Sari la conținut

Noua garantez pozele 0774595435


Postări Recomandate

Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 5 minute, Mickey900 a spus:

Și eu am incercat sa sun în seara asta și nimic, am renunțat 😂

Din câte știu eu nu lucrează dupa.lasarea serii 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am mai sunat într-o seara la ea, mi a răspuns, și a rămas sa ne vedem în juma de ora, cand am ajuns la locație... Pauza n.a mai răspuns 🤣... Nu reușesc deloc sa o prind pe fătuca asta, având în vedere ca e noua pe la noi

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost eu ieri la mine a raspuns si sa tinut de cuvant.sunat, programat,am urcat la ea imi deschide usa o fata slim parca ar fi pustoaica de liceu,are ochii verzi frumosi si buze senzuale,oralul il executa foarte bine cu atentii la vecinatati,deep limbi si toate cele la normal se fute bine nu comenteaza sta cum vrei se implica atat la oral cat si la normal ma privit numai in ochii,iar la anal ea incearca dar se vede ca nu ii place se cam tragea cand o impingeam.

In mare este o fata foarte ok sociabila fara figuri nu este de ratat eu unul o sa mai vizites dar trebuie neaparat sa isi schimbe locatia

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut, futaciosi mici si mari! Vizitat si astazi tanara. Nu ma pricep la note dar ce pot sa va spun despre aceata fata, totul la superlativ! Foarte curata, sociabila, glumeata, nu se uita la ceas. Eu cu siguranta voi reveni. Dati la buci ca e frumos!!!!

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

Revizitat  fata lucreaza și duminica am luat 1 ora m-am simțit super  e foarte sociabilă curata și ce e importat fute bine . Locatia e aceeași lângă shaormeria doner

Pret ora: 200 ron

De recomandat da 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna

DISPINIBILA de la ora 12 până la ora 23

Prețurile sunt:

100 / finalizarea 

200/ ora

Serviciile mele sunt:

Oral protejat sa neprotejat in functie de igienă

Normal  orice poziție  protejat

69

Masaj erotic/De relaxare

Sărutări pe corp

Mici fantezii

Servici extra

Anal - 100 lei

Finalizare facială - 50 lei

Finalizare corporală  - 50 lei

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Vizitat domnișoara azi,luat legătura cu ea  stabilit întâlnirea pentru ora x respectat de ambele părții.Fata este cea din poze,slim pare o puștoaică cu niște ochii frumoși care te privesc tot timpul acțiunii este o fire foarte comunicativa.Igienea este impecabilă ca si acțiune nu o sa dau note dar pot spune ca se implică își da interesul sa te facă sa te simți bine.Cadoul a fost de 200 pentru o ora.De revenit da, eu o sa mai ma duc!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
1 oră în urmă, Andreeeea696 a spus:

22:00 aproximativ 😊

Gata cu restricția de noapte..lucreza fetele pana mai târziu 😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salut! 

Vizitat aceasta domnișoară și am rămas plăcut surprins. 

Ca note pot sa spun : On 8,5 (pare ca ii place și încearcă sa îl ia pe tot ) ; Np : 8 (am fost leneș și am vrut doar o poziție, ea peste ). 

GFE : nu prea pot sa dau o nota aici, dar s-a comportat foarte frumos și vorbeam de parca ne știam de ceva vreme, pana sa începem acțiunea a fumat o țigare. 

Nu m-a grăbit, nu am cerut la dus, deoarece eram dusat de acasă. 

De revizitat și recomandat DA! 

Cadoul : 100 / finalizare. 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Vin și eu cu o recenzie la titulara acestui topic. M-am programat telefonic și m-am prezentat la ora stabilită în zona indicată de ea (Republicii). Când mi-a deschis am rămas plăcut surprins de ce am găsit la fața locului: O fata tânără cu aspect plăcut, corp fix pe gustul meu și atitudine prietenoasa. Am stat puțin de vorbă înainte de acțiune și am descoperit că reușește să destindă atmosfera destul de ușor. Din punctul meu de vedere este o fată inteligentă cu bun simț și empatie, timpul petrecut cu ea a fost unul de calitate. Ca și prestație oralul a fost unul bun, cu tente de deep și atenție la vecini. Te întreabă cum îți place și dă curs sugestiilor fără să lase senzația că e deranjată. E drept că poate nici eu nu am pretenții extravagante. La normal se implică, sugerează poziții, te ia în brațe și te sărută pe corp. Caută și menține contactul vizual pe tot timpul acțiunii. A intrat încă de la primă mea vizită în topul personal al fetelor active  și am să o mai vizitez ori de câte ori o să am ocazia dar și în funcție de cât o să mai stea pe la noi. Și acum ceva note:

Oral: 7.5

Normal:8

GFE:8

Să aveți parte numai de experiențe plăcute!

  • Like 4
  • Mersi 3
Link spre comentariu

Nu stiu fratilor cum ati nimerit voi la fatuca asta dar eu am dat niste bani degeaba.

Am ajuns la ora stabilita, am stat putin de vorba si am trecut la treaba. La ea oral neprotejat inseamna lins pe coaie fara sa o ia in gura, a zis ca o ia doar cu prezervativ ( eram ras, curat, parfumat etc), dupa 30 de secunde de oral ma intreaba daca se urca, ii spun sa continue, mai continua 20 de secunde dupa care se urca pe ea fara sa zica nimic, (am trecut cu vederea)  totul ok pana schimbam a doua pozitie, imi spune ca deja am pretentii de o ora, voiam a treia pozitie (scuza-ma pe mine Andreea ca fac figuri pe banii mei). Mi-a spus sa ma grabesc, ii spun ca au trecut abea 10 minute si imi zice ca la ea toti clientii termina in 2 maxim 5 minute, de acolo a murit, si dansul si cheful meu. Notele va las pe voi sa le puneti, nu cred ca e nevoie sa comentez asta.

De revenit ? Clar nu, am plecat neterminat, mai mult mi-a luat sa ajung pana la ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 5 ore, preality29 a spus:

Nu stiu fratilor cum ati nimerit voi la fatuca asta dar eu am dat niste bani degeaba.

Am ajuns la ora stabilita, am stat putin de vorba si am trecut la treaba. La ea oral neprotejat inseamna lins pe coaie fara sa o ia in gura, a zis ca o ia doar cu prezervativ ( eram ras, curat, parfumat etc), dupa 30 de secunde de oral ma intreaba daca se urca, ii spun sa continue, mai continua 20 de secunde dupa care se urca pe ea fara sa zica nimic, (am trecut cu vederea)  totul ok pana schimbam a doua pozitie, imi spune ca deja am pretentii de o ora, voiam a treia pozitie (scuza-ma pe mine Andreea ca fac figuri pe banii mei). Mi-a spus sa ma grabesc, ii spun ca au trecut abea 10 minute si imi zice ca la ea toti clientii termina in 2 maxim 5 minute, de acolo a murit, si dansul si cheful meu. Notele va las pe voi sa le puneti, nu cred ca e nevoie sa comentez asta.

De revenit ? Clar nu, am plecat neterminat, mai mult mi-a luat sa ajung pana la ea.

Destul de dubios din punctul meu de vedere ce spui tu aici! Pe mine m-a întrebat cum prefer oralul, s-a uitat la aspectul penisului (a zis că verifică și ea  să nu fie bubițe sau negi) și a început un oral mai mult decât decent. Am fost nevoit să îi spun eu să punem prezervativul ca să trecem la normal. L-a pus direct cu gura, o tehnică destul de interesantă pentru mine! La normal a sugerat ea poziții pe care putem să le încercăm. Nu m-am simțit grăbit nici măcar o secundă mai ales că și-a dat telefonul pe silențios să nu fim deranjați. Acum, după ce citesc ce ai pățit tu mă simt flatat. Înseamnă că i-a plăcut mult de mine de s-a comportat așa bine la vizita mea! Am mai și recomandat-o la prieteni. Aștept părerile lor și, dacă se comportă cu restul așa cum s-a comportat cu tine încep să mă duc și cu cadouri la ea. O să vedeți episoade din șoarecele și pisica cu alți protagoniști 😁

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
4 hours ago, petremarin30 said:

Destul de dubios din punctul meu de vedere ce spui tu aici! Pe mine m-a întrebat cum prefer oralul, s-a uitat la aspectul penisului (a zis că verifică și ea  să nu fie bubițe sau negi) și a început un oral mai mult decât decent. Am fost nevoit să îi spun eu să punem prezervativul ca să trecem la normal. L-a pus direct cu gura, o tehnică destul de interesantă pentru mine! La normal a sugerat ea poziții pe care putem să le încercăm. Nu m-am simțit grăbit nici măcar o secundă mai ales că și-a dat telefonul pe silențios să nu fim deranjați. Acum, după ce citesc ce ai pățit tu mă simt flatat. Înseamnă că i-a plăcut mult de mine de s-a comportat așa bine la vizita mea! Am mai și recomandat-o la prieteni. Aștept părerile lor și, dacă se comportă cu restul așa cum s-a comportat cu tine încep să mă duc și cu cadouri la ea. O să vedeți episoade din șoarecele și pisica cu alți protagoniști 😁

Si la a mea s-a uitat, m-a intrebat cum vreau, i-am zis ca onep si a spus ca ea nu atinge capul penisului, ca nu e vorba de iginena, ci de siguranta 😴 Nu stau sa detaliez cum am eu penisul, ideea e ca sunt curat si nu am avut nici macar mancarimi dupa un act sexual. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 15 minute, dyerseve a spus:

Sunt curios dacă se duce unu cu flocii mai mari ca pula ce mai face 😂😂

Lăsați  perciuni still  Bee Gees la oula și dute poate futi în stil disco

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...