Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

Nu apare sau apare cu numele ei de Maria_forum19 ...ca idee eu doresc azi la ora 19-20 in centru sau in gara unde vrea Maria...vin dar scrie-mi in privat ultima programa doresc...daca nu intru pe alt cont si instagram dar pana mâine sau poimâine durează aia e din păcate 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 5 ore, Jardeldinamo a spus:

Mai lasă ne fa cu locurile tale libere, ca ne-ai plictisit.

Deci tu ești carulcuboi devenit jardel frustratul acum. Ma jur ca o sa printez ce ai tot postat pe aici, inclusiv pozele cu tine si o sa le duc le duc șefului de magazin de la Dedeman 😂. Vai de pula ta. 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 1 minut, Jardeldinamo a spus:

Jurate pe mata ca sa te cred, vezi draqu de contul tău sau al lui panarama asta ta de Maria nu te mai baga aiurea inseama pe aici cu lumea, ești cumva protectorul ei ?

Nu ma boschetare dar învață in morții tăi sa vorbesti frumos. Te-a jignit Maria cu ceva de o înjuri pe aici sau care e faza? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Amsterdam
  • Oras:Amsterdam

Bai Caru cu 2 boi  elucidează aici misterul ca postacul cu  Lizzis 666 zice ca contul meu este al tău explicai cum sta treaba. Apropo de fata asta Maria tu spui ca nu o Cunoști ca nu ai fost la ea ca din Mai îți faci abonament dar spui cai frumoasa ca e deșteaptă  cum de ai ajuns la concluzia asta tu ? Așa ți-o imaginezi tu latraule??

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 3 ore, Jardeldinamo a spus:

Bai Caru cu 2 boi  elucidează aici misterul ca postacul cu  Lizzis 666 zice ca contul meu este al tău explicai cum sta treaba. Apropo de fata asta Maria tu spui ca nu o Cunoști ca nu ai fost la ea ca din Mai îți faci abonament dar spui cai frumoasa ca e deșteaptă  cum de ai ajuns la concluzia asta tu ? Așa ți-o imaginezi tu latraule??

Koae, vezi ca va dati de gol si ne arătați, scuze arăți, cat de bolnav ești. De ce plm esti abonat la profilul lu carucuboi? 😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator NuMadalin
Reputație: 0

Salutare tuturor,

La cererea Mariei, mi-am făcut cont și asta pentru ca a meritat.

Acum o săptămână, am discutat amândoi pe insta, i-am trimis cateva poze cu mine si am stabilit locul intalnirii si ora. 

Am avut parte de un masaj nu tocmai wow, eu nu sunt făcut sa rezist la forța ei insa a fost super fain. 

Consider ca a fost un girlfriend experience, Maria este senzuală, frumoasa, are niște buze senzaționale. Tariful cel postat aici, am prins oferta. 

De revenit cu siguranță. 

Link spre comentariu
Vizitator NuMadalin
Reputație: 0
27 minutes ago, NuMadalin said:

Salutare tuturor,

La cererea Mariei, mi-am făcut cont și asta pentru ca a meritat.

Acum o săptămână, am discutat amândoi pe insta, i-am trimis cateva poze cu mine si am stabilit locul intalnirii si ora. 

Am avut parte de un masaj nu tocmai wow, eu nu sunt făcut sa rezist la forța ei insa a fost super fain. 

Consider ca a fost un girlfriend experience, Maria este senzuală, frumoasa, are niște buze senzaționale. Tariful cel postat aici, am prins oferta. 

De revenit cu siguranță. 

De corectat, la cererea Mariei de a lasa feedback *

Link spre comentariu
Vizitator Elchapo88
Reputație: 0

Asta nu vrei sa înțelegi ca nu apare nicio maria_forum19 când dau sa te caut le insta… eu am mai fost odată la tine dar acuma nu te pot găsi deloc … dami un răspuns sau alta modalitate sa te contactez

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
Acum 4 ore, Elchapo88 a spus:

Asta nu vrei sa înțelegi ca nu apare nicio maria_forum19 când dau sa te caut le insta… eu am mai fost odată la tine dar acuma nu te pot găsi deloc … dami un răspuns sau alta modalitate sa te contactez

Cum ești?pe insta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...