Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

Mulțumesc din suflet colegul futador ... va iubesc pe toti ...nu vreau sa imi fac alt cont aici pe forum și pe instagram cu alt nume..vreau sa par natural ca nu e greu sa fac contuti fake ...in real sunt alt om fata in fata...urasc internetul stiu pe calculatoar din anul 1998 ...urasc omul virtual...încerc cu Maria aici sa ma programez si la 18 sunt in centru la Adakalek si spun cum sunt îmbrăcat si stau la usa nici asa nu vrea (((  numai sa vina ... Apelez atunci la experienta mea pe  calculator sa imi fac conturi multe si fake si tot dau de ea pana la urma la Anul...in fn tin foarte mult la Maria ...speranța moare ultima si Doamne ajuta 

Link spre comentariu

Tin foarte mult la Maria...fac alt cont pe forum și pe instagram si alt nume și gata tot dau de Maria ))) dacă ea nu înțelege ca la ora daca vrea si vin acolo la ora 18 sunt in centru la hotel spun cum sunt îmbrăcat si tot la usa etc nu vrea (((( dau buletinul acolo si bani sunt client fidel acolo...Dau bani la amici mei Hackeri sau cate stiu in IT sa imi faca cont pe forum și aici sau imi fac eu și gata închei toata povestea si bâlciul aici si punct tot dau de ea pana la urma la un masaj cu fantezii ((((

Link spre comentariu
  • Oras:Mh
  • Oras:Mh
Acum 3 ore, mihail99 a spus:

Azi la ora 18 am înțeles nu poti ...nu pot mai devreme eu ca lucrez ....Maine la ora 18 se poate o programare la tine ?astept mesaj și mulțumesc ...Ma programez aici macar...?chiar nu ai un loc ai pentru mine ? Atunci rog aici pe colegii mei futadori sa imi faca si mie cont de instagram sa imi spuna in privat raman dator platesc o suma de bani si ma întâlnesc cu respectivul coleg in oras sa imi de-a un cont de instagram....si gata ...va Mulțumesc 

Nu mai ai nici o sansa sa ajungi la ea ........in stilul asta deja ma deranjaza pe mine ca cititor de forum ...nu mai zic de ea ,eu personal am contactat-o mi a raspuns imediat si a dat acceptul pentru o intalnire i am spus ca sunt plecat pana in ianuarie....urmeza sa vad daca este asa greu sa ajung la ea

Link spre comentariu

Crezi tu ca nu am nicio sansa...stiu pe calculator din 1998 si fac cont aici sau pe instagram  cu nume fals etc si tot dau ea ))) ....era timpul atunci când plateai internetul la un leu ora si la târg orice CD era 3 lei sau când luai filme gratis de pe DCC + +..despre ce vorbim înțeleg perfect si scz la toti de deranj...numai Dumnezeu ma iarta ....Ma lupt cu sabia in mana pentru Maria...nu ma cunoști...in fine ...apropo  ma atrage la ea nu masajul foarte puțin și ca are 19 ani cu cur bombat si sani mici si doresc cu ea fantezii  pentru ca e aici pe forum...in fine Doamne Ajuta 

Link spre comentariu

Eu am vrut vineri urgent cu ea sa ma întâlnesc cu ea și  nu a putut doar duminica...duminica eu nu am putut pt Brad pt porcul de Crăciun si mâncare....am zis ca scriu luni nu am scris nu am putut scz  e vina mea si nu știam ca e asa ea gata și marți am avut timp de la munca moment si mi-ai dat block marți de dimineață  ...de 3 zile doresc cu ea la ora 18 in centru eu încerc...nu imi permite serviciu...maine la ora 18 vrea ? Un fb sau whapp un nr de telefon dau aici Maria hai sa ne vedem offf ((( o doresc  enorm....va iubesc și nu vreau sa va pierd....multa sănătate 

Link spre comentariu

Maria tine minte...Si Fecioara Maria a vrut sa nască pe pruncul nostru Iisus Christos in curtea lui  Mos Crăciun  si nu avut Mos Crăciun  si Fecioara Maria a născut alături intr-un grajd prin de animale alaturi si dupa Mos Crăciun a regretat si a devenit mai bun cu oameni dupa...Daca maine nu ma vrei o ora la ora 17 sau 18 o programare ti doresc Sărbători Fericite  și ție și la toti si la Mulți Ani de Anul nou si sper sa ma primești la Anul.....Sănătate la toți si tot ce va doriți 

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
Acum 3 ore, mihail99 a spus:

Maria tine minte...Si Fecioara Maria a vrut sa nască pe pruncul nostru Iisus Christos in curtea lui  Mos Crăciun  si nu avut Mos Crăciun  si Fecioara Maria a născut alături intr-un grajd prin de animale alaturi si dupa Mos Crăciun a regretat si a devenit mai bun cu oameni dupa...Daca maine nu ma vrei o ora la ora 17 sau 18 o programare ti doresc Sărbători Fericite  și ție și la toti si la Mulți Ani de Anul nou si sper sa ma primești la Anul.....Sănătate la toți si tot ce va doriți 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Sărbători fericite

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
1 oră în urmă, mihail99 a spus:

Buna Maria vreau si eu o programare la ora 17 sau ora 18 in centru la hotel sa vin acolo ? Te aștept poti sau ora 19 ? Astept mesaj ms

Ba omule ești terminat nu înțelegi că nu te voi programa m ai tâmpit pe mine cât și pe alți cititori ,toți spun că ei cred că ești bolnav cu capul ,nu mai caută băgare de seamă când răspunsul îl știu până și alții că NU!

  • Haha 1
Link spre comentariu

Contează omul fata in fata nu omul virtual..Doresc o programare cu tine o ora ...merit o sansa fata in fata...fac alt cont pe forum si alt nume si ne vedem în Ianuarie.....Doresc o programare aici ce are....iti dau facebook sau whatsapp sau nr meu Doresc o programare o ora....offff asta sunt eu nu am ce sa fac sunt si inger sunt si drac numai tu imi esti singur pe plac poate seara asta am noroc cu tine la hotel o programare încerc....((((

  • Haha 1
Link spre comentariu

As da timpul inapoi dar nimeni nu poate da timpul inapoi...regret cu noua tehnologie unde am avansat cu toti cu internetul ...si cu Covidul asta din vina noastra de om  si mi-a murit amici foarte dragi mie in viata numai exista ...bani vin si se duc dar omul cand se duce nu se mai intoarce  niciodata ...Covidul asta creat de om si in 100 de ani  ce tehnologie avem si uite unde am ajuns ((( ... Internetul asta ne meritam SOARTA din pacate .... in loc ca Maria sa cunoasca omul fata in fata 5 minute prefera omul virtual ... De marti pana acuma stau in frig pe la ora 18 si sper sa vina cu mine la hotel ((( .. Maria in real lucrez fac sport de peste 15 ani nu sunt om NEBUN nu sut handicapacat  cum crezi tu si altii nu ma cunoate-ti doar cateva fete de pe public24 ma cunosc si stiu ca sunt un baiat cuminte si de treaba si bun la suflet ((( ...Iti plateam eu taxi si hotelul si plus 2 milioane pentru 45-50 de minute ..sper la Anul ma poti ajuta ...Sarbatori Fericite la toti si multa sanatata si va iubesc

  • Haha 1
Link spre comentariu

Colegu futador carucuboi imi pare rau pentru tine ca te stie  Maria dupa chip ...eu sunt inversul tau...pe mine Maria  nu ma stie cum arat la chip si la corp....in real am suflet bun si sunt cuminte fac sport de peste 15 ani si lucrez am Master am studii ...nu sunt Nebun cum crede ea ))) eu nu uit de unde am plecat de mic copil  si sunt de moda veche .... Macar sa ne primească Maria la hotel la Adakalek  dau buletinul meu dau bani lui Doamna Blonda  femeia angajazata acolo ...lasam deoparte pe patroni domnul Lestean sau hai in gara e 40 de lei camera...sunt camere acolo peste tot ....nu sunt nebun sau pshihopat sau cum se spune obsedat sa o bat sau WTF  ....de ce Maria nu imi acorda 5 minute fata in fata de vorbire si hai la fapte...e ciudat cu Internetul asta si ne meritam SOARTA din păcate...promit ca i platesc taxi si hotelul sunt camere acolo dau buletinul dau tot doresc cu ea 50 de minute fără graba si bani in mana din prima ...am coloana vertebrala in mine am inima de leu sunt cuminte...asa e moda noua si internetul si cum fac copii in ziua de astăzi de liceu sa ne domine pe noi cordoii bătrâni...in fine...Sărbători Fericite Maria si la Toti si Multă Sănătate 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:turnu severin
  • Oras:turnu severin

@mihail99 nu te cunosc si nici nu vreau sa te cunosc ,dupa 7pagini citite cu postarile tale, parerea mea, cu aia 200lei de ii oferi Mariei, ar trebui sa iei o sedinta la un psiholog...fiecare cu piticii lui,dar tu esti deraiat rau de pe sine..

Scuze de off topic :)

Link spre comentariu

Nimeni nu este perfect ...si Idolii mei de mic cand am ascultat la casetofon pe banda...Michael Jackson  cică a fost **spam editat**...Freddy  Mercury  a fost gay homosexual...Elvis Presley  era cu droguri și alcool ...Jimmy Hendrix sinucidere a murit la 27 de ani ca Jim Morrison  sau Kurt Cobain sinucidere sau 2Pac împușcat săracu...Te miri de mine ca o Doresc pe Maria asa de mult..pot vorbi aici mii de pagini de muzica și rock vechi si mereu am dreptate 

Sărbători Fericite  la toti..

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

Mihai99, bai frate, esti psihopat?M-am saturat eu să-ți citesc toate tâmpeniile, dar fata asta de 19 ani si nu doar in topicul Mariei, in toate scrii numai tampenii tu ai nevoie de ajutor de specialitate, nu de serviciile Mariei. 

Link spre comentariu

Buna colegul futador Val31 ...eu ce am am mințit aici sau barem pe alte comentarii pe alte topincuri...nu cred ca am mințit undeva pe forum...in fine te rog sa argumentezi pe alt topic unde eu am mintit ? Aici e lumea virtuala pe internet iti duci un roll play ca si intr-un joc....Nu trebuie sa ne certam unii cu alții...E Crăciun...Sărbători Fericite si Noul An care vine sa fim sănătoși și tot ce ne dorim și si virusul sa scăpăm de el sa nu ne îmbolnăvim..  Va iubesc și Doamne ajuta

Link spre comentariu
Vizitator uncalator
Reputație: 0

@mihail99 oprește-te din a te mai înjosi in halul ăsta. Chiar nu ai demnitate deloc? Nu corespunzi criteriilor ei și gata. În plus din ce citesc în postările tale cam cred că suferi de criza vîrstei a 2-a manifestată printr-o dorință acerbă de a fi în compania unei fete care sa fie mult mai tînără decît tine. Acceptă că ea nu vrea și caută în alta parte.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...