Sari la conținut

Beatrice, 19 ani ,iasi


Vizitator BeatriceVIP

Postări Recomandate

Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 7 ore, Fatai22 a spus:
Acum 9 ore, BeatriceVIP a spus:

bună seara puiuți 🥰

Disponibila de mâine între 11-21

locație:complex newton, tatarasi 

Pe lângă serviciile pe care le știți am mai adăugat FK&COF (contra cost 50 lei fiecare)

0743949514

20210521_213532.jpg

20210521_213803.jpg

20210521_213452.jpg
 

pe la sibiu vei trece?

Extinde  

încă nu ma gândesc la plimbări, ultima plimbare m a dezamăgit puțin, momentan la iasi rămân, nu știu cât, dar aici voi activa o buna perioada de timp

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am vizitat-o astăzi pe Beatrice. Eu am mai fost la ea si inainte sa plece in Constanța dar nu am apucat sa scriu o recenzie. 

Beatrice este o fata vorbareata , eu ma simt bine in compania ei , nu am simtit niciodată graba din partea ei ( si eu chiar ma lungesc câteodată mai mult:)))  ).

Note:

Aspectul fizic: 9.5 ( dacă era putin mai înaltă..dar asta e..nu exista omul perfect)

 

Locație: 10 pt mine e usor sa ajung la ea fac maxim 15 minute mereu găsesc si loc de parcare 

 

Oral: 9.5 față de prima oară a evoluat mult mult tare!! 

 

Igiena : 10 mereu fara discuții 

 

Normal: 10. Cand sta deasupra si " ma joc cu cele 2 jucării" ale ei vai vai 🥵.....

 

Eu voi reveni la Beatrice 100% si sper sa mai stea la noi o buna perioada de timp! 

Tura viitoare am în cap niste nebunii sper sa le incercam 🔞🔞🔞

 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 19 minute, alx980 a spus:

Am vizitat-o astăzi pe Beatrice. Eu am mai fost la ea si inainte sa plece in Constanța dar nu am apucat sa scriu o recenzie. 

Beatrice este o fata vorbareata , eu ma simt bine in compania ei , nu am simtit niciodată graba din partea ei ( si eu chiar ma lungesc câteodată mai mult:)))  ).

Note:

Aspectul fizic: 9.5 ( dacă era putin mai înaltă..dar asta e..nu exista omul perfect)

 

Locație: 10 pt mine e usor sa ajung la ea fac maxim 15 minute mereu găsesc si loc de parcare 

 

Oral: 9.5 față de prima oară a evoluat mult mult tare!! 

 

Igiena : 10 mereu fara discuții 

 

Normal: 10. Cand sta deasupra si " ma joc cu cele 2 jucării" ale ei vai vai 🥵.....

 

Eu voi reveni la Beatrice 100% si sper sa mai stea la noi o buna perioada de timp! 

Tura viitoare am în cap niste nebunii sper sa le incercam 🔞🔞🔞

 

 

 

în sfârșit iti aflu părerea:)))

vorbim și încercam ce vrei ,te pup🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 7 ore, mini123 a spus:

Buna! Oralul este protejat ?

Bună! Ai telefon sa ma suni și sa ma întrebi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 4 ore, BeatriceVIP a spus:

Bună! Ai telefon sa ma suni și sa ma întrebi? 

Nu cred ca e ceva de ascuns...toată lumea face public dacă face oral protejat sau neprotejat 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
1 oră în urmă, mini123 a spus:

Nu cred ca e ceva de ascuns...toată lumea face public dacă face oral protejat sau neprotejat 

mereu îmi scrii în topic cand ai o nelămurire, când de fapt ai putea sa dai un msj sau sa ma suni

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania

Buna. 
 

Nu prea ma bag eu in discuții din astea dar nici nu reușesc sa înțeleg de ce ești aproape mereu răutăcioasă (vulcanică) cu întrebările anumitor colegi? 

Eu am discutat cu tine in privat (wp), recunosc. Nu mi-a plăcut modul tău “dojenotor” de abordare, deci nu te-am vizitat încă.  

Eu ma laud cu faptul ca am foarte mult bun simt (pot confirma atât recenziile cat și colegele tale) deci nu ma poți acuza de nimic… părtinitor. 
 

Da, sunt interesat dacă faci ON și nu am reușit sa înțeleg pana acum. 
 

Chiar și așa, nu crezi ca dacă ai fi mai cumpătată puțin, ar fi in avantajul tău? Înțeleg ca e frustrant pentru voi fetele când apărem noi cu tot felul de cerințe sau întrebări, dar și noi întrebam in încercarea de a risca cat mai puțin ca întâlnirea sa fie defectuoasa (nu încerc sa vb in numele tuturor, dar prin “noi” ating câțiva colegi cu care țin legătura). 
 

Ți-am scris asta deoarece am citit topicul tău și de pe Iasi și de pe Constanta și te urmăresc de ceva vreme (încerc sa ma hotărăsc dacă ești cu DA sau BA).  Posibil sa te doară la “bașcheti” de posibila mea vizita, dar oare ești in avantaj când se vor simți fugăriți din ce in ce mai mulți colegi? 
 

Nu simt nevoia sa îmi răspunzi, dar m-as bucura sa știu ca te-am ajutat cu mesajul meu. 
 

Spor!

 

PS: textele cu “nu-ți convine, nu veni” nu sunt de tine. 
PS2: de ce sa îți irosească cineva timpul pentru o banala întrebare când mai bine răspunzi tu aici când poți?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
41 minutes ago, alanalan said:

Buna. 
 

Nu prea ma bag eu in discuții din astea dar nici nu reușesc sa înțeleg de ce ești aproape mereu răutăcioasă (vulcanică) cu întrebările anumitor colegi? 

Eu am discutat cu tine in privat (wp), recunosc. Nu mi-a plăcut modul tău “dojenotor” de abordare, deci nu te-am vizitat încă.  

Eu ma laud cu faptul ca am foarte mult bun simt (pot confirma atât recenziile cat și colegele tale) deci nu ma poți acuza de nimic… părtinitor. 
 

Da, sunt interesat dacă faci ON și nu am reușit sa înțeleg pana acum. 
 

Chiar și așa, nu crezi ca dacă ai fi mai cumpătată puțin, ar fi in avantajul tău? Înțeleg ca e frustrant pentru voi fetele când apărem noi cu tot felul de cerințe sau întrebări, dar și noi întrebam in încercarea de a risca cat mai puțin ca întâlnirea sa fie defectuoasa (nu încerc sa vb in numele tuturor, dar prin “noi” ating câțiva colegi cu care țin legătura). 
 

Ți-am scris asta deoarece am citit topicul tău și de pe Iasi și de pe Constanta și te urmăresc de ceva vreme (încerc sa ma hotărăsc dacă ești cu DA sau BA).  Posibil sa te doară la “bașcheti” de posibila mea vizita, dar oare ești in avantaj când se vor simți fugăriți din ce in ce mai mulți colegi? 
 

Nu simt nevoia sa îmi răspunzi, dar m-as bucura sa știu ca te-am ajutat cu mesajul meu. 
 

Spor!

 

PS: textele cu “nu-ți convine, nu veni” nu sunt de tine. 
PS2: de ce sa îți irosească cineva timpul pentru o banala întrebare când mai bine răspunzi tu aici când poți?

Scuze , a dat Chris un raspuns care ar putea sa te lamureasca. (De la niste baieti si fete vesele s-a raspandit ceva zonal, habar n-am ca e trichomonas, candidoza .... ) Chris a raspuns in functie de igiena, probabil ca daca se vede ceva dubios pe scula, primesti reject. Si pare destul de corect, unele chestii le scot din activitate cate 2-3 saptamani, basca injuraturi ulterioare de la clienti. Banuiesc ca si raspunsul aici e similar, odata ce fata nu a spus un NU solist.

Cred ca la momentul asta se aplica dictonul " Unde ON nu e, trichomonas nu e ".

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
Acum 3 ore, sofer100 a spus:

Scuze , a dat Chris un raspuns care ar putea sa te lamureasca. (De la niste baieti si fete vesele s-a raspandit ceva zonal, habar n-am ca e trichomonas, candidoza .... ) Chris a raspuns in functie de igiena, probabil ca daca se vede ceva dubios pe scula, primesti reject. Si pare destul de corect, unele chestii le scot din activitate cate 2-3 saptamani, basca injuraturi ulterioare de la clienti. Banuiesc ca si raspunsul aici e similar, odata ce fata nu a spus un NU solist.

Cred ca la momentul asta se aplica dictonul " Unde ON nu e, trichomonas nu e ".

 

Îmi place cum a scris Chris E normal sa aibe precizări de genul. De obicei solicit ON și sunt total de-acord cu fetele care verifica atent starea “lucrătorului”.

Referitor la postarea mea: ma refeream mai mult la modalitatea de comunicare. Eu am zis (pe scurt 😁) ca dacă răspunde răutăcios, nu are decât de pierdut. 
 

Salutari! 😎
 


 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
Acum 1 minut, alanalan a spus:

Îmi place cum a scris Chris. E normal sa aibe precizări de genul. De obicei solicit ON și sunt total de-acord cu fetele care verifica atent starea “lucrătorului”.

Referitor la postarea mea: ma refeream mai mult la modalitatea de comunicare. Eu am zis (pe scurt 😁) ca dacă răspunde răutăcios, nu are decât de pierdut. 
 

Salutari! 😎
 


 

Am uitat un punct 😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 4 ore, alanalan a spus:

Buna. 
 

Nu prea ma bag eu in discuții din astea dar nici nu reușesc sa înțeleg de ce ești aproape mereu răutăcioasă (vulcanică) cu întrebările anumitor colegi? 

Eu am discutat cu tine in privat (wp), recunosc. Nu mi-a plăcut modul tău “dojenotor” de abordare, deci nu te-am vizitat încă.  

Eu ma laud cu faptul ca am foarte mult bun simt (pot confirma atât recenziile cat și colegele tale) deci nu ma poți acuza de nimic… părtinitor. 
 

Da, sunt interesat dacă faci ON și nu am reușit sa înțeleg pana acum. 
 

Chiar și așa, nu crezi ca dacă ai fi mai cumpătată puțin, ar fi in avantajul tău? Înțeleg ca e frustrant pentru voi fetele când apărem noi cu tot felul de cerințe sau întrebări, dar și noi întrebam in încercarea de a risca cat mai puțin ca întâlnirea sa fie defectuoasa (nu încerc sa vb in numele tuturor, dar prin “noi” ating câțiva colegi cu care țin legătura). 
 

Ți-am scris asta deoarece am citit topicul tău și de pe Iasi și de pe Constanta și te urmăresc de ceva vreme (încerc sa ma hotărăsc dacă ești cu DA sau BA).  Posibil sa te doară la “bașcheti” de posibila mea vizita, dar oare ești in avantaj când se vor simți fugăriți din ce in ce mai mulți colegi? 
 

Nu simt nevoia sa îmi răspunzi, dar m-as bucura sa știu ca te-am ajutat cu mesajul meu. 
 

Spor!

 

PS: textele cu “nu-ți convine, nu veni” nu sunt de tine. 
PS2: de ce sa îți irosească cineva timpul pentru o banala întrebare când mai bine răspunzi tu aici când poți?

nu sunt răutăcioasa, ma deranjează ca sunt întrebata mereu aceleași lucruri ,de aia probabil răspund puțin mai urat ca sa zic asa ,ca sa primești 50 de mesaje pe zi plus apeluri telefonice cu aceleași întrebări e puțin enervant...scuzele mele dacă am suparat pe cineva 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
Acum 26 minute, BeatriceVIP a spus:

nu sunt răutăcioasa, ma deranjează ca sunt întrebata mereu aceleași lucruri ,de aia probabil răspund puțin mai urat ca sa zic asa ,ca sa primești 50 de mesaje pe zi plus apeluri telefonice cu aceleași întrebări e puțin enervant...scuzele mele dacă am suparat pe cineva 

Corect! Am înțeles că te deranjează întrebările infinite dar trebuie sa îți asumi că “futacii” nu discută toți între ei 😂 și că întrebările se pot repeta. Nah, in meseria asta trebuie să și răspunzi la întrebări… Dacă ești întrebată/ căutată, e in mare parte și avantajul tău

Nu cred ca trebuie scuze neaparat! Chiar cred a dacă vei privi mai relaxată partea de comunicare vei avea mai mult succes 😉
 

Succes! 😎

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
1 oră în urmă, alanalan a spus:

Corect! Am înțeles că te deranjează întrebările infinite dar trebuie sa îți asumi că “futacii” nu discută toți între ei 😂 și că întrebările se pot repeta. Nah, in meseria asta trebuie să și răspunzi la întrebări… Dacă ești întrebată/ căutată, e in mare parte și avantajul tău

Nu cred ca trebuie scuze neaparat! Chiar cred a dacă vei privi mai relaxată partea de comunicare vei avea mai mult succes 😉
 

Succes! 😎

multumesc pt sfaturi, pupici🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...