Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Salut fraților, știu că ducem lipsă la acest capitol de fete, însă am venit cu scăparea, am găsit o fată, ce e drept nouă în domeniu, dar eu zic că se descurcă, am vizitat-o în repetate rânduri și cu acordul ei am deschis acest topic ca să-i fac cunoscută prezența în oraș.

Este o tipă de 19 ani, cu forme, 60 kg 1.70, practică DOAR masaj erotic cu finalizare manuală, orice contact intim exclus chiar dacă plusati financiar.

Tarife 80 ron 30 de min 140 ron 1h + camera de hotel, nu se deplasează la domiciliu, nu are locație

Programarile se fac pe instagram @maria__.massage

Rog un confrate cu grad sa mă ajute sa postez niște poze!

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Ha ha ! Sa înțeleg ca trebuie plătit minim 140 -150 lei cu tot cu camera pentru o laba ?ca masaj în 30 min nu prea are la ce sa îți facă 🤔🤔

Acum 5 ore, GCapone a spus:

Salut fraților, știu că ducem lipsă la acest capitol de fete, însă am venit cu scăparea, am găsit o fată, ce e drept nouă în domeniu, dar eu zic că se descurcă, am vizitat-o în repetate rânduri și cu acordul ei am deschis acest topic ca să-i fac cunoscută prezența în oraș.

Este o tipă de 19 ani, cu forme, 60 kg 1.70, practică DOAR masaj erotic cu finalizare manuală, orice contact intim exclus chiar dacă plusati financiar.

Tarife 80 ron 30 de min 140 ron 1h + camera de hotel, nu se deplasează la domiciliu, nu are locație

Programarile se fac pe instagram @maria__.massage

Rog un confrate cu grad sa mă ajute sa postez niște poze!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dr.Tr.Severin
  • Oras:Dr.Tr.Severin

    Daca stie sa te faca sa fiarba sangele in tine este interesanta ideea, dar cam ciudat faza cu hotelul pentru ca o iei tu si pleci sa cauti hotel prin oras nu stiu cine face asa ceva.  Vrea si bani si vrea sa luam noi si camera la hotel dar.....O muie nu vrea ea? 

  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita
Acum 45 minute, tony1984 a spus:

    Daca stie sa te faca sa fiarba sangele in tine este interesanta ideea, dar cam ciudat faza cu hotelul pentru ca o iei tu si pleci sa cauti hotel prin oras nu stiu cine face asa ceva.  Vrea si bani si vrea sa luam noi si camera la hotel dar.....O muie nu vrea ea? 

  

Pai mai rentabil iese și ea și noi cu o muie scurta in masina ,nu mai pierde nici timp și nici noi bani și cautat de locație 😅😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
2 hours ago, tony1984 said:

    Daca stie sa te faca sa fiarba sangele in tine este interesanta ideea, dar cam ciudat faza cu hotelul pentru ca o iei tu si pleci sa cauti hotel prin oras nu stiu cine face asa ceva.  Vrea si bani si vrea sa luam noi si camera la hotel dar.....O muie nu vrea ea? 

  

Sau poate o pula ca sa nu-i mai fie asa frica de ea!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 ore, GCapone a spus:

Salut fraților, știu că ducem lipsă la acest capitol de fete, însă am venit cu scăparea, am găsit o fată, ce e drept nouă în domeniu, dar eu zic că se descurcă, am vizitat-o în repetate rânduri și cu acordul ei am deschis acest topic ca să-i fac cunoscută prezența în oraș.

Este o tipă de 19 ani, cu forme, 60 kg 1.70, practică DOAR masaj erotic cu finalizare manuală, orice contact intim exclus chiar dacă plusati financiar.

Tarife 80 ron 30 de min 140 ron 1h + camera de hotel, nu se deplasează la domiciliu, nu are locație

Programarile se fac pe instagram @maria__.massage

Rog un confrate cu grad sa mă ajute sa postez niște poze!

Salut , nu o gasesc pe insta , gasesc ceva fete de au la descriere in limba rusa . Poate vi cu mai multe detali .ms

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
Acum 3 ore, povestitorul a spus:

Salut , nu o gasesc pe insta , gasesc ceva fete de au la descriere in limba rusa . Poate vi cu mai multe detali .ms

Am uitat sa bat 2 underline-uri ma scuzi, las link cel mai bine https://instagram.com/maria__.massage?igshid=wrmwmkc697x5

Link spre comentariu
Vizitator safiemaibine
Reputație: 0

Am nimerit din prima contul de pe Insta și încă de dimineață am dat cerere  însă nu am primit nici până acum.... răspuns.

Un Nr. de tel . cred că era mult mai util pt. programări și o poza macar cu fata blurata daca vrea clienți .

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 ore, safiemaibine a spus:

Am nimerit din prima contul de pe Insta și încă de dimineață am dat cerere  însă nu am primit nici până acum.... răspuns.

Un Nr. de tel . cred că era mult mai util pt. programări și o poza macar cu fata blurata daca vrea clienți .

 

Are fata prea multi clienti sau e cont facut aiurea ca acelasi lucru l am patit si eu.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, mariusresita a spus:

A reușit cineva sa ajungă la dameza sau este reclama falsa ?

Asta a fost cred ca strategie ca sa vada omu ce fete avem pe insta 😂😂daca este asa trebuia sa zica de la inceput si ne vedeam la o bere , nu sa ne amageasca in felul asta plus ca imi prindea bine un masaj . 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
Acum 12 ore, povestitorul a spus:

Asta a fost cred ca strategie ca sa vada omu ce fete avem pe insta 😂😂daca este asa trebuia sa zica de la inceput si ne vedeam la o bere , nu sa ne amageasca in felul asta plus ca imi prindea bine un masaj . 

Crede mă, nu aveam niciun interes sa văd fața unui om, fata lucrează în continuare, si dacă chiar vrei te invit la o bere, fac cinste! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 20 minute, GCapone a spus:

Crede mă, nu aveam niciun interes sa văd fața unui om, fata lucrează în continuare, si dacă chiar vrei te invit la o bere, fac cinste! 

Ok , mergem.si la bere insa hai sa rezolvam cu fata 😉😉poate are alte contacte ( nr de tel ) .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
Acum 48 minute, povestitorul a spus:

Ok , mergem.si la bere insa hai sa rezolvam cu fata 😉😉poate are alte contacte ( nr de tel ) .

Saptamana asta cel tarziu saptamana viitoare va avea si locație și nr de tel de serviciu😂 așa mi a zis mie, acum nu știu, stiu un lucru sigur ieri in afara de mine a mai avut un client probabil vreun confrate de pe forum ca în altă parte nu are anunț, și dacă e așa cum zice ea, rog pe confrate să revină cu o recenzie să spargem gheața pe topic 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator safiemaibine
Reputație: 0
Acum 3 ore, GCapone a spus:

Saptamana asta cel tarziu saptamana viitoare va avea si locație și nr de tel de serviciu😂 așa mi a zis mie, acum nu știu, stiu un lucru sigur ieri in afara de mine a mai avut un client probabil vreun confrate de pe forum ca în altă parte nu are anunț, și dacă e așa cum zice ea, rog pe confrate să revină cu o recenzie să spargem gheața pe topic 

De ce nu ne spui tu din experiența ta de ieri cum a fost ?

Momentan nu se poate lua contactul cu ea pe insta, i-am trimis cerere de urmărire (fiind cont privat) de  câteva zile și nu a acceptat încă si văd că nu sunt singurul .

In ședința de masaj face și oral  Op, On ??

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
Acum 22 minute, safiemaibine a spus:

De ce nu ne spui tu din experiența ta de ieri cum a fost ?

Momentan nu se poate lua contactul cu ea pe insta, i-am trimis cerere de urmărire (fiind cont privat) de  câteva zile și nu a acceptat încă si văd că nu sunt singurul .

In ședința de masaj face și oral  Op, On ??

Nu face nici oral nici normal, eu mi am împărtășit o experiență când am deschis topicul, eu zic ca e ce trebuie, nu se grăbește se implică iti face sangele sa fiarba etc

Link spre comentariu
Vizitator safiemaibine
Reputație: 0
Acum 3 minute, GCapone a spus:

Nu face nici oral nici normal, eu mi am împărtășit o experiență când am deschis topicul, eu zic ca e ce trebuie, nu se grăbește se implică iti face sangele sa fiarba etc

Eu nu am văzut detalii, nu trebuie sa ne rușinăm aici , asta e profilul grupului.

Trebuie să facă ea ceva bun dacă nu accepta nici oral și să revii, să revii.

Poate ne detaliezi și nouă celor care nu au avut parte de aceasta experiență  și să ne-o dorim, acum pare banal (doar o laba ? cum a mai spus cineva mai sus ) pt. cei neavizați.

Link spre comentariu
Vizitator safiemaibine
Reputație: 0

"Rog un confrate cu grad sa mă ajute sa postez niște poze!",

e chiar așa greu ?  este sigur că ajut f. mult și niște poze.

Nu cred că merge nimeni chiar așa orbește, asta daca vrea clienți , e totuși un segment de nișă și pot fi câțiva ce vor să meargă mai mult de curiozitate . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...