Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin

Buna dragilor,vineri sâmbătă și duminică am locuri libere cine e interesat sa mi lase un mesaj ,preturile sunt următoarele:150 lei 30-35 de min masaj erotic și 180 45-50 de min pentru 2 finalizări prețul este cu 20 in plus.90 lei  30 de min masaj normal și 45-50 de min 125 .masajul erotic se desfășoară în lenjerie intimă.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 43 minute, Maria__.m a spus:

Buna dragilor,vineri sâmbătă și duminică am locuri libere cine e interesat sa mi lase un mesaj ,preturile sunt următoarele:150 lei 30-35 de min masaj erotic și 180 45-50 de min pentru 2 finalizări prețul este cu 20 in plus.90 lei  30 de min masaj normal și 45-50 de min 125 .masajul erotic se desfășoară în lenjerie intimă.

Hei , pt clienti vechi nu ai promoti 😉😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 15 ore, Maria__.m a spus:

Buna dragilor,vineri sâmbătă și duminică am locuri libere cine e interesat sa mi lase un mesaj ,preturile sunt următoarele:150 lei 30-35 de min masaj erotic și 180 45-50 de min pentru 2 finalizări prețul este cu 20 in plus.90 lei  30 de min masaj normal și 45-50 de min 125 .masajul erotic se desfășoară în lenjerie intimă.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin

Buna dragilor,am decis ca toată săptămâna de luni până sâmbătă să țin reducerea .110 lei 30 de min și 120 40 de min,cine e interesat sa mi lase mesaj

La 11.06.2021 la 5:26, jonica a spus:

Buna dragilor am o oferta pentru mâine nu ezitați să mi lăsați mesaj pe maria__massage1(Instagram).

Link spre comentariu
  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj

Încă nu înțeleg cum de se mai duce cineva la aceasta persoana. 

Eu mi-am luat teapa pt ca nu erau decât câteva recenzii și alea false. Dar după ce v-am spus 3,4 persoane ca fata e numai pe interes și mai e și urâtă, nu știu ce tot ii cereți întâlni.

O laba în scârbă cu 2 degete puteți face și voi acasă. 

Sau cu 100 de lei futi ceva calumea gen beatrice nu sa te termini la grasă în palmă 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, terminatorul11 a spus:

Încă nu înțeleg cum de se mai duce cineva la aceasta persoana. 

Eu mi-am luat teapa pt ca nu erau decât câteva recenzii și alea false. Dar după ce v-am spus 3,4 persoane ca fata e numai pe interes și mai e și urâtă, nu știu ce tot ii cereți întâlni.

O laba în scârbă cu 2 degete puteți face și voi acasă. 

Sau cu 100 de lei futi ceva calumea gen beatrice nu sa te termini la grasă în palmă 

Ooo  , salut , explica ce sa intamplat , fa o recenzie completa ... si poate atunci o sa te cred . Iauzi Beatrice ( parca la ea tot la mana am terminat si repede sa nu ii intre aier in pizda 😂😂😂) si are tarif de 150 plus 50 finalizarea . Asa ca mergi cu incredere unde doresti.

Ps : pt mine Maria este de 10 punct 😎😎

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 29 minute, carucuboi a spus:

hey, 

cum am putea atunci  proceda ?, ... parerile clar sunt împărțite și eu nu pot fi obiectiv și să fac o recenzie fiind "neprimibil" ca sa zic asa .

Sunt atât de corect și nu cred că are nimeni sa îmi reproșeze că am fost părtinitor  indiferent de fata am expus doar realitatea in detaliu !!

De cele mai multe ori  povestitorul a avut o experiență cam la indigo și  aceleași note și impresii cu mine .

Zicea cineva că rănile se vindeca in timp și cred că asta este soluția cea mai buna in aceasta speță .

Încă nu ma consider un influencer pe aici dar îmi dau interesul și părerea mea sinceră ar  putea fi de ajutor , nu am acces încă  și voi acționa unde  sunt promit cu drag .

Numai bine !

 

 

 

 

 

Salur , incearca sa uiti episodul si sa treci peste ...nu trebuie sa faci o drama din asta . 

Chiar am vorbit cu fata despre situatia ta si sunt sanse sub 0 ca sa se concretizeze vreo intalnire .

Maria este o novice in aceasta brasla si daca nu o indrumi atunci experienta cu ea este un pic banala. Daca ii intri in grati ( nu este foarte greu ) atunci o sa ai ce povesti nepotilor. 🙃🙃

De ce am luat foc si m am mainfestat asa  ... este simplu ... domnul de mai sus are cont din 2017 si pana acum are doar 5 postari .plus ca este rau informat la Beatrice finalizarea este 150 cu 50 ON sau poate a beneficiat el de discaunt . 

Ps o sa ii iau apararea Mariei ori de cate ori este nevoie fiindca merita din plin acest lucru . 

Numai bine .

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
La 21.06.2021 la 19:31, terminatorul11 a spus:

Încă nu înțeleg cum de se mai duce cineva la aceasta persoana. 

Eu mi-am luat teapa pt ca nu erau decât câteva recenzii și alea false. Dar după ce v-am spus 3,4 persoane ca fata e numai pe interes și mai e și urâtă, nu știu ce tot ii cereți întâlni.

O laba în scârbă cu 2 degete puteți face și voi acasă. 

Sau cu 100 de lei futi ceva calumea gen beatrice nu sa te termini la grasă în palmă 

Urâtă?😂😂cred că nu ți am trimis poze că sa vezi cum arat dat frumos care ești ,grasa?sa te și anunț că arăt și bine dar cred că tu nu ai avut norocul sa mi fii client așa că ce pot sa mai spun  câini latră ursul merge;)

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
La 21.06.2021 la 21:23, povestitorul a spus:

Salur , incearca sa uiti episodul si sa treci peste ...nu trebuie sa faci o drama din asta . 

Chiar am vorbit cu fata despre situatia ta si sunt sanse sub 0 ca sa se concretizeze vreo intalnire .

Maria este o novice in aceasta brasla si daca nu o indrumi atunci experienta cu ea este un pic banala. Daca ii intri in grati ( nu este foarte greu ) atunci o sa ai ce povesti nepotilor. 🙃🙃

De ce am luat foc si m am mainfestat asa  ... este simplu ... domnul de mai sus are cont din 2017 si pana acum are doar 5 postari .plus ca este rau informat la Beatrice finalizarea este 150 cu 50 ON sau poate a beneficiat el de discaunt . 

Ps o sa ii iau apararea Mariei ori de cate ori este nevoie fiindca merita din plin acest lucru . 

Numai bine .

 

Mulțumesc frumos pentru cuvintele adevărate,tu ai fost și chiar poți să ți spui părerea apreciez

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...