Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

Vizitator januku89
Reputație: 0
Acum 1 oră, Maria__masaj a spus:

Da te am căutat și se pare că te am blocat ,nu mai țin minte exact motivul,însă dacă ai ajuns in lista asta înseamnă că am avut un motiv bun

Cred ca eu te-am blocat din greseala...sunt baiatu ala care am fost odata la casa tineretului si ultima data la gara unde am platit 2 fin si am sta doar una ca a intervenit ceva...nu s-a intamplat nimik altceva.poti intra sa ne vedem pe insta si decizi .multumesc frumos

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 23 ore, Maria__masaj a spus:

pentru tine și alții de pe aici care nu și văd prostia știe el despre ce vorbesc cel mai bine e ca fiecare sa și vadă de treabă sa și să nu mai fie atât de ofticați că nu i primesc:))muriți de ciuda că nu puteți ajunge la mine ce pot sa spun,da mă cred o "lady" cum ziceți voi :))

Daca mine te referi aici pentru ceia ce am scris mai sus atunci chiar ca ești o puștoaică obraznică😂 , nu moare nimeni de ciudă sa stii, asa cum am scris și mai sus nu sunt interesat de serviciile tale și nici nu te-am căutat vreodată, doar ca mi se pare aiurea cum răspunzi la unii pe aici atâta tot, de asta ti-am sugerat circuit închis și  așa nu mai ai discuții obraznice cu alții 😜

Hai succes la uns și la frecat acolo 👌

Link spre comentariu
  • Oras:DTS
  • Oras:DTS
1 oră în urmă, carucuboi a spus:

Un gând ce îmi vine acum în noapte și îl zic , că așa cred eu că e bine.

Trecem printr-o perioada grea și de luni va fi și mai și , crunt , cu toate astea suntem câțiva pe aici (poate inconștienți ) care se gândesc și dau la o parte actualitatea de azi  pentru un masaj sau etc....., ne asumam niste riscuri deși vor fi restricții tot mai drastice.

In aceste condiții vitrege eu cred că noi ar trebui sa fim Uniți și nu să ne băgăm bețe în roate singuri !!👍

👏👍

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, carucuboi a spus:

Un gând ce îmi vine acum în noapte și îl zic , că așa cred eu că e bine.

Trecem printr-o perioada grea și de luni va fi și mai și , crunt , cu toate astea suntem câțiva pe aici (poate inconștienți ) care se gândesc și dau la o parte actualitatea de azi  pentru un masaj sau etc....., ne asumam niste riscuri deși vor fi restricții tot mai drastice.

In aceste condiții vitrege eu cred că noi ar trebui sa fim Uniți și nu să ne băgăm bețe în roate singuri !!👍

Ma doare la sandale ...o sa umblu nestigherit 😂😂😂pe unde vrea ciocanul meu 😉😉 termenul "ciocan '" l am imprumutat fiindca e la moda 😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 23 ore, Maria__masaj a spus:

Buna dragilor am ales sa mai fac o mini reducere de 2 zile ,sâmbătă și duminică prețul tot de 100 așa că cine este interesat de ce servicii am ,sa mi lase mesaj pe insta (maria__massage1)va pup 😘 și va aștept

Buna ! Ti am trimis pe insta ! Raspunde mi daca mai lucrezi !

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta-Turnu Severin
  • Oras:Drobeta-Turnu Severin
La 22.10.2021 la 16:37, Maria__masaj a spus:

Buna dragilor am ales sa mai fac o mini reducere de 2 zile ,sâmbătă și duminică prețul tot de 100 așa că cine este interesat de ce servicii am ,sa mi lase mesaj pe insta (maria__massage1)va pup 😘 și va aștept

Buna Maria ! ți-am lăsat mesaj pe instagram acum 2 zile , îmi raspunzi și mie te rog frumos. 

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
Acum 54 minute, carucuboi a spus:

Vremurile sunt atât de tulburi ,  mai rău și mai rău  o sa fie , va urma curând  și clienții i se vor împuțina .

Abia atunci va realiza  lady Mary că era  mult mai câștigată daca se punea bine și cu niște  milogi  🤨.

 

Îți dau dreptate doar la milog

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
Acum 13 ore, carucuboi a spus:

" milog " trebuia să îl fi pus în ghilimele , ideea era importanta și esența .

Ma bucur că nu am făcut-o și uite-așa mai aflăm câte ceva despre tine și caracterul tau real .

numai bine !

Știam ce înseamnă domnul carucuboi

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin

Buna dragilor cum sunteți , săptămână asta am 10 locuri disponibile de la 12-19:30cine este interesat sa mi lase mesaj pe insta (maria__massage1)va pup 😘 vin la domiciliu sau pensiune aleasa de el(în oraș)preț 120 la pensiune și 160 la domiciliu doar săptămână aceasta 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, Maria__masaj a spus:

Buna dragilor cum sunteți , săptămână asta am 10 locuri disponibile de la 12-19:30cine este interesat sa mi lase mesaj pe insta (maria__massage1)va pup 😘 vin la domiciliu sau pensiune aleasa de el(în oraș)preț 120 la pensiune și 160 la domiciliu doar săptămână aceasta 

Dar intra pe instagram … cum dau de tine???

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta turnu severin
  • Oras:Drobeta turnu severin
Acum 10 ore, Maria__masaj a spus:

Buna dragilor cum sunteți , săptămână asta am 10 locuri disponibile de la 12-19:30cine este interesat sa mi lase mesaj pe insta (maria__massage1)va pup 😘 vin la domiciliu sau pensiune aleasa de el(în oraș)preț 120 la pensiune și 160 la domiciliu doar săptămână aceasta 

raspunde si mie pe insta!!!maryy.marius am

Link spre comentariu

Vizitator uncalator
Reputație: 0

@carucuboi ești jalnic.

Am mai spus-o, strugurii la care nu ajungi sint acri. Și asta după o serie de insistențe la care răspunsul a fost de fiecare dată NU.Asta legat de Maria și masajul ei.

In rest...

Te complaci in situații în care ești luat de prost sau umilit. Aștepți cu orele, te injosești cu rugamintile tale, ai cerut tratament preferențial sub pretextul unor recenzii bune pe aici... asta spune multe despre caracterul tău și nu prea te avantajează.

În plus, "ești un mare scriitor", ești dependent de forumul ăsta. Filozofiile, părerile și concluziile tale sînt de-a dreptul penibile în 99% din ce scrii. Nu-ți mai da importanță că lumea nu se învîrte în jurul tău.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...