Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

Dc te comporți asa ? Am crezut ca mai ai oferte la 100 și nu ai mai scris de mult acolo .... iara sa ma rog de vreo colega sa imi fac cont de instagram sau cont aici ...Am crezut ca începi începi ziua dupa ora 10 sa prind și eu o programare de la tine. Te rog ajuta-ma ..offf iara sa fac conturi din nou e airea

Link spre comentariu

Rămâne daca nu vrei sa vorbim pe instagram cum sa iau legătura cu tine atunci ???? după ora 18 zilele astea cand ies de la munca ...iti spun mai bine ora ca sunt acolo in centru la hotel Adakalek si te astept acolo in fata...chiar doresc sa vorbesc cu tn...offf 

Link spre comentariu

Ideea e Maria sa sti adevaru am întrebat doar ce program ai de la cat la cat si oferte dacă mai ai pe instagram..si am timp doar pana în ora 13 ziua si nu vrei nu poti mai devreme ...dupa lucrez ...Sunt un baiat punctual si bine crescut...rămâne sa scriu aici zi de zi ...seara după munca ma programez aici dupa ora 18  sau ziua pana în ora 13 iti spun unde locul si poate vi la mine pentru o ora ...offf ...dorea  f mult sa tinem legatura pe instagram (((( 

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta
  • Oras:Drobeta
La 22.11.2021 la 10:32, mihail99 a spus:

Cred ca din greseala m-a blocat ...  nu am dat poze cu mine de obicei doresc pana in ora 2 programare ca lucrez .... Maria ma poti debloca sa vorbim te rog frumos ??? astept mesaj

Și pe mine ma blocat de mult pentru ca nu ne sincronizăm la ore … acum când as putea și as fi liber n-am cum sa fac programare 😂😂

Link spre comentariu

Buna Maria Masaj doresc sa vin la tine  dar m-ai  blocat pe instagram ca am spus ca doresc programare pana la ora 13  si tu ai  zis ca nu se poate va dupa ora 14 si imi spui faci excepție cu efort f rar la ora  13 si ceri extra 50 la mine acasa pe bune 250 ora doar masaj erotic la mine la domiciliu ? Doresc cu tine am înțeles ca ai 19 ani și cur bombat cu sani mici...as dori sincer cu tine sa iti fac sex oral 30 de minute peste tot dar uite ca ai tupeu...am spus ca iti dau  fb meu si  whapp si tu nu doar instagram si m-ai blocat pt ca doream mai devreme de ora 13 pe bune si extra si tot .... Maria tine minte la mine contează omul face to face nu omul virtual și in plus am mii de euro și doresc fara graba ...Colegul nostru Povestitorul o stie f bine dar te rog sa-i spui ca contează omul face to face adica fata in fata vorbit 5 minute ce poate dacă nu aia e si ne despărțim  unul de altul dacă nu ne înțelegem  la tot nu omul virtual  ((((  ms mult va iubesc pe toți colegii mei futadori  lucrez si de cateva zile scriu aici ca doresc programare pana la ora 13 sau de la 18-20 în centru sunt oricând ca pe acolo lucrez si vin la hotel în fn...aia e ((( nu vrei Maria aia e ...bine ca am o colaborare tot ani tai de 19 ani și stiu cum e sa fi tanara cu carnea bună pe tot de aia doresc cu tn dar nu vrei sa vorbim pe instagram deloc...airea iara cont alt nume iara o prostie pe instagram...nu nr tau nu fb nu whatsapp...aia e...Dumnezeu e mare...urasc viata virtuala sau omul virtual ..mai bn fata in fata ma vezi nu iti place plecam si gata dupa 5 minute și stabilim ...internetul noua moda...contează omul face to face nu omul virtual bazat de un click pe mouse cu mana pe pl...mai bn in real cu mana pe bani fata in fata aia e ))) 

Link spre comentariu
La 24.11.2021 la 8:21, Maria__masaj a spus:

 

 

 

La 23.11.2021 la 12:23, Maria__masaj a spus:

Buna dragilor programul meu mai este până vineri ,după până joi nu o sa mai fiu disponibila ,reveniți cu un mesaj atunci mulțumesc

Buna Maria...Ti-am dat fallow pe insta si nu mi-ai raspuns.....numele meu este Flori_n1809....astept sa imi dai accept si...si as vrea o programare azi sau maine cand ai putea tu..

Link spre comentariu

Buna futadori mei am fost la  programul sa ma uit ce anunț au  la Salon Eden Luni -Vineri ora 9:00 - 17 :00 Programari la nr 0742555380...dar nu au erotic  )))  le-am văzut pe fete cum arata bruneta aia slim e superba dar nu ma interesează de masajul lor nu le fac publicitate bag pl ....offf mie rau  sincer o vreau pe Maria doar ea aia e   (((( Treaba ta Maria contează omul fata in fata nu omul virtual  )))  

Link spre comentariu

Gcapone acolo datorita tie primul mesaj uite ce fata de dulce ai Maria din februarie 2021 ce preț avea si uite acuma ((( a trecut 1 an și fara nu are locatia  ))) si din ce în ce a scumpit tot 

Salut fraților, știu că ducem lipsă la acest capitol de fete, însă am venit cu scăparea, am găsit o fată, ce e drept nouă în domeniu, dar eu zic că se descurcă, am vizitat-o în repetate rânduri și cu acordul ei am deschis acest topic ca să-i fac cunoscută prezența în oraș.

Este o tipă de 19 ani, cu forme, 60 kg 1.70, practică DOAR masaj erotic cu finalizare manuală, orice contact intim exclus chiar dacă plusati financiar.

Tarife 80 ron 30 de min 140 ron 1h + camera de hotel, nu se deplasează la domiciliu, nu are locație

Programarile se fac pe instagram @maria__.massage

Rog un confrate cu grad sa mă ajute sa postez niște poze ...                                                              Acuma scumpi din ce în ce mai mult .)))  Lol nu are locație....tot pe instagram vrea...nu fb nu instagram...nu  nr de telefon în plm (((( eu am calculator din 1998 si stiu ce e fake si nu la poze și nu uit trecutul nostru  (((  Aberezi Maria  enorm ))) 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 41 minute, carucuboi a spus:

Poti sa te dai si cu curul in sus my friend , tot ne masat vei ramane , accepta situatia si  conditia ta de ghinionist notoriu ,

...aia e !!

Nu ai pierdut nimic din ce are de a  face cu aceasta meserie , e grasuta si se pare ca a invatat  cat de cat pe cobai nevinovati ,

,... sa ii compatimesc oare , ..?!?. ..

sa fie sanatosi zic !

Eu zic sa iti vezi de treaba ta ...si sa nu ma apuc sa incep o noua telenovela cu tine ...nu de alta dar iar iti stergi contul 😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...