Sari la conținut

Tania 0768759274


Vizitator Tania__04

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Trecut ieri pe la Tania, profitand ca eram relativ aproape de locatia ei. Si bine am facut.

 

Locatie: aproape de Piata Victoriei, se gasesc si locuri de parcare pe stradutele de langa. Locatia curata, frumos amenajata, cu o oglinda mare si un pat care nu isi plange viata atunci cand te urci in el. Mai multe geluri de dus la baie, prosop curat, all good.

 

Aspect: nu sunt neaparat un fan al fetelor skinny, dar cu Tania nu stiam cum sa termin mai repede cu dusul. Frumoasa si la fata, un cur cu care se lipeste de tine si niste sani care se imbina perfect cu intreg corpul. 11/10 ca daca o vedeam pe strada imi faceam negru pe suflet ca nu mi-a iesit in cale in alt context 😒

 

GFE: cred ca este punctul forte al Taniei, iti lasa impresia din primele momente ca va cunoasteti de mult timp. Chiar mi-a trecut prin cap clasica ”oare de unde o stiu pe fata asta” 😂. Daca o aveam colega de facultate, un curs nu mai ratam. Faceam si master :))

 

Oral: umed, cu atentie la sateliti, priviri perverse si toate cele. Nu stiu daca face si DT, la mine oricum e mai greu din cauza marimii. Asadar, cum v-a fost norocul sau ghinionul la inceputul vietii 😆

 

Normal: se implica, te trage in ea, se misca foarte bine in lady on top. E cu tine acolo, pare sa ii si placa si nu da sign out din camera in timp ce v-o trageti, asa cum se mai poate intampla in meseria asta.

 

Igiena: niciun miros suspect, manichiura-pedichiura la locul lor, un zece cu felicitari.

 

Halatul: 300 leones pentru o ora

 

De revenit? Cu siguranta, mi-am promis deja revansa. Tania va ajunge la top, iar din punct de vedere al GFE-ului pe care il ofera este deja acolo. O surpriza placuta, felicitarile mele si take care pana ne revedem 😘

 

Ciocane tari s-aveti!

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
La 22.06.2021 la 12:50, snatch a spus:

Trecut ieri pe la Tania, profitand ca eram relativ aproape de locatia ei. Si bine am facut.

 

Locatie: aproape de Piata Victoriei, se gasesc si locuri de parcare pe stradutele de langa. Locatia curata, frumos amenajata, cu o oglinda mare si un pat care nu isi plange viata atunci cand te urci in el. Mai multe geluri de dus la baie, prosop curat, all good.

 

Aspect: nu sunt neaparat un fan al fetelor skinny, dar cu Tania nu stiam cum sa termin mai repede cu dusul. Frumoasa si la fata, un cur cu care se lipeste de tine si niste sani care se imbina perfect cu intreg corpul. 11/10 ca daca o vedeam pe strada imi faceam negru pe suflet ca nu mi-a iesit in cale in alt context 😒

 

GFE: cred ca este punctul forte al Taniei, iti lasa impresia din primele momente ca va cunoasteti de mult timp. Chiar mi-a trecut prin cap clasica ”oare de unde o stiu pe fata asta” 😂. Daca o aveam colega de facultate, un curs nu mai ratam. Faceam si master :))

 

Oral: umed, cu atentie la sateliti, priviri perverse si toate cele. Nu stiu daca face si DT, la mine oricum e mai greu din cauza marimii. Asadar, cum v-a fost norocul sau ghinionul la inceputul vietii 😆

 

Normal: se implica, te trage in ea, se misca foarte bine in lady on top. E cu tine acolo, pare sa ii si placa si nu da sign out din camera in timp ce v-o trageti, asa cum se mai poate intampla in meseria asta.

 

Igiena: niciun miros suspect, manichiura-pedichiura la locul lor, un zece cu felicitari.

 

Halatul: 300 leones pentru o ora

 

De revenit? Cu siguranta, mi-am promis deja revansa. Tania va ajunge la top, iar din punct de vedere al GFE-ului pe care il ofera este deja acolo. O surpriza placuta, felicitarile mele si take care pana ne revedem 😘

 

Ciocane tari s-aveti!

Mulțumesc frumos 😍

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 6/22/2021 at 11:07 AM, Tania__04 said:

Te aștept la mine in pat 😽

Vreau sa dau ochii peste cap 🙄

Sa îți zic ca nu m am saturat 😍

 

Ești micuță și finuță,

Și îți place tare-n puță.

Curulețul tău bombat,

Tre’ să fie penetrat,

Și să strigi in gura mare,

’Fute-mă din picioare’ ☺️😅

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 12 ore, passenger99y a spus:

ai un nr de telefon?  merci, trec si eu in vizita! 

Îl am in anunț ! 0768759274

Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 11 ore, savui a spus:

Ești micuță și finuță,

Și îți place tare-n puță.

Curulețul tău bombat,

Tre’ să fie penetrat,

Și să strigi in gura mare,

’Fute-mă din picioare’ ☺️😅

 

Și apoi sa ma pun capra 

sa mi.l bagi încă odată 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
12 minutes ago, Tania__04 said:

Și apoi sa ma pun capra 

sa mi.l bagi încă odată 😂

Înc-o dată, înc-o dată,

Încercăm și cealaltă poartă?

C-ai un funduleț bombat,

Ce merită penetrat ☺️😅

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...