Sari la conținut

Beatrice, 19 ani ,iasi


Vizitator BeatriceVIP

Postări Recomandate

  • Oras:Pe luna
  • Oras:Pe luna
Chiar acum, BeatriceVIP a spus:

Mersi frumos ,dragule

Cand mai ai timp te mai aștept, ti am pus mai jos o poza in caz ca iti era dor de ele🥰😇

16170933146444133021855656521156.jpg

Ma iau căldurile deja ... vrei sa ma omori? 🥵🥵🥵

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0

Dragilor ,cum am zis și ieri astazi am fost la analize și nu ma simt prea bine ,probabil datorita fricii de ace si ca nu mi s a mai mult sânge de mult asa ca ne vom auzi dupa ora 15/16 cu programari 

Va sărut 

16170934629816006409105691408318.jpg

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 1 minut, snakee a spus:

Ma iau căldurile deja ... vrei sa ma omori? 🥵🥵🥵

Hahaha ,iti dai seama ca da :))) dar intr un sens bun ,vreau sa creez dependenta:)

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
La 29.03.2021 la 11:16, BeatriceVIP a spus:

Dragilor ,vreau sa va anunt ca îmi voi face analize, cum ar trebui toate celelalte fete sa si faca (dupa părerea mea) dupa acea discuție cu domnul care a luat sifilis ca sa fiți liniștiți.

In 1 zi sau 2 voi reveni cu rezultatul , va pup❤😇

Am rezultatele

Nu vreau sa mi dezvalui prea mult identitatea, cert e ca numele meu începe cu A de aceea nu am acoperit acolo

Mai jos aveți HIV, hepatita C si B daca nu ma înșel, iar prima e sifilis (<1 este negativ )

acum puteți veni liniștiți la mine, va sarutScreenshot_20210330-155039_Chrome.jpg.aa2008b8ae1f4daf948e805379d56045.jpg

received_288082626170687.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas

Vizita la posesoarea celor mai sexy sani din Iasi.

Locatia: Newton 9 - cam mare umezeala, am prins un prosop uscat care parea neatins de alti clienti.

Aspect: 10 + - mi-a amintit de vecina de peste gard cara mi-a dat tata cand eram mic si mama lucra ture duble iar eu stateam flamand pana cand venea acasa.

ON - 9 - se adapteaza lungimii si grosimii dar lucreaza cam mult cu manuta

NP- 9,5 - daca o pui LOT si te uiti la sani ti se pare ca vezi satelitii lui Elon Musk cum zboara pe deasupra ta.

Am achitat doar un numar 150 ron, 25+ minute.

Trebuie sa revin pentru aprofundare.

 

  • Like 12
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 1 oră, pulcher a spus:

Vizita la posesoarea celor mai sexy sani din Iasi.

Locatia: Newton 9 - cam mare umezeala, am prins un prosop uscat care parea neatins de alti clienti.

Aspect: 10 + - mi-a amintit de vecina de peste gard cara mi-a dat tata cand eram mic si mama lucra ture duble iar eu stateam flamand pana cand venea acasa.

ON - 9 - se adapteaza lungimii si grosimii dar lucreaza cam mult cu manuta

NP- 9,5 - daca o pui LOT si te uiti la sani ti se pare ca vezi satelitii lui Elon Musk cum zboara pe deasupra ta.

Am achitat doar un numar 150 ron, 25+ minute.

Trebuie sa revin pentru aprofundare.

 

Mersi frumos ,te sărut dulce 🥰😇😘IMG-20210325-WA0022.jpg.2ec026896cd947f2a2126c1a59a338d7.jpg

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

:yummy

Acum 8 minute, BeatriceVIP a spus:

Mersi frumos ,te sărut dulce 🥰😇😘IMG-20210325-WA0022.jpg.2ec026896cd947f2a2126c1a59a338d7.jpg

Ai de capu` meu. N`o să pot dormi noaptea asta. Ești mărimea mea. 😇

Link spre comentariu
Vizitator 10samsung
Reputație: 0
Acum 4 ore, pulcher a spus:

Vizita la posesoarea celor mai sexy sani din Iasi.

Locatia: Newton 9 - cam mare umezeala, am prins un prosop uscat care parea neatins de alti clienti.

Aspect: 10 + - mi-a amintit de vecina de peste gard cara mi-a dat tata cand eram mic si mama lucra ture duble iar eu stateam flamand pana cand venea acasa.

ON - 9 - se adapteaza lungimii si grosimii dar lucreaza cam mult cu manuta

NP- 9,5 - daca o pui LOT si te uiti la sani ti se pare ca vezi satelitii lui Elon Musk cum zboara pe deasupra ta.

Am achitat doar un numar 150 ron, 25+ minute.

Trebuie sa revin pentru aprofundare.

 

Interesantă fraza cu sateliții lui Musk. Cheers!!🍻

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
1 oră în urmă, BeatriceVIP a spus:

Hai la mine 😝

IMG-20210325-WA0041.jpg

Acum văd (și) mesajul. Rămăsesem blocat pe poza. Vin cum să nu vin da' nu dimineața. 

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 7 minute, adamspencer a spus:

Vezi sa nu te trezesti la parnaie dupa aia...

Spencer! Aici e Moldova lu' Ștefan cel Mare. Dacă mă`închide BeatriceVIP vreo 3 zile nu mă supăr. 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 9 ore, adamspencer a spus:

Vezi sa nu te trezesti la parnaie dupa aia...

Daca ai creier eu zic sa l si folosești, mai sus unde am pus analizele scrie și varsta mea

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 9 ore, vasileblej a spus:

Spencer! Aici e Moldova lu' Ștefan cel Mare. Dacă mă`închide BeatriceVIP vreo 3 zile nu mă supăr. 

Cate vrei tu:))))te sărut 😝😘😘

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 8 ore, adamspencer a spus:

Nu fii idiot.

Nu fi* ia o carte de gramatica și după vii sa injuri lumea aici ,nu te mai certa la mine in topic 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 10 ore, mysterio87 a spus:

Buna. La Mures nu vii?

Hei ,momentan nu...cred ca la Cluj voi merge, poate București, când voi avea în gând Mureș voi anunta 

Te sărut 🥰😘😘

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0

Buna dimineața dragilor 

Din păcate astăzi ne vom auzi cu programari dupa ora 13/14 deoarece am avut un domn care s a împins extrem de tare și vreau sa mi revin. Va sărut 20210117_071921.jpg.0b3ada93104420c50f4f2590523b827a.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Salutare tuturor,

Astazi am avut norocul si placerea sa o cunosc  pe Beatrice dupa o programare facuta de ieri.

Este o papusica de fetita, cei care o cunosc stiu despre ce vorbesc. Bineinteles ca am mers in cunostinta de cauza, avand in vedere descrierile facute de cei care au vizitat-o si le multumesc ca ne-au impartasit experientele lor.

Este micuta, frumusica, finuta si nu in ultimul rand are doi sani carora eu le-am zis bijuterii. Dupa o scurta igienizare la baia dotata cu toate cele necesare, inclusiv un prosop curat si uscat, am trecut la actiunea propriuzisa incepand cu cele doua bijuterii care m-au cucerit de la prima vedere, continuat cu un oral (protejat) placut, cu unele schimbari de ritm, timp in care eu faceam cunostinta cu pasarica foarte placuta la atingere si sigur ca nu m-am putut abtine sa nu o gust si la propriu.  Am trecut apoi la NP cu ea deasupra pentru a putea savura cu privirea si nu numai sanii voluposi. Am schimbat in misionar cu intentia  sa finalizez pe sani, numai ca socoteala de acasa nu se potriveste cu cea de la targ, asa incat am finalizat in balonas ramanand pe data viitoare intentia de azi. In ceea ce priveste comunicarea cu Beatrice, desi a fost prima intalnire cu ea, aceasta a fost placuta, intelegatoare, fara a-mi atrage atentia asupra timpului, desi cred ca m-am incadrat. Hai sa pun si note, cu mentiunea ca fiecare cu gusturile lui.

Locatie 10 (curat, placut, lasi masina in parcare la LIDL)

Aspect-10+

OP-9,5

NP-9,5

Multumesc fetita draga, astept sa te revad.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 14 ore, nume1965 a spus:

Salutare tuturor,

Astazi am avut norocul si placerea sa o cunosc  pe Beatrice dupa o programare facuta de ieri.

Este o papusica de fetita, cei care o cunosc stiu despre ce vorbesc. Bineinteles ca am mers in cunostinta de cauza, avand in vedere descrierile facute de cei care au vizitat-o si le multumesc ca ne-au impartasit experientele lor.

Este micuta, frumusica, finuta si nu in ultimul rand are doi sani carora eu le-am zis bijuterii. Dupa o scurta igienizare la baia dotata cu toate cele necesare, inclusiv un prosop curat si uscat, am trecut la actiunea propriuzisa incepand cu cele doua bijuterii care m-au cucerit de la prima vedere, continuat cu un oral (protejat) placut, cu unele schimbari de ritm, timp in care eu faceam cunostinta cu pasarica foarte placuta la atingere si sigur ca nu m-am putut abtine sa nu o gust si la propriu.  Am trecut apoi la NP cu ea deasupra pentru a putea savura cu privirea si nu numai sanii voluposi. Am schimbat in misionar cu intentia  sa finalizez pe sani, numai ca socoteala de acasa nu se potriveste cu cea de la targ, asa incat am finalizat in balonas ramanand pe data viitoare intentia de azi. In ceea ce priveste comunicarea cu Beatrice, desi a fost prima intalnire cu ea, aceasta a fost placuta, intelegatoare, fara a-mi atrage atentia asupra timpului, desi cred ca m-am incadrat. Hai sa pun si note, cu mentiunea ca fiecare cu gusturile lui.

Locatie 10 (curat, placut, lasi masina in parcare la LIDL)

Aspect-10+

OP-9,5

NP-9,5

Multumesc fetita draga, astept sa te revad.

 

Iti mulțumesc și eu ,te sărut 

IMG-20210325-WA0009.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...