe lung, avem următoarele:

Locatie: 10, zona centrală și ușor accesibila cu mașina, locuri de parcare se găsesc; apartamentul perfect pentru așa ceva, renovat, curat și toate cele.

Băutura din partea casei, chit Chat de rigoare si o ideală tranziție spre acțiune. 
 

GFE: 9,5 fiindcă 10 e al profesorului, nimic de reproșat, primire călduroasă și pe buna dispoziție, se alinta, îți vine in poală si tot ce trebuie astfel încât experiența sa fie ca la carte.

 

ON: 10, orice calificativ este subiectiv dar a fost fix stilul pe care îl prefer, desigur bifata și recurenta solicitare de pe forum, anume “atenția la sateliți” (de menționat ca din propria ei inițiativa)
 

NP: 9, din considerente personale n-am apucat sa ma bucur foarte mult de el, dar sunt convins ca tinde spre 10 dacă are cu cine. Posteriorul mic și bine modelat vă va delecta vizual in timp ce va delectați sensorial ciocanul. 
 

Alte mențiuni demne de împărtășit sunt faptul ca nu te simți presat de timp, totul decurge fix cum ar trebui si nu este portar la intrare. 

Optat pentru 30 min, “halatul” 200 RON.

Long story Short, pe aceasta cale vreau sa ii mulțumesc Taniei, rămâi voioasa și jovială, dar și sa recomand colegilor din branșa sa nu rateze aceasta ocazie. 
 

La ciocane înainte, flăcăi!

🤣👅te pup 

Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 5 ore, Florin_23 a spus:

Stau sa ți dau mesaj pe wapp sa te întreb în ce zona ai locația...Dmn 🤦🏻‍♂️😂😂

Vis a vis de piata victoriei 😃

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...