Sari la conținut

Beatrice, 19 ani ,iasi


Vizitator BeatriceVIP

Postări Recomandate

Vizitator Groyp
Reputație: 0
2 minutes ago, titisinistru said:

Kum poola mea scri fara sa mergi la ea ?!????

Te bagi tu in seama k un cacat sa vb si tu .....

Dan1984 

 

Si-a facut dl. Interlop aparitia 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 1 minut, Groyp a spus:

Si-a facut dl. Interlop aparitia 

doamne ,nici nu știu ce e titisinistru🤣🤣🤣🤣ești polițist sau detectiv în timpul libere nene?!?!?

Link spre comentariu

Ma bag si eu in seama....ce intelegeti voi prin "interlop" cand din descrierea voastra baietasul e un parlit de 40kg ud si daca urli mai tare cade...nu-i nevoie sa-l lovesti :-?

Si revin la intrebarea....cum ajung ciorile sau "interlopii" cu fete care sa produca pentru ei? :)) pentru mine e o mare nebuloasa....ba daca e bazat, are bani plm...dar cum ajung astia sa fie intretinuti de fete? asta e marea mea nelamurire...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 43 minute, titisinistru a spus:

Beatrice daca ai avea pula i ai da o muie lui dan1984 ???? Zi sincer

Cand se baga asa in seama de atatea ori pe topicul tau parca ar cere o muie cere bagat in seama.nu i asta impresia ? 

n am de ce sa mint ,m ai amuzat ,dar problema e ca mulți sunt asa...sunt pe forum de 4 luni dar ce vad aici ma lasă muta:))) a devagat mult forumul ,cine zice ca nu era asa are dreptate ,numai caterinca ,răutăți, frustrați și nebuni...cand și când oameni cu creier pe care l folosesc ,nu e de bine baieti:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Alo .....carpo ...laveta umeda....da de unde stii tu cum era forum ul inainte . Ai vreo 2 ani si mi scapa mie ? 

Si inca ceva....poti sa ai pesti cati vrei da nu ti trebuie ca esti fata desteapta ziceai intr o postare . Trăițar măta....da esti vreo it ista de te crezi desteapta. Coaie faci o meserie ....veche de cind lumea si pamantul care o poate face orice neajutorata care n o duce capul .

 

P.S. pentru tine ...daca erai desteapta nu te luai gura n pula cu toti de aici . Uita te la fetele vechi ....Andreea , Ema etc. Fete care si au facut un nume si au stiut sa ne aprecieze pe noi clientii .

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
1 oră în urmă, zeuzeu a spus:

Alo .....carpo ...laveta umeda....da de unde stii tu cum era forum ul inainte . Ai vreo 2 ani si mi scapa mie ? 

Si inca ceva....poti sa ai pesti cati vrei da nu ti trebuie ca esti fata desteapta ziceai intr o postare . Trăițar măta....da esti vreo it ista de te crezi desteapta. Coaie faci o meserie ....veche de cind lumea si pamantul care o poate face orice neajutorata care n o duce capul .

 

P.S. pentru tine ...daca erai desteapta nu te luai gura n pula cu toti de aici . Uita te la fetele vechi ....Andreea , Ema etc. Fete care si au facut un nume si au stiut sa ne aprecieze pe noi clientii .

eu nu apreciez oameni de nimic care jignesc 😉sa ai o zi buna ca tine(poate iei și o carte de gramatica în timpul liber ,nu îl mai pierde pe forum :))))

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0

Lista de servicii 
Oral-protejat
Normal-protejat
Anal-protejat
🖤150 lei-30 min(o finalizare)
🖤300 lei-1h/60min (2 finalizări)
🖤+50 lei-french kiss
🖤+50 lei-COF(finalizare faciala)
🖤+100 lei-Anal(în funcție de mărime având în vedere ca sunt la inceput)
🖤Accept fantezii, poziții, 69
🖤Accept sa mi se facă sex oral
🖤Fac sex între sani ,finalizare pe sâni
🖤Masaj
🖤+50 lei dominare hard (facesitting, lovit peste fata ,scuipat ,lovit cu cureaua ,uro)
🖤I am also speaking English!

20210627_134713.jpg

20210627_134726.jpg

20210627_134734.jpg

Link spre comentariu
Acum 38 minute, BeatriceVIP a spus:

Lista de servicii 
Oral-protejat
Normal-protejat
Anal-protejat
🖤150 lei-30 min(o finalizare)
🖤300 lei-1h/60min (2 finalizări)
🖤+50 lei-french kiss
🖤+50 lei-COF(finalizare faciala)
🖤+100 lei-Anal(în funcție de mărime având în vedere ca sunt la inceput)
🖤Accept fantezii, poziții, 69
🖤Accept sa mi se facă sex oral
🖤Fac sex între sani ,finalizare pe sâni
🖤Masaj
🖤+50 lei dominare hard (facesitting, lovit peste fata ,scuipat ,lovit cu cureaua ,uro)
🖤I am also speaking English!

20210627_134713.jpg

20210627_134726.jpg

20210627_134734.jpg

asa da...cat mai curand o sa fac o programare :)

trebuie sa sun sau e ok si pe whatsapp?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 10 minute, troll2000 a spus:

asa da...cat mai curand o sa fac o programare :)

trebuie sa sun sau e ok si pe whatsapp?

si si ,cum vrei tu :*

Link spre comentariu

Ti am sugerat sa faci o actualizare de servicii dar tu fara a inbunatati serviciile prestate te ai gandit sa maresti preturile..o data cu marirea de preturi speram la servicii de calitate si atitudine pro client ..dar nu cred ,am fost de doua ori la tine dar servicii foarte slabe ,,nu mai zic ca in timpul sedintei te apuci de fumat ...conteaza foarte mult atitudinea fata de client ...inbunatatirea serviciilor si schimbarea de atidudine ,apoi iti faci actualizare de preturi,,SI DACA TOT TE ROGI DE BAIETII SA TE EVITE nu te vad bine vei fi nevoita sa te angajezi pe salariul minim pe economie...😀

La 26.06.2021 la 9:38, BeatriceVIP a spus:

apropo ,te am întrebat pe tine ?:)))))

i-ati pus gand rau pe rozeta domnisoarei ? Domnisoara in cauza sa spuna daca are in lista de servicii anal si pret ,,si atunci baieti veseli sa decida daca vor sa traga la porta sau nu ,,,si se inchide subiectul ..

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 58 minute, marcutare a spus:

Ti am sugerat sa faci o actualizare de servicii dar tu fara a inbunatati serviciile prestate te ai gandit sa maresti preturile..o data cu marirea de preturi speram la servicii de calitate si atitudine pro client ..dar nu cred ,am fost de doua ori la tine dar servicii foarte slabe ,,nu mai zic ca in timpul sedintei te apuci de fumat ...conteaza foarte mult atitudinea fata de client ...inbunatatirea serviciilor si schimbarea de atidudine ,apoi iti faci actualizare de preturi,,SI DACA TOT TE ROGI DE BAIETII SA TE EVITE nu te vad bine vei fi nevoita sa te angajezi pe salariul minim pe economie...😀

i-ati pus gand rau pe rozeta domnisoarei ? Domnisoara in cauza sa spuna daca are in lista de servicii anal si pret ,,si atunci baieti veseli sa decida daca vor sa traga la porta sau nu ,,,si se inchide subiectul ..

1. ma respecți, te respect, mi se pare normal

2. dacă nu îți convine preturile te rog sa prestezi tu pe cât vrei tu ce vrei tu 

3. eu întreb "stam la o tigara sau mergem în pat?" ,sunt unii care vor sa comunice puțin înainte, aia e toată ideea cu tigara ,nu te las singur în dormitor și plec sa fumez 😉🙂

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Chiar acum, BeatriceVIP a spus:

1. ma respecți, te respect, mi se pare normal

2. dacă nu îți convine preturile te rog sa prestezi tu pe cât vrei tu ce vrei tu 

3. eu întreb "stam la o tigara sau mergem în pat?" ,sunt unii care vor sa comunice puțin înainte, aia e toată ideea cu tigara ,nu te las singur în dormitor și plec sa fumez 😉🙂

convin*

Link spre comentariu
Acum 9 minute, BeatriceVIP a spus:

convin*

Vad ca nu ai inteles nimic din comentariul meu. 

1..nu am zis ca nu mi convine preturile,,----

2..am zis de servicii care sunt mediocre 

3..te apuci sa fumezi cand clientul este fumator ...pe  cei care nu fumeaza te ai gandit ca tigara deranjeaza ..

4...nu mi sugerezi tu sa ma prostituezi ,,de aici denota ca esti limitata in gandire ....

cu atidudinea asta si comportamentul tau nu m as mira sa ajungi la DE EVITAT ..

Din postura ta de prostituata nu esti in masura sa recomanzi la fostii clienti sa se prostitueze.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 7 minute, marcutare a spus:

Vad ca nu ai inteles nimic din comentariul meu. 

1..nu am zis ca nu mi convine preturile,,----

2..am zis de servicii care sunt mediocre 

3..te apuci sa fumezi cand clientul este fumator ...pe  cei care nu fumeaza te ai gandit ca tigara deranjeaza ..

4...nu mi sugerezi tu sa ma prostituezi ,,de aici denota ca esti limitata in gandire ....

cu atidudinea asta si comportamentul tau nu m as mira sa ajungi la DE EVITAT ..

Din postura ta de prostituata nu esti in masura sa recomanzi la fostii clienti sa se prostitueze.

serviciile sunt mediocre poate pt tine ,eu întreb "a fost bine?" sau "sa mi spui dacă fac ceva ce nu e ok sa repar sa nu pleci suparat" dacă voi spuneți ca e bine și ok eu mai mult de atât n am ce sa fac ,nimeni nu poate mulțumi pe toata lumea 

da ,m am gândit la cei ce nu sunt "prieteni" cu mirosul de tigara de aia am iqos ,dar mereu întreb dacă vor sa stea puțin de  vorba la tigara înainte sau nu ,fără nicio supărare 

ție nu ti convin preturile pt ca ai comentat ,ai zis ceva despre ele:))) unii zic ca merit mai mult ,alții zic ca tine ,unii ma plac ,unii nu, exista simpatii și antipatii 

daca zici ca ai venit de 2 ori la mine ,prima data a fost rau și a doua oara și mai rău eu zic sa ne vedem fiecare de drum și gata 

Link spre comentariu
Acum 21 minute, BeatriceVIP a spus:

serviciile sunt mediocre poate pt tine ,eu întreb "a fost bine?" sau "sa mi spui dacă fac ceva ce nu e ok sa repar sa nu pleci suparat" dacă voi spuneți ca e bine și ok eu mai mult de atât n am ce sa fac ,nimeni nu poate mulțumi pe toata lumea 

da ,m am gândit la cei ce nu sunt "prieteni" cu mirosul de tigara de aia am iqos ,dar mereu întreb dacă vor sa stea puțin de  vorba la tigara înainte sau nu ,fără nicio supărare 

ție nu ti convin preturile pt ca ai comentat ,ai zis ceva despre ele:))) unii zic ca merit mai mult ,alții zic ca tine ,unii ma plac ,unii nu, exista simpatii și antipatii 

daca zici ca ai venit de 2 ori la mine ,prima data a fost rau și a doua oara și mai rău eu zic sa ne vedem fiecare de drum și gata 

Esti foarte naiva ....cand ti am sugerat sa actualizezi lista de servicii am fost foarte bine intentionat ca erai in disputa cu majoritatea baietilor,,,te inseli amarnic ca ma derajeaza preturile NU ma deranjeaza chiar deloc ...daca se merita dai si 500 lei pentru o ora cu o domnisoara de calitate ..dar tie iti lipseste CALITATEA ...DIN CATE IMI DAU SEAMA lipsa calitatii te a facut sa faci cale intoarsa din Constanata acolo baieti au pretenti ,,la noi la IASI  TREACA MERGA ..Cand ne intrebi tu cum a fost si iti raspundem cu ok este ca avem bun simt,,,si ti e iti lipseste si bun simt ... cand practici o meserie indiferent care CALITATEA si sa accepti criticile...

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
La 26.06.2021 la 18:58, mirindaporto a spus:

Nu cred, a scris corect, din cate stiu gagiul ei e un tuciuriu, oricum nu e singura cu gagiu colorat. L  oooo r iii

Mai Razvanel , iti trimite salutari iubitul meu si mi-a zis sa te uiti pe vizor ca te cauta sa il pupi si pe el jos cum ai facut la mine 857207C7-0646-472B-9654-F518527C9115.jpeg.8a7ab29a5dc7e99b66b9fdc714478fc5.jpeg

  • Like 2
  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...