Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

Vizitator anonim2017
Reputație: 0
14 hours ago, Elchapo88 said:

Dar de ce nu ma poți programa și după zici ca ai locuri libere… chiar nu te inteleg?

Păi tu nu prea citești pe aici înseamnă. Ai șanse mai mari să te însori decât să îți facă merry masaj.

Ai luat-o și tu tare și tricou albastru și ochelari, își amintește duduia de Madalin de la Dedeman și abia a scăpat de el. 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Elchapo88
Reputație: 0

Pai nu prea citesc ca nu ma interesează ce fac alții dar așa e ca ii spune lumea ca nu o poți găsi pe insta ii mai spun ca am fost odată și ea zice ca nu și după spune ca are locuri libere… deci ce sa înțelegeți și mai Răspunde și pe pofte și nu prea este frumos dar ma rog ea știe…. Toți suntem dificili într-un fel sau altul .

Link spre comentariu
Vizitator Elchapo88
Reputație: 0

Deci Maria ai putea sa îmi dai un răspuns mai concret și dacă ai locuri libere azi cum spui tu sa îmi faci o programare ca eu pot toată zis oricând. Ast un rasp ms și o zi buna

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
Acum 4 ore, Elchapo88 a spus:

Deci Maria ai putea sa îmi dai un răspuns mai concret și dacă ai locuri libere azi cum spui tu sa îmi faci o programare ca eu pot toată zis oricând. Ast un rasp ms și o zi buna

Nu doresc sa te programez fara părere de rău și nu mai sunt in oraș asta fiind valabil pentru toți când revin pe 20-21 iau programări va pup

Link spre comentariu

Mulțumim Maria te așteptăm sa revi cu drag pe 20 si multumim mult...si eu am așteptat luna asta mereu cu speranța in suflet si inima si ai avut mereu locuri libere dupa ora 18 sa fiu programat ..desigur așteptam pe 20 si 21 sa fiu primul programat  doresc sa ma treci in lista ...fa-ti treaba in continuare...pana atunci fata cealaltă cu masaj am vorbit cu ea și e răcită momentan o stiu ne-am văzut fata in fata care o dorește sa imi scrie pe privat voi da facebook ei doar in privat  si restul va descurcați voi cu ea pana revină Maria ((( ...Mulțumesc 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Elchapo88
Reputație: 0
Acum 55 minute, mihail99 a spus:

Mulțumim Maria te așteptăm sa revi cu drag pe 20 si multumim mult...si eu am așteptat luna asta mereu cu speranța in suflet si inima si ai avut mereu locuri libere dupa ora 18 sa fiu programat ..desigur așteptam pe 20 si 21 sa fiu primul programat  doresc sa ma treci in lista ...fa-ti treaba in continuare...pana atunci fata cealaltă cu masaj am vorbit cu ea și e răcită momentan o stiu ne-am văzut fata in fata care o dorește sa imi scrie pe privat voi da facebook ei doar in privat  si restul va descurcați voi cu ea pana revină Maria ((( ...Mulțumesc 

Pai cum dau de tine spune-i ca sa contactez pt fata cealaltă ce zici de ea

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu-Severin
  • Oras:Drobeta Turnu-Severin
1 oră în urmă, mihail99 a spus:

Mulțumim Maria te așteptăm sa revi cu drag pe 20 si multumim mult...si eu am așteptat luna asta mereu cu speranța in suflet si inima si ai avut mereu locuri libere dupa ora 18 sa fiu programat ..desigur așteptam pe 20 si 21 sa fiu primul programat  doresc sa ma treci in lista ...fa-ti treaba in continuare...pana atunci fata cealaltă cu masaj am vorbit cu ea și e răcită momentan o stiu ne-am văzut fata in fata care o dorește sa imi scrie pe privat voi da facebook ei doar in privat  si restul va descurcați voi cu ea pana revină Maria ((( ...Mulțumesc 

Dami si mie

Link spre comentariu

Imi scrieți în privat  si va dau facebook la fata cu masaj si vorbiți cu ea ce doriți si cum...in privat ma puteți cauta de mesaje private și vorbim acolo care dorește  sa imi scrie...eu nu fac aici public24 fara acordul ei ....mulțumesc pentru înțelegere 

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu-Severin
  • Oras:Drobeta Turnu-Severin
Acum 13 ore, mihail99 a spus:

Imi scrieți în privat  si va dau facebook la fata cu masaj si vorbiți cu ea ce doriți si cum...in privat ma puteți cauta de mesaje private și vorbim acolo care dorește  sa imi scrie...eu nu fac aici public24 fara acordul ei ....mulțumesc pentru înțelegere 

Nu putem ca nu avem grade..scrie tu

Link spre comentariu
  • Oras:Aici
  • Oras:Aici
La 06.02.2022 la 1:45, mihail99 a spus:

Imi scrieți în privat  si va dau facebook la fata cu masaj si vorbiți cu ea ce doriți si cum...in privat ma puteți cauta de mesaje private și vorbim acolo care dorește  sa imi scrie...eu nu fac aici public24 fara acordul ei ....mulțumesc pentru înțelegere 

Salut. Daca vrei, da-mi si mie facebookul fetei. Nu-ți pot trimite mesaj..

Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
59 minutes ago, mihail99 said:

La 2 colegi in privat mi-au scris si le-am dat facebookul ei cu respectiva cu masajul (((  la voi dc nu va merge sa imi scrieți in privat in cauta cu email ??? Astept răspunsuri 

Mihail, nici eu nu pot sa iti trimit mesaj confratele meleu, imi dai si mie facebookul domnișoarei in privat

Link spre comentariu

Ok  carucuboi yo_manxxx  ronaldo777 yoeyboey si Guest ElChapo88 va scriu la toti acuma in privat care au întrebat de mine si va dau pe casuta de email la voi la toți pe privat. Sa va uitati..astept sa imi dati aici like de mersi va rog gest ca apreciere ...va dau facebook ei personal si restul va descurcați voi...Mulțumesc 

Link spre comentariu
Vizitator NuMadalin
Reputație: 0
24 minutes ago, mihail99 said:

aștept like-uri aici de la voi cei 4 de mulțumire..colegul Guest El Chapo88 nu merge sa iti dau mesaj imi cer scuze nu stiu ce are contul tau

ți-am dat eu likeuri cât am putut 😁

Link spre comentariu

Vizitator NuMadalin
Reputație: 0
1 minute ago, mihail99 said:

Nu mi se pare logic ce faci NuMadalin din 50 de like pro sa fiu la minus sa imi dai 60 de likeuri  minus...numai pot sa mai ajut pe colegii noștri din vina ta in fine ...

Asta sa fie învățare de minte pentru tine. Nu este frumos sa postezi tâmpenii pe topicul unei fete și sa faci recomandări pentru alte fete. 

Daca vrei sa te răzbuni încearcă altceva, da-te cu capul de pereți, etc. Zi mersi ca nu te duc la - 100 😂. Te las aici momentan. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...