Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Tania 0768759274

Recommended Posts

• Replies 656
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8.8 (reper calea Mosilor) Aspect: 8.4 (chip: 8.2 / corp 8.6 domnisoara simpatica undeva la 1.65 cm, par negru, ochi caprui, fund rotund tare, sani micuti, slim, piercing in buri

Am vizitat-o astăzi pe Tania. Programarea a fost făcută ieri pe Whatsapp și confirmată azi, cu vreo 2 ore înainte de vizită. Comunicare, seriozitate și punctualitate ireproșabile. În apartament m-am î

Posted Images

Cu programul liber la o ora târzie, și fără multe opțiuni, am zis sa încerc la domnisoara Tania. Mi-a răspuns m-a îndrumat către locație, ultracentrală, foarte curat, prosoape curate la discreție. 

Tania, o făptură la 1.60 super slim, super frumușică, căprioară tânără și energică.

Ieșit de la duș (4-5 geluri, apă caldă) intrat in camera de ostilități. Săruturi pasionale ca și cum eram cu gagica din liceu, apoi oral cu abnegație cu tente de deep, cu atenție maximă la împrejurimi. Mutat în pat LOT bestial cu implicare din partea ei de a scos untul din mine, trecut la caprita finalizat în balonas.

Ne-am mai sărutat un pic am mai glumit  mi-am luat rămas bun.

ON - 9,5 

NP - 9 implicata săruturi, gemete, a fost cu mine acolo tot timpul

GFE - 10+ poate am fost eu norocos idk

D2D 57 min ... achitat 300 ron pt o ora, stat doar o finalizare pt ca la mine durează ceva și de a2a  oricum nu ma mai simțeam apt.

Tanya e căprioară tânără, frumusica, naturala, plina de energie ... o surpriza placuta. 

• Like 4
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Acum 4 ore, marco2k a spus:

Cu programul liber la o ora târzie, și fără multe opțiuni, am zis sa încerc la domnisoara Tania. Mi-a răspuns m-a îndrumat către locație, ultracentrală, foarte curat, prosoape curate la discreție. 

Tania, o făptură la 1.60 super slim, super frumușică, căprioară tânără și energică.

Ieșit de la duș (4-5 geluri, apă caldă) intrat in camera de ostilități. Săruturi pasionale ca și cum eram cu gagica din liceu, apoi oral cu abnegație cu tente de deep, cu atenție maximă la împrejurimi. Mutat în pat LOT bestial cu implicare din partea ei de a scos untul din mine, trecut la caprita finalizat în balonas.

Ne-am mai sărutat un pic am mai glumit  mi-am luat rămas bun.

ON - 9,5 

NP - 9 implicata săruturi, gemete, a fost cu mine acolo tot timpul

GFE - 10+ poate am fost eu norocos idk

D2D 57 min ... achitat 300 ron pt o ora, stat doar o finalizare pt ca la mine durează ceva și de a2a  oricum nu ma mai simțeam apt.

Tanya e căprioară tânără, frumusica, naturala, plina de energie ... o surpriza placuta. 

👅👅👅❤  astept sa revii  futaciosul meu

Acum 1 oră, Tania__04 a spus:

Buna dimineata dragul meu ! M-am trezit fierbinte si umedă pentru tine! Vrei să ma simti?? Te astept la locație!!! 👅👅

Neața Tania! Nu ai whatsapp-ul deschis? 

Acum 3 ore, Tania__04 a spus:

👅👅👅❤  astept sa revii  futaciosul meu

Bravo Tania pentru ca ai inceput cu dreptul! Ai grija la programari! Raspunsi si la telefon, sms? Pup

• Minus 2

Salutare colegi.

Astăzi am vizitat-o pe Tania, o fata super deschisă și comunicativa.

Programarea a fost făcută prin whatsapp, și in cazul meu a fost din scurt! Dar domnișoara a fost foarte intelegatoare și a înțeles ca întârzii.

Locația este super! Totul pus la punct!

Gazdele(și aici fac referire și la jessyk01, cei care vor ceva hard-rock o recomand!) sunt de nota 10+! 

Am stat de vorba ca și cum ne Cunoșteam de x ani! Te servesc cu apa sau suc, etc.

Dar fără supărare jessyk01, Tania este pe gustul meu! O fata de aproximativ 23 de primăveri la 1,60m și aproximativ 45kg!

Nu prea le am eu cu prescurtările dar se pricepe bine pentru o începătoare!

Într-adevăr mai are de lucrat la oral! Se ajuta de mâna și nu este foarte adânc. 

Una peste alta fata pentru mine e exact ce trebuie! Gusturile nu se discuta. 

Eu unul o voi mai vizita pe Tania, mi a plăcut foarte mult comportamentul, pe mine m a surprins, am avut senzația ca sunt cu o iubita! 

Tania sper sa nu te schimbi! 

Eu unul o recomand, ca doar nu o pot păstra doar pentru mine😉.

• Like 1
  • Inimioara 2
Acum 12 ore, Miti87 a spus:

Salutare colegi.

Programarea a fost făcută prin whatsapp, și in cazul meu a fost din scurt! Dar domnișoara a fost foarte intelegatoare și a înțeles ca întârzii.

Gazdele(și aici fac referire și la jessyk01, cei care vor ceva hard-rock o recomand!) sunt de nota 10+! 

Am stat de vorba ca și cum ne Cunoșteam de x ani! Te servesc cu apa sau suc, etc.

Dar fără supărare jessyk01, Tania este pe gustul meu! O fata de aproximativ 23 de primăveri la 1,60m și aproximativ 45kg!

Într-adevăr mai are de lucrat la oral! Se ajuta de mâna și nu este foarte adânc. 

Eu unul o voi mai vizita pe Tania, mi a plăcut foarte mult comportamentul, pe mine m a surprins, am avut senzația ca sunt cu o iubita! 

👅👅👅

Acum 16 ore, Miti87 a spus:

Salutare colegi.

N ai pomenit nimic de păsărica ei umeda,pesemne ca se uscase intre timp

• Like 1
  • Haha 3

• pisicuts changed the title to Tania 0768759274