Sari la conținut

Tania 0768759274


Vizitator Tania__04

Postări Recomandate

Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 38 minute, il pupparo a spus:

La ce cur beton are Tania , ce rost mai au cuvintele ? Mai degraba este o invitatie frumos formulata.

P.S. Abia astept s-o cunosc si eu pe Tania. 

Te pup 😼👅

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, am vizitat-o ieri si a fost foarte bine. Locatia undeva pe Strada Popa Tatu. Nu am intrebat dar cred ca sta singura. Modalitate de contact Whatsapp, numarul din titlu, programare rapida si fara probleme. Cand mi-a deschis usa (bineinteles semi-ascunsa) am avut placerea sa descopar genul acela de fata pe care ti-ai dori sa o ai ca vecina de bloc. 
Despre ea pot sa va spun ca este o fata frumoasa, glumeata, a zis cineva ca e vorbareata, deloc deranjant pentru mine.
 Daca o vezi pe strada sigur o remarci. Are o privire patrunzatoare. Mi-a placut ca desi a glumit in legatura cu masajul, zicand ca nu e profi mi-a facut un masaj viguros si placut. Un lucru pe care l-am apreciat foarte mult e ca fara sa ii zic eu expres a inceput cu o repriza de sarutari de sus pana jos, foarte placut preludiu. De obicei trebuie sa zic eu. Programul de lucru am uitat sa intreb, poate data viitoare.
Halatul 300/h bine investiti. Tania, ne vedem data viitoare, a fost o placere sa te cunosc!
 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, il pupparo a spus:

La ce cur beton are Tania , ce rost mai au cuvintele ? Mai degraba este o invitatie frumos formulata.

P.S. Abia astept s-o cunosc si eu pe Tania. 

La ce preferințe am observat ca ai frate il pupparo cu siguranța o sa-ți placa Tania. Nu o sa fii dezamagit. Încă nu i-am făcut o recenzie dar urmează azi-maine, sper. 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Tania o singura data, programare făcută pe WP respectata. 
Ajung la locație sunt întâmpinat de o domnișoara micuța 1,62 drăguțică, dezghețată, am simțit din prima ca o sa fie bine si aleg 1h. Are un mod misto de a te “bagă in seama” îți da impresia ca ii place de tine si ca vrea sa te agate. Flirtează misto si asta te pregătește bine de tot de preludiu. Primesc prosop si purced la dus presat de timp, deși as fi vrut sa mai continuam jocul care ma făcea sa ma simt ca in cafenea agățat de o tipa interesantă.

Actiunea:
Revin in camera si începe sa ma sărute un FK bun si susținut. Usor coboară spre soldățel care era deja pregătit de lupta. Il suge bine acorda atentie la 00 ii spun ca imi place si fata foarte receptivă insista si le suge bine. Trecem la normal in pat unde începem in reverse cowgirl se mișcă bine dar obosește repede, se întoarce in lot normal si pompez si eu, o trag peste mine ii sug sanii in timp ce o fut, e ok fata. Schimbam in caprita si apoi misionar unde se încolăcește te trage in ea se implica se săruta, e bine. După finalizare ne liniștim putin la o vorba dar timpul trece repede si o vad cum trage sa începem al doilea număr(alta probabil profita si trăgea de timp) mi-a plăcut mult asta si oricum eram eu obosit si nu am mai făcut al doilea nr. I-am comunicat ca e ok sa mai vb in timpul rămas si ne-am lungit puțin vorbind chiar si chestii personale din viața amândurora. Fac dus ma îmbrac si plec cu sentimentul ca trebuie sa revin.

Notele

Locatia: 8,5 curată, tot ce ai nevoie la dus etc…

Tania: 8,5 miniona 1.62, drăguțică la fata( un pic nasoasa😂 dar nimic deranjant) sânii mici dar frumoși, cur misto, bine proporționată.

Oralul: 9 lins, supt, atentie la 00, e bine. 

Normal: 9 se implica pare ca-i place si ca vrea s-o futi, mie chiar mi-a plăcut.

Gfe: 9,5 Fk bun, preludiu f bun, m-am simtit chiar bine cu ea.

Concluzia: merita si e de revenit. Un mic detaliu ca minus si e cam singurul minus. este ca la sarut se simte ca e fumătoare, ca recomandare o guma de mestecat sau spray de gura mentolat etc… in rest fata e ce trebuie. Te pup Tania si abia aștept sa te revăd. 

  • Like 7
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 7 ore, Subterana a spus:

Am fost la Tania o singura data, programare făcută pe WP respectata. 
Ajung la locație sunt întâmpinat de o domnișoara micuța 1,62 drăguțică, dezghețată, am simțit din prima ca o sa fie bine si aleg 1h. Are un mod misto de a te “bagă in seama” îți da impresia ca ii place de tine si ca vrea sa te agate. Flirtează misto si asta te pregătește bine de tot de preludiu. Primesc prosop si purced la dus presat de timp, deși as fi vrut sa mai continuam jocul care ma făcea sa ma simt ca in cafenea agățat de o tipa interesantă.

Actiunea:
Revin in camera si începe sa ma sărute un FK bun si susținut. Usor coboară spre soldățel care era deja pregătit de lupta. Il suge bine acorda atentie la 00 ii spun ca imi place si fata foarte receptivă insista si le suge bine. Trecem la normal in pat unde începem in reverse cowgirl se mișcă bine dar obosește repede, se întoarce in lot normal si pompez si eu, o trag peste mine ii sug sanii in timp ce o fut, e ok fata. Schimbam in caprita si apoi misionar unde se încolăcește te trage in ea se implica se săruta, e bine. După finalizare ne liniștim putin la o vorba dar timpul trece repede si o vad cum trage sa începem al doilea număr(alta probabil profita si trăgea de timp) mi-a plăcut mult asta si oricum eram eu obosit si nu am mai făcut al doilea nr. I-am comunicat ca e ok sa mai vb in timpul rămas si ne-am lungit puțin vorbind chiar si chestii personale din viața amândurora. Fac dus ma îmbrac si plec cu sentimentul ca trebuie sa revin.

Notele

Locatia: 8,5 curată, tot ce ai nevoie la dus etc…

Tania: 8,5 miniona 1.62, drăguțică la fata( un pic nasoasa😂 dar nimic deranjant) sânii mici dar frumoși, cur misto, bine proporționată.

Oralul: 9 lins, supt, atentie la 00, e bine. 

Normal: 9 se implica pare ca-i place si ca vrea s-o futi, mie chiar mi-a plăcut.

Gfe: 9,5 Fk bun, preludiu f bun, m-am simtit chiar bine cu ea.

Concluzia: merita si e de revenit. Un mic detaliu ca minus si e cam singurul minus. este ca la sarut se simte ca e fumătoare, ca recomandare o guma de mestecat sau spray de gura mentolat etc… in rest fata e ce trebuie. Te pup Tania si abia aștept sa te revăd. 

Eu nu fumez, și folosesc constant apa de gura înainte și după client .. îți mulțumesc oricum .🤨😹

Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 4 ore, giancarlofis a spus:

@Tania__04 te ai apucat de fumat ?

 sau colegu a fost la alta Tania 😂

Nu m am apucat de fumat, și folosesc constant apa de gura înainte și După client , chiar si între finalizări 😹😣

Link spre comentariu
Vizitator Tania__04
Reputație: 0
Acum 8 minute, giancarlofis a spus:

eu stiu.. nu era un repros ptr tine 😉😺

omu ori inventeaza intalniri ori a fost la alta fata 

Mda nu știu 🐒 nu mi place sa întind o vorba 🥰 ii mulțumesc si atât . Cine știe cunoaște 😹😼

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 30.09.2021 la 7:58, Subterana a spus:

Nu am confundat fata. Stiu foarte bine la cine am fost si la cine nu. Cât despre faptul ca se simte ca e fumătoare a fost o presupunere a mea ca este de la țigări dar dacă fata spune ca nu fumează o fi fost de la altceva.

De la shogorul din fata ta ;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...