Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
La 03.03.2021 la 14:45, povestitorul a spus:

Ok , mergem.si la bere insa hai sa rezolvam cu fata 😉😉poate are alte contacte ( nr de tel ) .

când mergem frate la berea aia că de 4 luni tot n am fost :))

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 23.07.2021 la 17:08, carucuboi a spus:

a ,..și mai e și inconvenientul că nu are  locație , mai este 40 parca "parcarea"  și condițiile am înțeles că sunt precare acolo plus contactarea  dificilă pe un mijloc de comunicare Atipic , o cartelă pe un telefon ieftin  "de servici " ar rezolva foarte  multe probleme.

In concluzie tacă vrei tot tacâmul din ce oferă ar fi,

40+50+50+130 (hotel, limbute ei, masaj nud , cadou)  ar ieși un aproape 300 de leușteni,

concluzia o trageți voi !😉

 

 

 

 

 

Ai dreptate ...nu stiu cum ai cules aceste informatii ...dar ai facut treaba buna ...daca as avea vreodata nevoie de un detectiv ...as sti la cine sa apelez...

Eu am iiesit sub ce ai calculat tu ...de fiecare data...

Legat de servici si prestatie ....vezi o pagina ... doua in urma . 

Eu unul la ce ofera ...cel putin in cazul meu ...o recomand .

  • Minus 1
Link spre comentariu
On 7/23/2021 at 6:21 PM, carucuboi said:

Sper sa nu o ia personal sau că si antireclama, pur și simplu i-am prezentat  Utilizatorului01 ( poate el este calificabil) ce servicii oferă maseuza noastră .

Multumesc pentru informatii.Vad ca ceilalti ii dau importanta prea mare si nu e bine,de asta isi ia figuri.In alta ordine...sa o platesc sa ii dau limbi?:))

Maria,daca tu vrei sa te plateasca lumea sa iti dea limbi..orienteaza-te spre aia care nu pot sa futa...scrie aici ca accepti doar in jurul varstei de 70 de ani.

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
La 23.07.2021 la 18:21, carucuboi a spus:

Sper sa nu o ia personal sau că si antireclama, pur și simplu i-am prezentat  Utilizatorului01 ( poate el este calificabil) ce servicii oferă maseuza noastră .

Carucuboi,țin să te anunț și pe tine și pe alții că nu astea sunt prețurile ,și a doua chestie care vreau sa o clarific încât să nu mai fie alte întrebări fiecare are dreptul să și aleagă clienți.

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
La 28.07.2021 la 6:40, utilizator01 a spus:

Multumesc pentru informatii.Vad ca ceilalti ii dau importanta prea mare si nu e bine,de asta isi ia figuri.In alta ordine...sa o platesc sa ii dau limbi?:))

Maria,daca tu vrei sa te plateasca lumea sa iti dea limbi..orienteaza-te spre aia care nu pot sa futa...scrie aici ca accepti doar in jurul varstei de 70 de ani.

Nu este obligatoriu dragul meu cine îmi cere asta e normal sa aplic un preț ,nu eu cer .

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
La 27.07.2021 la 1:04, povestitorul a spus:

Ai dreptate ...nu stiu cum ai cules aceste informatii ...dar ai facut treaba buna ...daca as avea vreodata nevoie de un detectiv ...as sti la cine sa apelez...

Eu am iiesit sub ce ai calculat tu ...de fiecare data...

Legat de servici si prestatie ....vezi o pagina ... doua in urma . 

Eu unul la ce ofera ...cel putin in cazul meu ...o recomand .

Cineva care chiar poate sa și de a cu părerea deoarece a avut parte de mine

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin

In esență voiam să vă anunț că de abea de luni voi fii iar disponibila,și o sa am oferta 5 zile de 100 lei masajul cine e interesat să nu ezite sa mi lase mesaj,orele mele in care pot sa fac programari sunt după ora 13  până la ora 22,(zilele diferă,la fel și orele)

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
La 11.08.2021 la 18:40, carucuboi a spus:

Bagă  des oferte la 100 lei masajul 30 - 40 de  minute  plus camera încă 40 leușteni.

Masaj basic in chiloți și sutien , la ora prețul crește, normal   !

Bai carucuboi daca nu știi despre ce vorbești taci naiba din gura

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
La 11.08.2021 la 18:13, necunoscut10 a spus:

Drăguță sunt multe pagini de citit ne poți pune o lista cu servici și preturi ca eu sunt bulversat rău nam înțeles nimic iar tu ești singura care poate rezolva misterul? 

maria__massage1

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
Acum 2 ore, carucuboi a spus:

Nu intru in polemici cu tine ca nu am dispozitia necesara dar nu inteleg de ce esti atat de dusmanoasa , esti tanara fii mai zglobie un pic !!  Ti-am scris in privat pe 12 iulie si am zis sa o dam cumva la pace insa cu tine chiar nu se poate vad ! In fine ...

Te rog frumos sa nu mi mai scrii pe topic mulțumesc

Link spre comentariu

  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
Acum 4 ore, carucuboi a spus:

Chiar daca e topicul tau forumul este public , suntem cumva in comunism sau mai rău ?

Din moment ce nu faci offtopic oricine e liber sa se exprime și tocmai asta e rostul acestui forum.

Nu ai pentru ce să îmi mulțumești !..

și dacă ești obraznicuta te pot umple cu roșu grav, așa că vezi-ti lungul nasului 🤔😉

Cam multa nesimțire și ura:))că ci nu te am primit uita te la tine ce persoana ești ,îți poți da seama și singur,vulpea când nu ajunge la struguri zice că s acrii,așa că scrie incontinuare că ci la mine tot nu vei ajunge

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...