Sari la conținut

Beatrice, 19 ani ,iasi


Vizitator BeatriceVIP

Postări Recomandate

Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 3 minute, claudiu6666 a spus:

Decesul este valabil doar pt iasi?Constanta nu?🤥😳

https://nimfomane.com/forum/topic/178840-beatrice-19-ani/page/6/

 

Ai pm ca să nu zic tot aici ca nu e cazul 

Ca sa stii ca fapt divers sunt oameni care au venit la mine, oameni care m au înțeles și mi au dat mesaj urandu mi noroc aici ,sper ca te am lămurit 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Chiar acum, BeatriceVIP a spus:

Ai pm ca să nu zic tot aici ca nu e cazul 

Ca sa stii ca fapt divers sunt oameni care au venit la mine, oameni care m au înțeles și mi au dat mesaj urandu mi noroc aici ,sper ca te am lămurit 

Mai sunt si oameni printre "oameni" 😉😉😉

Link spre comentariu

A fost o reală plăcere să urmăresc replicile de aici, mi-au făcut dimineața mai bună :)))) 

 

Era de așteptat cândva să explodeze măcar puțin micile grenade :)) 

Să ne bucurăm de viață și de dat la buci mai bine :)) 

 

Zi faină tuturor!🤗😘😘 

  • Like 2
Link spre comentariu

biorg ironside:

nu e prea târziu niciodata pentru popcorn. merge și dimineața la micul dejun....

 

renesmee:

intrebai de scor... este 3, la 5, la 6, pentru lori... imi pare rau 😢💩💩. dar cred ca era vorba despre altceva...

 

am dedus bine ca danrobert ar fi o persoana reala care fizic exista in lumea reala?

 sunt profund dezamăgit! vreau sa cred și acum ca exista doar in spațiul virtual...


pupici lipici sclipici 💋💋💋

 

ps1: nu scriu noaptea

ps2: am început cu cei care au scris cel mai puțin...

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

beatricevip:

ce-am făcut? eu? n-am făcut nimic! chiar nimic... ai scris in mod explicit ca nu vrei off-topic. m-am conformat. n-am mai scris nimic.... și s-a întâmplat ce s-a întâmplat.... pana la ora 1 noaptea

pentru ultimele 4 patru pagini, cred, ai nevoie de o mătura de la cont verde cu medalie, ca sa le ștergi. din ce am inteles costa 500 de lei pe luna 😢😢😢

ai spun mai multe lucruri despre mine care nu mi-au convenit. tot ce am reținut este treaba cu o vizita pe luna și in rest calare pe forum.
nu fac o recenzie după fiecare interacțiune. raportul pentru luna aprilie cred ca este 1 la 10. adică poate am scris pe forum despre 10% din ce am “făcut”

mai fac și distincție între a scrie pe un topic și a da reacții=emoticoane=thumbs up, down etc. ultima parte, cu reacțiile, nimeni (poate adminul) nu poate sa imi interzică
deși noi doi nu am interacționat niciodata fizic mie imi plăcea prezenta ta pe forum și topicul tau....

imi pare rau sa văd ca te-am deranjat

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 44 minute, dan1984 a spus:

beatricevip:

ce-am făcut? eu? n-am făcut nimic! chiar nimic... ai scris in mod explicit ca nu vrei off-topic. m-am conformat. n-am mai scris nimic.... și s-a întâmplat ce s-a întâmplat.... pana la ora 1 noaptea

pentru ultimele 4 patru pagini, cred, ai nevoie de o mătura de la cont verde cu medalie, ca sa le ștergi. din ce am inteles costa 500 de lei pe luna 😢😢😢

ai spun mai multe lucruri despre mine care nu mi-au convenit. tot ce am reținut este treaba cu o vizita pe luna și in rest calare pe forum.
nu fac o recenzie după fiecare interacțiune. raportul pentru luna aprilie cred ca este 1 la 10. adică poate am scris pe forum despre 10% din ce am “făcut”

mai fac și distincție între a scrie pe un topic și a da reacții=emoticoane=thumbs up, down etc. ultima parte, cu reacțiile, nimeni (poate adminul) nu poate sa imi interzică
deși noi doi nu am interacționat niciodata fizic mie imi plăcea prezenta ta pe forum și topicul tau....

imi pare rau sa văd ca te-am deranjat

 

 

Ti am scris ceva și am șters, nu mi pierd timpul aiurea ,pa pa

Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0
9 minutes ago, BeatriceVIP said:

@pisicuts te as ruga sa ștergi topicul asta 

 

Bea, stii ca daca Motanul ti-l sterge, ti-l sterge complet, adica pierzi tot, si recenzii, si pozele puse, nu doar paginile cu balci si balacareala ! :(😥

In loc sa pierzi tot, nu ar fi mai bine sa stergi tu, daca ai drept de moderare, postarile gen balci ?

Doar parerea mea !

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Chiar acum, puloiu a spus:

Bea, stii ca daca Motanul ti-l sterge, ti-l sterge complet, adica pierzi tot, si recenzii, si pozele puse, nu doar paginile cu balci si balacareala ! :(😥

In loc sa pierzi tot, nu ar fi mai bine sa stergi tu, daca ai drept de moderare, postarile gen balci ?

Doar parerea mea !

Cred ca pe 27 când trebuie sa reincarc aici voi lua cel de 500 și șterg eu 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
17 hours ago, Babygirl20 said:

Bine fetelor, eu m am plictisit de cearta asta, inutila, eu n am nimic cu niciuna, va doresc o seara linistita! Dacă credeți ca v am greșit scuza ti ma pe mine! Eu prefer sa stau linistita și sa mi vad de viata! 

Probabil esti NUMBER ONE pentru multi clienti, asa se explica multe reactii.  Nu vad sa fi gresit cu nimic daca ai scris ceva pozitiv despre un client. Ai cam luat la glezne pe gratis , dar se mai intampla.  

  • Mersi 2
Link spre comentariu

Si prea multe conturi rosii strica? Mai aveati un pic si era suficient material pentru o telenovela turceasca.

19 hours ago, alanalan said:

Nu mai bine va “bateți” in servicii? In calitate? In clienți multumiți? 

De s-ar invata ceva bun din toate comentariile. Dar de unde, e ca in bancul cu romanii, iadul si smoala. Ne tragem in smoala singuri. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Sunt pe aici niste baieti VECHI ai forum u lui. Ati ajuns lingai pizdelor. Se cearta niste pizde intre ele. Eu va zic sincer ca sunteti panarame ca ati ajuns sa o dati in muschi si sa ziceti de baietii ce s in spatele vostru. Dpmdv mi se pare si normal ca o fata de 20 de ani, sa fie protejata de cineva in meseria asta. Vedeti voi de la alte fete ca se cearta intre ele? ( luati in pula mea exemplu de la laura si roxxy) voi sunteti niste coarde prin dialogul pe care il purtati. Voi nu faceti so combinatiile.... Nu..... V ati ales cea mai usoara munca ce poate fi facuta de orice fata. Nu faceti vreo factura si aveti probleme cu tva ul. 

Mai citesc ca de ce scrii pe topicul meu.... Da ti a dat mata si pizda si topic sau cum? E public date n plm. 

Din cauza anumitor pizde de 2 lei si a altor pizde cu pula suntem multi care ne scirbim de voi. Unde e coldfusion.... Baron... Etc. Astia erau baietii care frecventau pizdele si scriau corect despre ele.... Si nu le lingeau in pizda ptr reducere gunoaielor. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Am incercat sa merg si eu la zabalosenia asta de 1 metru..a anulat programarea de vreo 4 ori ( o data ca se simte rau, o data ca i-a crapat nu stiu cine, o data ca e prea tarziu..o zi de Luni la ora 18 :))..o data ca s-a dus in mortii ei la tara). In cele din urma am apelat la Andreea de la Top care a oferit celebrele servicii de nota 10+.

Stau si ma crucesc, cata atentie le dati ruptelor astora..Coaie..sunt niste curve..sunt doar o mica iesire din cotidian..ma indoiesc sa nu aiba cineva femeie de aici..cu totii vrem doar o mica escapada..ar trebui sa dam banul si sa rezolvam problema. Dar panaramele astea au prins atata tupeu din cauza ca le pupati in cur, le lingeti in pizda, va indragostiti, va certati pentru ele ca niste penibili. Aveti rank-uri..statusuri pe aici..puncte adunate :)) 

Stiti ca daca scoateti capul pe geam, afara este o lume minunata..reala, cu pizde cu dinti in gura, spalate..nu ca astea marea majoritate de aici, ciori cu pretentii..care se fut pe o cafea.. 

O sa sara adminul cu 17.000 de rank-uri si o sa ma baneze...o sa "imi arate el mie". O sa imi stearga contul facut gratis in 20 de secunde. Am sa plang toata ziua :))

Gasiti-va pe undeva demnitatea aia, de barbat!

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 5 minute, tylersins a spus:

Am incercat sa merg si eu la zabalosenia asta de 1 metru..a anulat programarea de vreo 4 ori ( o data ca se simte rau, o data ca i-a crapat nu stiu cine, o data ca e prea tarziu..o zi de Luni la ora 18 :))..o data ca s-a dus in mortii ei la tara). In cele din urma am apelat la Andreea de la Top care a oferit celebrele servicii de nota 10+.

Stau si ma crucesc, cata atentie le dati ruptelor astora..Coaie..sunt niste curve..sunt doar o mica iesire din cotidian..ma indoiesc sa nu aiba cineva femeie de aici..cu totii vrem doar o mica escapada..ar trebui sa dam banul si sa rezolvam problema. Dar panaramele astea au prins atata tupeu din cauza ca le pupati in cur, le lingeti in pizda, va indragostiti, va certati pentru ele ca niste penibili. Aveti rank-uri..statusuri pe aici..puncte adunate :)) 

Stiti ca daca scoateti capul pe geam, afara este o lume minunata..reala, cu pizde cu dinti in gura, spalate..nu ca astea marea majoritate de aici, ciori cu pretentii..care se fut pe o cafea.. 

O sa sara adminul cu 17.000 de rank-uri si o sa ma baneze...o sa "imi arate el mie". O sa imi stearga contul facut gratis in 20 de secunde. Am sa plang toata ziua :))

Gasiti-va pe undeva demnitatea aia, de barbat!

Dupa ce ca ma injuri mai ești și prost ,eu am aproape 1 luna de când nu mai sunt în iasi si te ai trezit acum 🤣🤣🤣🤣uite ca zabalosenia asta mica are succes 

 

@pisicuts fa ceva te rog

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 11 minute, alx980 a spus:

Beatrice te asteptam în toamna inapoi!

Vine zăbăloasa înapoi, stai liniștit:)))

Link spre comentariu

Ca sa revenim la subiect.

Am facut si eu o vizita la domnisoara ,Undeva la inceputul lui aprilie , intr-o dimineata. M-am programat cu 30 minute inainte si am fost indrumat unde sa ajung.

Fata simpatica la fata, feminina si cu forme acolo unde trebuie :) .

Am avut o discutie bazata pe bun simt apoi am trecut la actiune .E flexibila dar nu trebuie sa o rapezi , Eu venisem dupa "poale'n brau "dar cred ca mi-a placut mai mult "trandafirul inflorit ". A fost amabila, si tot atat de amabil mi-a spus ca nu ii place o pozitie .( o inteleg ca nu vroia sa stea cu spatele spre mine :D ) .Nu am avut nimic de reprosat pentru ca am umplut restul timpului cu alte mici placeri. Locul placut, as fi preferat insa mai multa lumina . Am sa o vizitez in curand sa mai incerc cateva pozitii pentru ca e atat de maruntica incat pacat ar fi sa nu profiti .

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 34 minute, uliseextra a spus:

Ca sa revenim la subiect.

Am facut si eu o vizita la domnisoara ,Undeva la inceputul lui aprilie , intr-o dimineata. M-am programat cu 30 minute inainte si am fost indrumat unde sa ajung.

Fata simpatica la fata, feminina si cu forme acolo unde trebuie :) .

Am avut o discutie bazata pe bun simt apoi am trecut la actiune .E flexibila dar nu trebuie sa o rapezi , Eu venisem dupa "poale'n brau "dar cred ca mi-a placut mai mult "trandafirul inflorit ". A fost amabila, si tot atat de amabil mi-a spus ca nu ii place o pozitie .( o inteleg ca nu vroia sa stea cu spatele spre mine :D ) .Nu am avut nimic de reprosat pentru ca am umplut restul timpului cu alte mici placeri. Locul placut, as fi preferat insa mai multa lumina . Am sa o vizitez in curand sa mai incerc cateva pozitii pentru ca e atat de maruntica incat pacat ar fi sa nu profiti .

 

 

Mulțumesc frumos 🥰🥰când voi reveni în iasi va voi anunta ,iar daca aveți vreo unul din voi drum în Constanța vara aceasta ma găsiți aici 🥰🥰

Link spre comentariu

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 3 minute, BeatriceVIP a spus:

Mulțumesc frumos 🥰🥰când voi reveni în iasi va voi anunta ,iar daca aveți vreo unul din voi drum în Constanța vara aceasta ma găsiți aici 🥰🥰

Da ce ar fi daca mai faci cate o vizita de o saptamana,macar la 2 luni in iasi? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...